Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Beila - Profil | Po 18.12.2017 7:53:01

Junior2 >> Ty vol....já myslel že se učíš potápět......

    čongr - Profil | Ne 17.12.2017 20:24:06

    Junior2 >> Ahoj,trochu mladší,ale také partyzán,okolo těch Varů se toho nebojíte.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!

      Junior2 - Profil | Ne 17.12.2017 13:51:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dneska to bylo hlavně o procházce a jedná slušná spadla.😒

        čongr - Profil | So 16.12.2017 20:39:19

        čičr >> Ahoj Karlíku,jsi opravdový partyzán,já jsem už odevzdal noty,ale tady soused,kluk,chodí vláčet pořád,úspěch nemá,jenom prý to zkouší!!!!!PS....díky za zprávu a buď zdráv a ta ryba patří vodě!!!

          čičr - Profil | So 16.12.2017 20:20:35

          čongr >> ahoj vlastiku jak jsem slibyl tak pišu ani tuk ale 2 štiky vytaženy 68,72 ale pěkny odpoledne

            obi2 - Profil | St 13.12.2017 15:03:16

            Já ll >> No právě když už tam žádná štika není tak by mohla jít bílá .Na štiku kašlu s tou je velká dřina .

              Já ll - Profil | St 13.12.2017 13:08:56

              obi2 >> Vidíš a to neděláš dobře, chováš se jako stádo.... Neumíš si představit
              co se tam děje poslední dny. Musíš přeci zajet jinam, z logiky věci je jasné, že když se tam vytáhla
              poslední štička tak tam již nic nebude že. :o))))

                obi2 - Profil | St 13.12.2017 12:46:54

                Já ll >> Asi tam v sobotu taky zajedu. Navnadil jsi mne.

                  Kanicka - Profil | Po 11.12.2017 22:06:28

                  clovek1 >> Koukám, že všude je to asi stejné :-D

                    Kanicka - Profil | Po 11.12.2017 22:05:34

                    Já ll >> Opravdu nádherná :) Taťka se o takovou snaží už nějaký ten rok a furt né a né se chytit :-D

                      clovek1 - Profil | Po 11.12.2017 19:58:59

                      Kanicka >> Jo u nás je to tak, že vše taťkovi připravím od krmení po montáž, ale bude se pěkně učit pacholek jeden nebudu mu to dělat věčně :D A't se stará taky sám. Jinak s tím návazcem je to u nás stejné také je línej.

                        kary.com - Profil | Po 11.12.2017 8:52:30

                        Já ll >> Tak to je mazec :-) moc gratuluji.

                          Já ll - Profil | Po 11.12.2017 8:22:28

                          huslista >> Nekecej ty ještě žiješ :o)), děkuji. Doufám, že zanedlouho bude
                          opět zahájen " Karlovarský Vabank vo pade" Rád tě uvidím a pokecáme.

                            huslista - Profil | Po 11.12.2017 0:03:12

                            Petr, neskutocne krasna a cenna ryba. Klobuk dole, a blahozelam!

                              čongr - Profil | Ne 10.12.2017 20:38:45

                              Já ll >> Ahoj ,gratuluji,krásná ryba!!!!Tak Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS....to ještě žije v Čechách????

                                Beila - Profil | Ne 10.12.2017 11:06:26

                                Já ll >> Doufám, ryba patří vodě......jak tvrdí čongr. Krásný úlovek je vidět ty prutohodiny.........

                                  čičr - Profil | Ne 10.12.2017 10:34:33

                                  Já ll >> gratuluji moc pěkny takovou radost jsem mnel před4 roky ješte jednou pěkny

                                    Junior2 - Profil | Ne 10.12.2017 10:04:06

                                    Já ll >> Nebyl sem 14 dní. A sem z toho celej nervózní,ale není čas.😒A už vidim co se bude teď odehrávat za šílenství na tom místě.😂

                                      obi2 - Profil | Ne 10.12.2017 8:44:30

                                      Já ll >> Moc gratuluji , odhad přes 10 kg .

                                        obi2 - Profil | Ne 10.12.2017 8:07:00

                                        Já ll >> To vypadá jako když to právě dostala.

                                          Červené karty: paliza 55