Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nobi2 - Profil | Pá 15.6.2018 6:52:48

valchys >> Krásný úsek je mezi Šimanovem a Fahnrichovím Mlýnem .

    Nvalchys - Profil | Čt 14.6.2018 21:25:50

    Na ja. Je tam krásně. Akorát by mohlo být víc vody. Byl jsem si to tam obhlídnout den předem a pak když jsem si tam natahal všechny ty krámy a změřil hloubku tak mě to zklamalo (bylo tam nějakých 40 cm vody. Ale už se mi nechtělo se stěhovat jinam. Ryby tam ale byly. I v tý malý vodě.

      Nobi2 - Profil | Čt 14.6.2018 19:34:03

      Beila >> Vojto tam jsou i půlmetroví cejni .

        NBeila - Profil | Čt 14.6.2018 12:44:40

        valchys >> Takové veliké ryby chytíš i v našich vodách, a možná i větší.....

          Nobi2 - Profil | Čt 14.6.2018 7:39:29

          valchys >> Nežárka nádhera , mezi Horním a dolním Ždˇárem je závodní u'sek .

            Nvalchys - Profil | St 13.6.2018 18:52:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsem byl zplundrovat Jihočeské vody. Lipno a řeku Nežárku mezi Třeboní a Jindřichovo Hradcem v Horním Žďáru. Fotky jsou z Nežárky.

              NMilhouse MacFly - Profil | Po 11.6.2018 18:59:47

              Já ll >> Do toho bych šel.

                Nčongr - Profil | Po 11.6.2018 9:31:31

                čičr >> Ahoj Karlíku.Tak to je paráda,nevadí,že jsi nestál na bedně,vše se ve vítězství obrátí,věř mě!!!!!Na ryby nechodím ale v Tobě mám zastoupení!!Díky za zprávu a drž se parťáku!!PS...Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

                  Nčičr - Profil | Ne 10.6.2018 21:28:01

                  čongr >> nazdar vlastiku tak jsem včeraopet bojoval jako lev ale jak na 8misto tonebilo 19 linu od25 do35 no apar bodovek ale peknej zavod do bre zarybneni no a byla take 2hod. chvilka trapeni v¨trhani vazani tak čau

                    NJá ll - Profil | Pá 8.6.2018 20:27:48

                    Milhouse MacFly >> To máš smůlu na takové akce s tím chodit nemohu.:o((

                      NMilhouse MacFly - Profil | Pá 8.6.2018 20:18:29

                      Já ll >> Ještě jsem tě s tím neviděl v akci!

                        NJá ll - Profil | Pá 8.6.2018 12:17:04

                        huslista >> Ahoj, né na tresky to také není. Trolling je to zázračné slovo.

                          Nhuslista - Profil | Pá 8.6.2018 9:41:25

                          Já ll >> Peto, to asi neni ziadna feedrova montaz :))), ale predpokladam ze nieco specialne na lov tresky, ze? :D

                            NJá ll - Profil | Čt 7.6.2018 21:35:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Čas utíká jako voda - sezona začne co nevidět - přípravy v plném proudu.

                              Nvalchys - Profil | Čt 7.6.2018 21:14:01

                              obi2 >>

                              Je. Byl jsem v Branově. U Šímovic skály.

                                Nobi2 - Profil | St 6.6.2018 19:23:14

                                valchys >> Není to Nezabudický mlýn ?

                                  Nvalchys - Profil | Po 4.6.2018 18:35:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jsem byl o víkendu prubnout Berounku. Ryby šli. Všechno ale malý. Pár fotek.

                                    Nhuslista - Profil | Po 4.6.2018 16:55:21

                                    Já ll >> Ahoj Petr. Ano zijem :) ano rad pridem si zavabankovat, ak mi to cas umozni a okolnosti :) Prajem Ti peknu sezonu, niekedy musime naplanovat nejaku feedrovacku na parmy a kapre, nech sa kus priucim :)

                                      NJá ll - Profil | Po 4.6.2018 15:08:19

                                      huslista >> No nekecej ty ještě žiješ :o))) doufám,že se na podzim uvidíme na dalším Karlovarském Vabanku. Jinak krásná ryba - gratuluji. Až ji ulovíš v roce 2020 tak bude mít
                                      více jak 10 kg :o))

                                        Nhuslista - Profil | Po 4.6.2018 13:40:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tento krasny kapor ma velmi potesil. Bol uloveny na Brezovskej priehrade. Mal 64 cm a bol velmi bojovny. Dufam, ze sa mu bude darit aj nadalej a natrafi na dalsieho lovca, ktoremu urobi radost, stastlivec sa s tym kaperom odfoti a daruje mu opat slobodu.
                                        Rad by som ho tu videl na fotke o 3-4 roky s peknym prirastkom. Snad sa toho dockam ☺

                                          Červené karty: paliza 55