Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJá ll - Profil | So 9.12.2017 17:32:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Beila >> Vojtine vidím jenom žrádlo a keci. Chodí tady někdo (třeba Junior..)
na ryby ? Není špatného počasí jen se lépe obléknout :o)))) Až na krvavou ruku paráda :o)))))))

    NKanicka - Profil | So 9.12.2017 16:29:35

    clovek1 >> Byl nádherný, na to, že už je zima, tak docela i bojoval. Chvilkama se snažil i přes brzdu. Já taťkovi dal starej feeder, co jsem si pořídil to trabucco, ale taťka by všude a kdykoliv chytal pořád stejně (stejný háčky, stejnou délku návazce, atd..) a to si myslím, že je většinou příčina, že nemá záběr nebo chytí méně ryb. I když občas se stane, že mi to i s touhle "taktikou" natře. :-D :-D

      Nclovek1 - Profil | So 9.12.2017 9:27:12

      Kanicka >> Ahojky pěkný kaprik🐟 už jsem tátovi také pořídil feeder😀

        Nčongr - Profil | So 9.12.2017 9:06:42

        čičr >> Ahoj Karlíku.Ty jsi nezmar,mě také pálí ruce,ale já to vše rozebral,vyčistil a uložil na zimu,jeden můj známý chodí pořád na dravce ale nějak mu to nejde!!!PS.....drž se a příští rok jim to ukážeme,ploutve obrátíme, háčky dobře zasekneme a trochu s nimi pohrajeme!!!!Ozvu se na telefonu.

          Nčičr - Profil | Pá 8.12.2017 20:50:02

          čongr >> ahoj Vlastiku včera na řece par zaberu bylo irybku jsem vytahl ale vzal jsemslabej cajk tak ji par uteklo tak čau ryba patři vodě a drž se

            NBeila - Profil | Pá 8.12.2017 7:40:53

            Kanicka >> Moc pěkný,to víš tátové se musio učit....

              NKanicka - Profil | Pá 8.12.2017 0:13:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska mrazivý a větrný, ale zato pěkně slunečný, odpoledne v Kynšperku 😃 Celkem 3 záběry, ale jen 2 rybky - kapr 54cm, cejn 45cm ☺️ A taťka ani ťuk 😃

                Nčongr - Profil | St 6.12.2017 20:25:40

                Beila >> No,to je paráda,abych Tě příští rok poznal!!!!!PS.....To ty nové feedery rozlámeš,když sníš tolik bílkovin.

                  NBeila - Profil | St 6.12.2017 14:06:32

                  čongr >> Svalovou hmotu nabereš dobrým meskem a rybyčkou.....

                    Nčongr - Profil | St 6.12.2017 8:54:32

                    Beila >> Ahoj Vojto.Ty nezapomeneš!Buď zdráv!PS.....příprava na příští rok,musím nabrat svalovou hmotu!!!

                      NBeila - Profil | St 6.12.2017 7:36:14

                      Všem přátelům tady na stránkách přeji krásného Mikuláše......

                        Nčongr - Profil | Út 5.12.2017 16:09:53

                        čičr >> Ahoj Karlíku.Nic se neboj,už Tě doháním,myslím si,že jsou na tom ještě hůř než my,nedělej paniku,ještě nějakou tu rybu chytíme!!!!!Buď zdráv .

                          Nčičr - Profil | Út 5.12.2017 11:24:15

                          čongr >> ahoj vlastiku tak jsem vrazil do ty 70 tak toasi nebude přišti rok žadna slava čau

                            Nčongr - Profil | Po 4.12.2017 8:33:39

                            čičr >> Ahoj Karlíku.Já to zabalil tento týden,vrátím noty a budu čekat, až Jenda vyhlásí ten Vabank,budu to pozorovat za pecí!!!!!PS......Tak se měj,parťáku.Petrův zdar a ryba patří vodě.

                              Nčičr - Profil | Ne 3.12.2017 12:56:40

                              koukam žejsme všichni zamrzli

                                NŽroutík - Profil | Pá 1.12.2017 16:43:45

                                obi2 >> Díky

                                  Nobi2 - Profil | Pá 1.12.2017 14:53:10

                                  Žroutík >> Máš to dobře.

                                    NŽroutík - Profil | Pá 1.12.2017 14:24:48

                                    Ahoj chlapy, jsem teď v Karlových Varech a rád bych se prošel kolem vody s vláčkou. Když jsem se díval na popis revíru 431 033 OHŘE 13, tak si nejsem jistý, jestli jsem dobře pochopil odkud kam je vyloučen VRP v tomto období (V obecném zájmu je zákaz lovu ryb v úseku od železničního mostu v Karlových Varech až k jezu pod tržnicí v Karlových Varech od 1. 10. do 16. 4.)
                                    Pokusil jsem se to načrtnout do mapy, tak potřebuji potvrdit jestli si to myslím správně, nebo je to nějak jinak, díky.

                                      NJon.ski - Profil | Ne 26.11.2017 14:04:34

                                      Rozlouceni s Berounkou....snad stihnu svetlo a zkusim pri ceste z5 Brezovou
                                      Ryba patri vode 😊

                                        NJunior2 - Profil | Pá 24.11.2017 22:27:24

                                        Jon.ski >> Přesně to samé sem tam taky zaslechl a jeden frajer se chlubil jak za 15 vycházek má 9ks v mrazáku a pak se diví,že nic nechytaj.

                                          Červené karty: paliza 55