Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nvalchys - Profil | St 8.8.2018 15:47:36

čongr >> To né. To já zavážim Makro :))

    Nčongr - Profil | St 8.8.2018 7:14:56

    valchys >> Ahoj,to je příprava na veselku,nebo????????

      Nvalchys - Profil | Út 7.8.2018 21:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Víkendové povyražení )))

        Nmiroslav - Profil | Út 7.8.2018 20:50:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        A to jsem ti chtěl tu nástěnku svěřit

          Nčongr - Profil | Út 7.8.2018 7:48:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Junior2 >> Jo,jo,když je chuť a hlad,proč ne!!!!Toho b..a zakopat.PS...krásné ryby!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!! Nástěnka na inspiraci.

            NJunior2 - Profil | Po 6.8.2018 11:23:56

            čongr >> Já bych všechno sežral.😂

              NJunior2 - Profil | Po 6.8.2018 11:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak sem si šel začudlařit.🐳🎣😀

                Nčongr - Profil | So 4.8.2018 8:06:04

                Jon.ski >> Ahoj ,já jsem také toho názoru,že ryba patří vodě,ale když někdo si revíry plete s akváriem a pouští tam i sumce a všelijaké vodní živočichy(želvy a podobně)!!!!Chytit,vylovit,zabít a toho b..a co to udělal také.Petrův zdar a ryba patří vodě!!

                  NJon.ski - Profil | Čt 2.8.2018 21:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ahoj, oblíbil jsem si popracovní večerní feeder, včera na Velasu, klasicky koťátka ... Pán od vedle, nejspíš dlouholetý místní matador, o nich pravil, že jsou nejlepší hození do křoví...přemýšlel jsem celou dobu nad tím, kolik jich asi takhle skončilo ...:( ryba patrí vodě

                    Nčongr - Profil | Čt 2.8.2018 8:27:13

                    čičr >> Ahoj Karlíku.No,už jsem měl obavy,že jsi emigroval,jsem rád ,že ne!!!!Tady také nic,sucho jako na Sahaře a ryby ty jdou už jdou břichem vzhůru a tak jdeme zítra ráno obejít revíry,co a jak.Jinak díky za reakci a buď zdráv parťáku!!!!

                      Nčičr - Profil | St 1.8.2018 21:56:11

                      čongr >> nazdar vlastiku dlouho jsem nepsal bo se nic nedelo ryby nejdou houby nerostou tak jsem vyrasil přes alpy do horvacka 14 dni leho parada no a jestli to vyjde koncem řijna rio ebro tam si asi zachytam no ale ryba patři vode tak ješte nevim čau

                        Nkubele21 - Profil | Po 30.7.2018 15:56:43

                        marw: Ano, jak píšeš :)

                          Nmarw_84 - Profil | Po 30.7.2018 15:44:34

                          kubele21 >> tři chatky jsou ve Vlkošově, ale to bude dost narvaný

                            Nkubele21 - Profil | Po 30.7.2018 15:08:48

                            Zdravím chlapi, nevíte někdo o nějakým pěkným soukromáku v okolí? Byl jsem teď ve Kfelích a již nikdy více...nejlépe s chatkou (chtěla by jet i přítelkyně) ale není to úplně nutné.....Díky

                              Nkubele21 - Profil | Út 24.7.2018 12:07:16

                              Kanicka: Jo, vrba je vždy obsazená, takže na to určitě něco bude :) příště nejspíš vyzkouším pokud nebudou koupáči, je tam dost rákosí atd...to by se jim mohlo líbit....dopadl jsem celkem dobře, sedl jsem si o kus jinam do rákosí na pěkné místo...cca. 7 hod. supr, ryby šli krásně u břehu, potom začlo foukat a u břehu šli jen vždycky když nachvíli přestalo, takže jsem druhým prutem zkoušel hledat a stáhli se zas za tu hranu, ale tentokrát to bylo lepší, utrhl jsem asi jen 2-3x :D vše kapříci mezi 40-45cm

                                Nkubele21 - Profil | Út 24.7.2018 12:04:09

                                Jon.ski: Máš pravdu, rybářů spousta, ale to je v našem kraji asi skoro všude, s tím krmením taky máš pravdu, celou dobu člověk slyší jen vrhání cobrama...za tipi s pláží díky, už jsem po nic pokukoval, takže určitě vyzkouším

                                  Nčongr - Profil | Po 23.7.2018 20:27:02

                                  Ahoj Vojto.Kde si cestoval,byl jsi v Austrálii???Karlík se také neozve,jenom Petr chytá štiky jako nohavice!!!Buď zdráv a ryba patří vodě!!(zatím)!!!PS....co noční Kocanda???

                                    Nkary.com - Profil | Po 23.7.2018 10:32:41

                                    Jon.ski >> Ten je chovný.

                                      NJon.ski - Profil | Po 23.7.2018 8:40:13

                                      Ahoj, má někdo zkušenosti s Velkým lesním rybníkem u Děpoltovic ? Viz. https://mapy.cz/zakladni?x=12.8096254&y=50.2804463&​z=17&source=base&id=2035213
                                      Děkuju :-)

                                        NKanicka - Profil | Ne 22.7.2018 19:33:07

                                        kubele21 >> Tak to si měl pech teda :( Pokud budeš chodit od vrby do prava až k pláži, tak bys neměl nikde trhat, pokud to ovšem nehodíš přímo na vrbu :D A samozřejmě přímo na pláži tam by se taky trhat nemělo, jinde to neznám :) Mě se vždycky líbilo, když jsme chodívali k vrbě z pravé strany rákosí, u vody je takové malinké "molo" ze dřeva, a louka byla jinak celkem plná, tak nikdo skoro neměl záběry nebo třeba jednou za 45 min. A my, když jsme přišli, tak jsem měl u vrby třeba kapříky každých 10-15 min a všichni jen koukali :-D ....Btw. Jak si dopadl ráno? :))

                                          Červené karty: paliza 55