Hľadám stroj na výrobu boilies

Neviete náhodou niekto o výrobcovi stroju na výrobu boilies? Najlepšie poháňaný motorom, hlavne vytláčanie "klobás", prípadne niečo na miešanie cesta. Budem vďačný za každú radu. Môžte aj na e-mail tlaciaren@pgs.sk
Stano
Autor diskuse: stanley123 - Profil , 31.10.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nmurvanka - Profil | Čt 28.2.2013 19:38:25

caute neviete kto by mi mohol pomoct zostavit rollbal pohanany motorom

    Nmikos12 - Profil | Ne 27.1.2013 8:59:36

    jurasoft >> jurasof tKdyž bydlíš v paneláku tak si kup origo.mašinu na vytlačování hadů stojí do 3tisíc a méš po problémech a nemusíš tady pořát řešit co a jak,stejně si od nikoho nenecháš poradit!

      Nkobr.d - Profil | So 26.1.2013 23:38:46

      jurasoft >> Neříkej mi, že neznáš někoho, kdo ti na matku navaří tři tyčky. :-)

        Nsjan - Profil | So 26.1.2013 21:45:15

        jurasoft >> No takt raději vybruš šajbu takto a nemusíš nic převrtávat.Foto použito tady z MRKu.

          Nsjan - Profil | Pá 25.1.2013 17:20:11

          jurasoft >> Na podepření šneku se používá toto.Jinak ja tam nic nedávám a leze to z toho bez problémů.

            N(bedna) - Profil | Čt 24.1.2013 12:20:55

            BuBu99 >> Já to bez problémů vyvrtal,šajba to je něco jinýho,ta je problém,ale ten šnek,jsem čtverkou vrtákem bez problémů provrtal,vrtačkou v ruce.

              NBuBu99 - Profil | Čt 24.1.2013 11:23:10

              jurasoft >> no jestli je to dobře zakalené tak to stejně nevyvrtáš...:-)

                N(bedna) - Profil | Čt 24.1.2013 10:39:18

                jurasoft >> No já na tým místě bych to vyřešil dvěma podložkama a provrtáním šneku mezi klikou a mlýnkem.A pokud by se tam nevešly ty podložky dvě tak bych dal jen jednu k mlýnku.Na obrázku jsou ty podložky černý a šroubek zelenej(píšu protože z výtvarky jsem měl vždycky trojku).
                Pak se ti šnek dopředu nepohne a nemusíš vůbec vymýšlet nějakou šajbu.Já to tak mám a to ještě mě tím točí motor s převodovkou místo kliky a v pohodě.

                  NZ5 - Profil | Čt 24.1.2013 9:19:05

                  dardajarda >> ale on potřebuje tu střední díru na to , aby mu v tom držel ten šnek

                    NBuBu99 - Profil | Čt 24.1.2013 9:04:16

                    jurasoft >> no nevím ale obávám se že šajba bude kalená a tudíž převrtáš prd:-))

                    Možná specialním vidiákem na kalenej material

                      Ndardajarda - Profil | Čt 24.1.2013 8:48:28

                      jurasoft >> tož tu s malými dírami převrtej ve středu na jednu velkou díru a je to....

                        NTomajo - Profil | St 23.1.2013 13:47:19

                        jurasoft >> není potřeba být laboratoř. Stačí přesná kuchyňská váha a odměrka na tekuté ne?

                          Nmikos12 - Profil | St 23.1.2013 13:33:24

                          jurasoft >> Šajbu tam nedávaej a na hřídel od šneku navleč okroužek ten ti to zajistí aby ti to nesjíždělo a uvidíš že to bude fungovat.Ten okroužek nezapomeň dát z venku!

                            Ndardajarda - Profil | St 23.1.2013 13:04:54

                            jurasoft >> mám profi vrtačku bosh a utáhne těsto jako fík.

                              Ndardajarda - Profil | St 23.1.2013 12:20:07

                              jurasoft >> Já když na mlejnku dělám hady na koulení v rollbalu, tak do mlenku dám jen šnek a plastovou kónickou zarážku na klobásky a našroubuju koncovou matici a jedou válečky podle průměru té klobásovky.
                              Šejtli bych použil se středovým trnem např. pro dělání pelet se středovou dírkou...tak to zkus bez té šajtle. A těsto hnětat v ruce je makačka, doporučuju míchat vrtačkou s metlou v kbelíku.

                                NTomajo - Profil | St 23.1.2013 12:11:27

                                jurasoft >> hele tu šajbu tam při tlačení hadů vůbec nedávaj. Ta je tam jen jako brzda. Stačí jen šnek a nástavec na plnění. A co se týče míchání těsta ve větším množství ručo, tak nejlepší je to dělat tak po 2kg zvlášť. Alespoň já to tak dělávám. Dříve jsem taky dělal větší množství najednou a pak se to rukama nedalo utáhnout a byl jsem z toho sedřenej jak mezek. Teď raději udělám pět várek po 2kg a je to lepší. Ono si to těsto alespoň postupně odpočne než udělám ostatní a pak je v pořadí zase dál zpracovávám.

                                  NPYTLAKS - Profil | St 23.1.2013 11:39:27

                                  jurasoft >> :-)))

                                    NPYTLAKS - Profil | St 23.1.2013 11:23:29

                                    jurasoft >> děláš chybu,v hospodě seženeš vše a vše se dozvíš