Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJon.ski - Profil | Pá 24.11.2017 21:45:49

Junior2 >> tragédie :( kačenkáři loupou štíhlátka 50 - 60 cm rovnou z vody do rumunskejch kufrů (igelitek) a hned na to teskní, že před lety to "bejvávaly žně, i dvacet za sezónu" .. Včerejšek byl u mě taky na dlouho poslední..

    NJunior2 - Profil | Pá 24.11.2017 21:07:44

    Jon.ski >> Já tam letos už nejedu,tam je to jak o závodech v lovu na kačenu😕

      NJon.ski - Profil | Pá 24.11.2017 19:55:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Velas 23.11.
      .. docela kousaly... jen ne ty správné ... :-)

        NKanicka - Profil | Pá 24.11.2017 17:10:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Včera na Jesenici, docela foukalo. Já nic a taťka jednu štiku cca 50cm (nestihl jsem vyfotit 😀)

          NJunior2 - Profil | Pá 24.11.2017 14:46:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zase sem je byl poškádlit.😁

            Nvalchys - Profil | St 22.11.2017 15:06:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Beila >> To jo. Zrovna jsme si říkali s Jirkou K. že je musíme trochu zrasovat poněvač jich tam je moc. No asi budou Štikopstruhový závody.

              NBeila - Profil | Po 20.11.2017 10:59:10

              valchys >> Krásný štikopstruzi, taky vyrazím.....

                Nvalchys - Profil | Ne 19.11.2017 12:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Rankovický dorost....

                  NJunior2 - Profil | Ne 19.11.2017 12:08:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dneska sem taky nezahálel.🎣

                    NJunior2 - Profil | So 18.11.2017 11:45:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak dnes 2 kudličky,ty sem nefotil je to porad stejna velikost.😀Ale tenhle pruhovanej krasavec si tu fotku zaslouzil🤘

                      NJunior2 - Profil | Pá 17.11.2017 21:56:14

                      čičr >> Poslal sem ti sms. Kde budu

                        NJunior2 - Profil | Pá 17.11.2017 21:45:21

                        čičr >> Já na to Karle zapoměl.

                          Nčičr - Profil | Pá 17.11.2017 21:36:08

                          Junior2 >> že jsi zavolal

                            NJunior2 - Profil | Pá 17.11.2017 18:11:28

                            Štičku nedržím v rukavici,mám vyndané prsty. Z těch rukavic totiž jdou vyndat 3 prsty. Palec,ukazováček a prostředníček. Ale nemám je přilepené na suchém zipu jelikož mi to překáží při nahazování. A pokud někoho pohoršuje,že se mi štička dotýká rukavice tak ať si představí jak mu ukuzuju prostředníček v té rukavici ze které lze vyndat prsty.🤘🎣😀

                              NJunior2 - Profil | Pá 17.11.2017 14:54:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes 2 kudličky a jedna kudla spadla.😀

                                NVéna S. - Profil | St 15.11.2017 9:36:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Beila >> A o to jde. Sejde se parta známých, trochu se na začátek poškádlí, pak zachytají, něco zdlábnou, popijou a v pohodě se zase rozejdou.

                                  NBeila - Profil | Út 14.11.2017 20:09:22

                                  Véna S. >> V pohodě hlavně že si chlapi zachytali, šlo o rekreační závod. Doufám že byli spokojeni tak jim to příště z opakujeme.......

                                    NVéna S. - Profil | Út 14.11.2017 13:05:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Beila >> Koukám, že vám to zase vyžrali přespolní, když tam nebyl Vican, tak alespoň Standa Pekárek s parťákem.
                                    Zahlédl jsem tam na fotkách Hrdlu, ale mezi prvními nebyl, copa to? :-)))

                                      NKanicka - Profil | Po 13.11.2017 12:58:09

                                      obi2 >> Nene není, ze břehu není tráva vidět snad nikde. Jinak mi jsme seděly hned dole pod asfaltovou cestou, jak většinou krmí lidi kachny. Občas trošičku bordelu - trávy na krmítku a háčku se usadilo, ale nic hrozného. 😉☺️

                                        Nobi2 - Profil | Po 13.11.2017 7:04:32

                                        Kanicka >> Ještě je tam ta řeka tak zarostlá ,? U lávky .

                                          Červené karty: paliza 55