Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 23:43:19

clarence >> Napriklad u nas na Slovensku sa Mikbaits nezhana najlahsie, u nas v senci nedostanes ani mikbaits, ani Nikla ani Tesinskeho ani nikoho. Neviem preco ale skor sa u nas preferuje lacnejsie boilies ( nehovorim kvalitne ) z Madarska ale nemam s nimi osobne skusenosti. Je to smola, ze u nas tazko dostat kvalitne boilies a o zmesiach ani nehovoriac, tie nedostat ziadne skoro

    Nclarence - Profil | Čt 5.2.2009 20:17:54

    Michal Kučera >> No to už ho vidím jak lepí před Lučebkou nápis MIKBAITS.Oni nevedou ani Nikla .Já jsem se ptal proč to nevedou a bylo mi řečeno,že si k K.N. může pro boilies každý dojít .Jsou tady čtyři ale škoda mluvit.Jinak vím taky,že to enigma nemyslel špatně ale ještě musí sežrat vysokej karbanátek.Michale dík za minulý rok a ať se ti daří.(ikdyž bys mohl být trochu lacinější pro nás důchodce je kolikrát pěkná šupa).

      NMichal Kučera - Profil | Čt 5.2.2009 19:29:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      winx - KL chytá i s pár kuličkami, bez předkrmení, ale jako každé kvalitní boilie z rybích mouček je výborné i pro masivnější vnadění. osobně ale pro masivnější krmení na řekách používám Krvavého Huňáčka nebo Monster Mušli, KL používám spíš právě tam, kde je zapotřebí dosáhnout výsledků menším množství návnady.
      clarence - já si opravdu myslím, že to Enigma nemyslel zle, napsal, co si myslel, ale ne se špatným úmyslem...budu muset sehnat nějakou prodejnu v Kolíně, v poslední době se mi tam nějak množí zákazníci...zeptám se Karla, jestli mi tam nevyčlení regál :-)

        Nclarence - Profil | Čt 5.2.2009 19:04:20

        Enigma >> Jsem z Kolína a chytám na MIKa ke Karlovi to mám 300m a ještě jsem od něj nic nevzal ale taky by mne ani nenapadlo říct,že má Karel špatný bobky.Sice musím kupovat MIKa v Praze ale to už je jedno.Proto když to nemáš vyzkoušený tak se k tomu nevyjadřuj.

          Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 18:53:11

          jedna sa o rieku, bahnite dno, planujem v lete na cca tyzden

            Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 18:52:15

            chalani, nevadte sa a vratme sa radsej k teme.
            Pana Kuceru by som sa chcel spytat ( teda nielen jeho ale aj ostatnych ) ci sa KL hodi skor na masivne krmenie ci skor na usporne , par guliek z montazi a dokrmovat po zabere? Dakujem za odpoved

              NMichal Kučera - Profil | Čt 5.2.2009 18:50:53

              enigma - v pohodě, já vím, že si tím nemyslel nic špatného, jen jsem ti vysvětlil, že tvůj názor chápu, ale že je to názor braný z úzkého hlediska...
              piškothonza - ok, díky

                Npiskothonza - Profil | Čt 5.2.2009 18:47:38

                Michal Kučera:napsal si to moc hezky,ještě jsem tvoje boili nevyzkoušel chytal jsem na svoje a na Ričího,letos to z nedostatku času chci zkusit,tak to doufam pojede.Přeju hodně zakazek a snad tu krizi přežijem.H.

                  Nm.s.k - Profil | Čt 5.2.2009 17:36:18

                  kuman & JRT >> kuman >>Zdar kolego, úplně mluvíš mi z duše.

                  enigma : Nekaž si svoji dobrou pověst tím, že hodnotíš věci který nemáš vyskoušený.

