Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Já ll - Profil | Po 16.7.2018 20:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Když se sejde den se dnem...:o)))

    kubele21 - Profil | Po 16.7.2018 10:50:04

    Kanicka: To víš, my jsme na jesce na přelomu mělčiny a hloubky, tam takové ryby nenajdeme ani kdyby jsme se potento :))) ani toho perlína :D

      Kanicka - Profil | St 11.7.2018 21:14:05

      rybakapr81 >> ahoj, taky jsem slyšel. Ta zátoka je tam pro ně, jak stvořená. Je to skvělý pohled, když se tam vyhřívají v tom rákosí naproti, a ty vlny od nich, úplná paráda :)) z té strany od silnice, už tam je skoro jen jeden flek takhle vzadu, takže tam mají i docela klid :))

        Kanicka - Profil | St 11.7.2018 21:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        kubele21 >> Já pro změnu o nich slýchával... První se nám podařil náhodně chytit asi před min. 6lety měl 62cm(přesně už si nepamatuji) a pak až teď. Nikdy to nebylo ale cílený, prostě klasika položená nebo feeder :)) Zrovna v pondělí se mi tam povedl další, právě na feeder, měl 58 cm. Bohužel fotku jsem nestihl, tak alespoň pár perlínů nádherně vybavených a zdravích, v reálu jeste hezčí :-D

          rybakapr81 - Profil | St 11.7.2018 16:26:09

          Kanicka >> Ahoj,jo jo bývali tam větší torpéda;-))

            kubele21 - Profil | St 11.7.2018 9:23:32

            Kanicka: Tak už vím odkud vítr vane :) ale zmátli mě ti amuři o tich jsem tam ještě neslyšel :)

              Kanicka - Profil | Út 10.7.2018 18:32:50

              kubele21 >> Budeš se divit, ale je :D Dokonce i velmi známa přehrada :D

                kubele21 - Profil | Út 10.7.2018 17:47:56

                Kanicka: Paráda :) to asi nebude z Karlovarska že?

                  Kanicka - Profil | Pá 6.7.2018 19:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Včera se konečně zadařilo na větší ryby... Já kapr 44cm a jeden větší mi zase utekl... Taťka 2x amur 48 a 64cm :))

                    čongr - Profil | St 4.7.2018 8:34:39

                    Kanicka >> Ahoj Martine.Vše nádhera.Alpy znám,je to balzám na nervy!!!Petrův zdar a ať se daří.PS.....štika ok.

                      Kanicka - Profil | Út 3.7.2018 16:00:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A když mi ty ryby moc nejdou, tak alespoň ještě pár fotek z výletu do Itálie s kamarádem :)) Vše foceno za jízdy z kamionu :) Rakousko-Italské Alpy, nádherná to krajina :))

                        Kanicka - Profil | Út 3.7.2018 15:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem si alespoň udělal radost a koupil nový přírůstek od Trabucca + naviják od Ryobi :-D

                          Kanicka - Profil | Út 3.7.2018 15:39:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Taťkovo padesátka z minulého týdne na Březovské přehradě :)) Jinak ryby celkově nic moc :(

                            Marrtas - Profil | Út 3.7.2018 8:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Neni sice z varu ale radost udelala. Kanibalka z radbuzy. Jen me mrzi ze takovou se mi nedari premluvit na brezovy.

                              čongr - Profil | Út 3.7.2018 8:44:04

                              Já ll >> Ahoj,no je to krása,gratuluji!!PS....Loučky a nikdo nic nepíše,děje se něco???Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

                                Já ll - Profil | Po 2.7.2018 13:30:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Beila >> Vojtine nechtělo by to sehnat dobrého zvěrolékaře :o)))
                                vždyť ti tady chcípnul pes. Týden bez zápisu je to vůbec možné. Chápu ,že jste všichni na rybách
                                a to nemáte mobil sebou?

                                  Marrtas - Profil | Po 25.6.2018 9:58:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vcera ctyri takovy fesaci

                                    Já ll - Profil | Út 19.6.2018 12:14:52

                                    Loupeživý rytíř na lopatě :o)))

                                      Já ll - Profil | Ne 17.6.2018 18:26:23

                                      Tak co dravcolovci jak dopadlo zahájení :o)))

                                        valchys - Profil | Pá 15.6.2018 19:34:05

                                        obi2 >> Tak třeba příští výpravu. Neznám to tam. Šel jsem spíš po "čuchu".

                                          Červené karty: paliza 55