Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJon.ski - Profil | Ne 22.7.2018 0:45:27

Na Bile je silny rybarsky pretlak, bobkari sypou rybickam tuny krmeni,neni to hezky pohled. Vrbicka klasika.. dobra mista jsou u kraje plaze ...

    NJon.ski - Profil | Ne 22.7.2018 0:13:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Najtfýdr...nejake mihule a kocicky 😀 ryba patri vode

      Nkubele21 - Profil | So 21.7.2018 21:05:23

      Kanicka: Šlo to super a tragicky....od půl sedmý do devíti jsem měl cca. 10 kapříků na prutě ale ven se dostali jen 2, chytal jsem za nějakou hranou, která byla osetá bordelem a kapři to moc dobře věděli, pokud jsem to házel před ní, tak to prakticky nedrblo, nicméně jedinej já a dva chlapi, kteří byli zalezlý v rákosí s bivakem jsme byli jediní co jsme měli záběry...jinak všichni (ty na který jsem viděl) neměli ani ťuk, ale pravdou je, že jsem tam toho utrhal to co za celý tenhle rok, zítra tu jdu ráno zase zkusit tak uvidím jak dopadnu, když člověk ty místa nezná a nemá nikoho kdo by mu poradil, tak bohužel musí chodit a trhat dokud se někam "neprotrhá" :)))) Je pravda, že na jesenici za dravci jezdim také jen kvůli té loďce, jinak bych tam asi vůbec nejezdil, byl jsem letos asi 3x-4x (pořád fouká a mám dost práce) a chytil jsem 1 štiku kolem 50cm, cca. 10-15 malých okounů a 3 velký, toť vše, ani ti boleni se mi letos nedaří jako minulý rok

        NKanicka - Profil | So 21.7.2018 14:58:04

        kubele21 >> Mě to bylo jasný :D A jak si dopadl na Býlí vodě? Je to skvělá voda, hlavně v tomhle počasí, nikam jinam jsme dřív skoro nejezdili, když byli pařáky. Jako tam, to nikde jinde nebralo, samozřejmě taky néé pořád a taky záleželo na místě. Nejlepší to bylo u potopený vrby at už z jedný nebo druhý strany toho rákosí :)) Na Jesenici jsme taky mívali lodku u Ronaku asi 2-3 roky. Ale jak říkáš, taky to byla bída s těma dravcema :(

          Nkubele21 - Profil | So 21.7.2018 13:45:40

          Kanicka: Jasan, celou mělčinu jsem zaházel mýdlama aby jsme taky měli něco na hloubce :D Já byl ve čtvrtek okusit bílou vodu, když o ní slyšim pořád tak básnit :) Na jesenici jezdim teď jedině na dravce - ikdyž taky bída, ale občas člověk musí loďku vyvětrat :)

            NKanicka - Profil | Pá 20.7.2018 23:12:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kubele21 >> o těch ukrajincich, rusáků z Německa mi ani nemluv to je problém na celý Jesenici i Skalce :(( Včera jsme byli opět na místě činu, ale tentokrát nic ani perlín, že tys tam utekl z chaty a popíchal je? :-D

              Nkubele21 - Profil | Pá 20.7.2018 9:16:00

              Kanicka: Tak traktorka jsem ještě neslyšel, spíš "pod hřebíkárnou" :)))) jo, tam musíš dobře vědět kam si sednout, jinak jdeš domů o pár krmítek lehčí :) Jó, pro nás je tam mělčina bohužel 4m :)))) Pozdní podzim je tam na kapry dobrý, ale jsou tam vždycky tak měsíc a pak jdou chrápat, ale nani na ten podzim tam na ně moc nechodím - nemám žaludek koukat na ukrajince co tam vyvádějí...

                NJon.ski - Profil | St 18.7.2018 22:59:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ahoj,dnes v pet odpoledne na Brezove... kousaly nejaky zeleny zizaly,nebo co....😀

                  NKanicka - Profil | St 18.7.2018 18:10:33

                  kubele21 >> jojo, vím kde, někdo tomu říká "na traktorce"... Byli jsme tam asi jen 2x někdy pozdě na podzim, když už klesne voda a dá se být jakoby na písku, ale i tak je tam na houby přístup a ve vodě samý pařez a kořeny :)) Mě i zmátlo, jak si furt říkal na přelomu mělčiny, já považuji mělčinu max do 1m :-D

                    Nčongr - Profil | St 18.7.2018 8:18:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ahoj ve Varech a okolí.Po 2 měsíční pause trochu na rybách,10 kapříků,pěkná rybačka,viz foto...PS....Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!(zatím).

                      Nkubele21 - Profil | St 18.7.2018 7:44:41

                      Kanicka: To jsme ještě o pár km dál :) - opravdu na hloubce....za jesenickou zátokou je kemp, za ním u vody 4 vily a pak samý pozemky s měnšími baráky, mobilheimy apod...tak tam jsme....je to opravdu zlom rádoby mělčiny (4m) a hloubky, moc se k vodě nedostaneš, všechno oplocený, musíš jít jedině přes takovou špic - ukázal bych kdyžtak na mapě, ale má to tam smysl akorát na podzim

                        NJon.ski - Profil | Út 17.7.2018 21:33:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        feeder na Berounce ...koťata, zelenáči, kolega poškádlil kočičku, plus večer na Velasu - najtfýdr :-)

                          NKanicka - Profil | Út 17.7.2018 15:14:04

                          Já ll >> Pěkné štiky! :) O takové se tatka snaží už pěkně dlouho, ale pořád nic. Nemůžete prozradit nějaké finty, jak na ně? :-D :-D

                            NKanicka - Profil | Út 17.7.2018 15:10:50

                            kubele21 >> Jojo, podle mě v tomhle období se dají najít jen na mělčinách nebo místa jako je ta okrouhlá, či málá jesenice úplně na přítoku v tom rákosí a trávách :)) Můžu se zeptat, kde přesně máte tu chatu, odhaduji to na mechovou či malou všeboř. Jde mi o to, jestli se tam třeba nenajdou nějaký místa, kam může zajet i rybář, co tam nemá žádný pozemek? :))

                              NJunior2 - Profil | Po 16.7.2018 21:21:57

                              Já ll >> 😂

                                NJá ll - Profil | Po 16.7.2018 21:17:47

                                Junior2 >> Mohu se ti zeptat k čemu ti to bude?

                                  NJunior2 - Profil | Po 16.7.2018 21:14:34

                                  Já ll >> Ok. Příště si to mile rád nafotim,jak to nastavuješ.😂😂😂

                                    NJá ll - Profil | Po 16.7.2018 21:10:00

                                    Junior2 >> Ani si nedovedeš představit co to je za práci v proudu postavit
                                    stativ a vše nastavit ,aby to klaplo :o))

                                      NJunior2 - Profil | Po 16.7.2018 21:06:36

                                      Já ll >> Dobrej fotograf fotil. To se pozná.😂

                                        NJá ll - Profil | Po 16.7.2018 20:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Když tento den vyjde i sluníčko :o))))

                                          Červené karty: paliza 55