                    ND.O.K. - Profil | Čt 5.2.2009 17:19:24

                    Tulo >> kdyby ten kapr nezavazel, je to super..... :-))))

                      Nkuman - Profil | Čt 5.2.2009 17:19:08

                      Enigma >> možná by bylo dobrý poslat Michalovi nějakou tekutou omluvu:))))) Sakra chlape , ty máš odvahu. Michal ti to napsal správně . Když to vezmu podle sebe tak mě jeko normálního rybáře pohybujícího se po svazovkách tady u nás zas až tak moc nezajímá jaký úspěchy má určítý výrobce se svými produkty někde v tramtadádá. Neříkám, že se na fotky nepodívám, nebo, že někdy nevyrazím za kaprama ven. Ale zatím mi naše vody bohatě stačí. Proto mě taky oslovují firmy , který mají úspěch tady u nás . To , že nemají v reklamách fotky kaprů 30 + je úplně jedno. Na druhý straně je firma "yax" která má na stránkách spoustu fotek giga kaprů chycených někde venku.A lidi co co na výrobky týhle firmy lapou tady v Čechách se nemůžou pochlubit ani třeba kaprem 15 + a přesto furt tvrděj, že lapou na nej koule:)))))

                        NJTr - Profil | Čt 5.2.2009 17:18:40

                        Tulo >> myslíš kvalitu s.p.?...

                          NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 17:13:07

                          Tulo >> No to je pěkný teda...

                            NTulo - Profil | Čt 5.2.2009 17:11:50

                            Enigma >> hele koukni na kvalitu......http://www.mikbaits.cz/misscarpphoto.aspx?id=30

                              NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 17:07:47

                              Já si myslim že každý má svůj názor a já jsem tady nikoho nechtěl urazit jenom jsem řekl že si myslim že neni nej..na trhu tak že se všem omlouvám.....

                                NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 17:03:55

                                Michal Kučera >> Jo já jsem tím nic proti mikbaits nechtěl říct,já jsem to jenom řekl nic víc .......jinak s váma souhlasím.....

                                  NMichal Kučera - Profil | Čt 5.2.2009 16:30:22

                                  Enigma - chápu, že se ti líbí velcí kapři na stránkách Kapřího světa. Ostatně, Jardovy skvělé úlovky z Casu byly tím, co mě kdysy přivedlo k Jetfish. Musíš vše ale vidět z komplexnějšího hlediska. Jarda i někteří jeho testeři vyloženě jdou po těch největších rybách, jaké kde v Evropě i mimo ní jsou. A dělají pro to vše možné i nemožné. Mě osobně vidina kapra přes 25 či 30kg nijak zvlášť neláká. Ne že bych takového kapra nechtěl chytit, ale rozhodně kvůli tomu nebudu objíždět revíry, kde se tyto ryby běžně chytají. Já a hodně lidí okolo mě si daleko víc ceníme úlovky velkých kaprů z českých a slovenských vod, byť to jsou třeba ryby mnohem menší než obři z Francie či Maroka. Ač to tak nevypadá, často je těžší ulovit kapra přes 15kg na zdejších vodách než kapra přes 25 ve Francii. Znám dost rybářů, kteří mají velké ryby ze zahraničí, ale tady nic, čím by se mohli pochlubit. No, a tuto naši filosofii chtě nechtě přenášíme i na zákazníky. Jarda má určitě víc těch, kteří chtějí rekordy, já zase těch, kteří si chtějí dobře zachytat a 10-15kg kapr je pro potěšením. Mnoho z nich si výrazně zlepšilo své osobáky, ale třeba na 12, 18 nebo 24kg, protože na vody, kde plavou třicítky, se jednoduše zatím nedostali. Kaprů přes 25kg se na naše nástrahy už také několik chytlo (naposled 27,3kg právě z Casu), ale my se chlubíme především spokojeností zákazníků, ne jednotlivými mega úlovky. To jen na vysvětlenou. Ať se daří, a´t už chytáš na cokoli...

                                    Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 15:41:20

                                    chalani, nehadajte sa :)

                                      NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 14:41:22

                                      snoopy >> Jo .....:-)))

                                        Nsnoopy - Profil | Čt 5.2.2009 14:33:32

                                        Enigma >> to je strašně vošajstlý říct že na JetFish se chytají větší ryby než na Mikbaits. podle mě to takhle porovnávat vůbec nejde. spíš bych uvítal osobní zkušenosti než hodnocení podle fotek. ale nic ve zlým