Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:27:37

Enigma >> začal som robit 6kg dene.a už mi z toho jebká!!dnes znovu pokračujem!!!zajtra sa pustím do Tygřího semínka+ AK scopex RH+Tullamor dew

    Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:25:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    pripravené cesto:URF-ananás NBA + 70g belachán + 100g drt z Tygrích orechov + 1ml Talin

      NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 15:22:11

      buldozer >> No to se ti teda povedlo oc pěkné.......kolik KG toho je???A jaká příchuť???????????

        Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:20:16

        Vase zprava

          Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:19:19

          jenda ako druhá!!!

            Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:18:12

            dobrá pomocka.

              Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:17:19

              príprava

                Nbuldozer - Profil | Pá 13.2.2009 15:15:42

                volajako mrtvo tu je tak tu niečo pustím.začal som rolovat.

                  Nkapříkluboš - Profil | Ne 8.2.2009 11:50:08

                  Mikbaits je podle mého názoru boilís, které chytá i v našich revírech nebo je k tomu nějak přispůsobené, to je ale můj názor s ostaníma jsem neměl tolik záběrů a chycených ryb jako s tímto....

                    Nbuldozer - Profil | Ne 8.2.2009 11:28:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    winx >> nazdar.neviem ti to takto popísat ale aspon sa pokúsim.masívne vnadenie niekolko KG denne dávam napríklad na niektorych priehradach riekach ale záleži na danej situacii.napríklad ked chytám na otvorenej vode alebo ked mi nezáleži na velkosti lovenej ryby alebo ked sa snažím pritiahnut maximum ryb.samozrejme záleži aj na intenzite záberov.na večšej rieke dávam masívne vnadenie napríklad v koryte rieky.ale naber to len tak že na velkych plochách používam len masívne vnadenie.napríklad aj na priehrade pri zatopenej prekážke strom,korene používam len pár bobulí.viem alebo predpokladám že sa tam ryba zdržuje tak sa ju snažím dostat na tieto pár gúl a pokúsit sa o záber.aj na rieke je možné použit len striedme vnadenie u spadnutého stromu atd.ked idem vyložene po velkej rybe tak používam napríklad len stringer a na nom len 2-4 gule.ale nieje to pravidlo že s takou taktikou dostaneš len vyložene velkú rybu.sú situacie ked za víkend skrmim napríklad 20kg a situácie ked mi stačí 1kg.tu danu situaciu si musíš zvolit sám a pokúsit sa odhadnut ktorá taktika bude práve vyhovovat.snaž sa pozorne pozorovat danu lokalitu a susediacich rybárov.oni chytajú s masívnym krmenim?ty zvol len PVA stringer.rád chytám ked mám masívny zákrm tak jednu montáž ukladám tak 20-30 metrov od tohoto zákrmu.bud pridám PVA alebo len čisto jednu gulu ale túto jednu gulu nadipujem alebo ju poriadne zatraktívnim.množstvo zákrmu volím aj podla toho v akom množstve prichádzaju zábery a od akej velkosti ryb.dúfam že si aspon trochu pochopil.ked nie tak sa ospravedlnujem ale inak to napísat neviem.

                      Npetr12 - Profil | So 7.2.2009 19:50:38

                      Michal Kučera >> 5.2. 16,30h...líp bych to nenapsal..přesně řečeno..každý v tý svý rybařině vidí něco jinýho

                        Nwinx - Profil | So 7.2.2009 19:38:11

                        buldozer >> cau, chcem sa ta spytat, kedy volis masivne krmenie a kedy usporne? Jak to volis, ako rozhodujes ci das par guliek k montazi alebo krmis kazdy den s kilami bobkov?

                          Nbuldozer - Profil | Pá 6.2.2009 12:48:00

                          winx >> to ja stále.

                            Nwinx - Profil | Pá 6.2.2009 12:46:19

                            buldozer >> mysli na nieco pozitivne : kapry

                              Nbuldozer - Profil | Pá 6.2.2009 12:44:09

                              winx >> ešte v praci to rychlo neubiehalo.fuj

                                Nwinx - Profil | Pá 6.2.2009 12:42:29

                                buldozer >> Tak sa maj zatial a nec ti to rychlo ubehne

                                  Nbuldozer - Profil | Pá 6.2.2009 12:37:52

                                  winx >> idem do práce.večer sa možno ozvem.ked nepojdem na pivo.

                                    Nbuldozer - Profil | Pá 6.2.2009 12:36:54

                                    winx >> tak to je super.

                                      Nwinx - Profil | Pá 6.2.2009 12:28:17

                                      buldozer >> Mam:) Dostal som radu doslova z prvej ruky :)

                                        Nbuldozer - Profil | Pá 6.2.2009 11:11:09

                                        pána boha.sám Kučera tu napísal.máš radost winx?ja by som mal!!!!