Mikbaits - Kralovsky losos

Zdravim vsetkych, chystam sa zakupit na jar a leto zmesy od Mikbaits - Kralovsky losos, Monster musla a Ultra red/fish. Ake mate skusenosti s tymito a ktore preferujete? Pripadne nejake uzitocne rady, kde a kedy ktore pouzivat? Diky.
Autor diskuse: winx - Profil , 28.12.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ktore zmesy najcastejsie pouzivate?

A) Kralovsky losos16%

B) Monster musla3%

C) Ultra red/fish12%

D) Krvavy hunacek, multi mix ....8%

E) nechytam vobec na mikbaits60%

Od 28.12.2008 hlasovalo 391 čtenářů.

NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 14:19:41

snoopy >> No já jsem neřekl že jsem na to chytal,ale ty kapry co chytají na Jetfish tak jsou větší než na Mikbaits...:-)))Já si to jenom myslím.......:-))))))))))

Prosim vás co jsem napsal do téhle otázky tak to prosim vás neberte osobně děkuji.....:-))))))))

    Nsnoopy - Profil | Čt 5.2.2009 14:07:39

    Enigma >> já toho vyzkoušel dost, ale stejně si netroufnu říct, že je něco nejlepší. kolik jsi toho opruboval ty že si troufneš vyslovit takový soud? neber to zle, jen jsem zvědavej...

      Nsnoopy - Profil | Čt 5.2.2009 14:06:41

      winx >> fantazii se meze nekladou, myslím si, že tím nic nezkazíš. možností je opravdu dost. v neděli tam jedeme, to zas bude peněženka o řádných pár tisíc lehčí...

        NEnigma - Profil | Čt 5.2.2009 14:04:54

        jelina >> No já myslím že nejlepší neni,ale to je jedno nejlepší je podle mě Jetfish na našem trhu....:-))))

          Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 14:02:15

          snoopy >> ja by som skor skusil supnut do mixera a urobit z toho tekutu potravu a dat do boilies

            Njelina - Profil | Čt 5.2.2009 13:57:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jestli ti mužu doporučit tak jdi do kralovskeho lososa mam s tim opravdu dobre skušenosti a celkově kučera je to nejlepši co je u nas na trhu.hodne uspěchu

              Nsnoopy - Profil | Čt 5.2.2009 12:45:38

              winx >> mohlo by to fungovat, akorát pro mě to je na nic, protože nemůžu vnadit z lodě, takže tohle asi nevyužiju. ale novinek má docela dost, to se mu musí nechat

                Nwinx - Profil | Čt 5.2.2009 12:40:05

                snoopy >> skusme teda :) . CO hovorite na novinky od mikbaits? Kukal som katalog, mna zaujala ta kapria polievka :) vyzeralo to dost dobre

                  Nsnoopy - Profil | St 4.2.2009 22:51:01

                  tak to pojďme zase oživit, neee? :-)

                    Nbuldozer - Profil | St 4.2.2009 22:40:35

                    winx >> asi hej

                      Nwinx - Profil | Po 2.2.2009 23:01:41

                      tusim som to zakrikol...

                        Nwinx - Profil | Ne 1.2.2009 23:33:53

                        petr12 >> myslim ze keby Mikbaits nerobil dobre boilie, tak by sa tu tak vasnivo nediskutovalo. Ked som pisal tuto otazku , som dufam , ze mi odpise aspon niekto :) a dufal ze v Ceskoslovesku niekto chyta tuto znacku

                          Npetr12 - Profil | Ne 1.2.2009 21:12:58

                          ..jen tak na konec..kdo prostě volil v anketě ..e..,neví o co přichází...

                            Npepa - Profil | Ne 1.2.2009 20:19:04

                            winx >> asi soudruzi z NDR nekde udelali chybu

                              Npaulis - Profil | Ne 1.2.2009 19:28:29

                              Asi vada materialu.

                                Nwinx - Profil | Ne 1.2.2009 13:18:41

                                pazez >> vraj neohnutelny hacik... ale toto je extrem, vraj su to dobre haciky aj na silove zdolavanie

                                  Npazez - Profil | Ne 1.2.2009 13:14:31

                                  winx >> vidím že háček je s kvalitní oceli :))

                                    Npaulis - Profil | Ne 1.2.2009 13:07:27

                                    pro Winx
                                    kdybych byl myjitelem firmy tak sedim u vody a nemel bych cas psat moje skusenosti.

                                      Nwinx - Profil | Ne 1.2.2009 12:22:59

                                      a prikladam jednu peknu fotku co mi poslal kamarat ( autor fotky ) dufam ze sa na mna nebude hnevat ked to tu zverejnim, je to reklama na centurion 2000

                                        Nwinx - Profil | Ne 1.2.2009 12:20:40

                                        paulis >> nie si majitelom firmy Mikbaits ?? :D