Hľadám stroj na výrobu boilies

Neviete náhodou niekto o výrobcovi stroju na výrobu boilies? Najlepšie poháňaný motorom, hlavne vytláčanie "klobás", prípadne niečo na miešanie cesta. Budem vďačný za každú radu. Môžte aj na e-mail tlaciaren@pgs.sk
Stano
Autor diskuse: stanley123 - Profil , 31.10.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Ndardajarda - Profil | St 23.1.2013 10:36:19

jurasoft >> tu ti udělá každý zamečník v práci raz dva :)

    Ndardajarda - Profil | St 23.1.2013 10:18:23

    Ještě k míchání těsta: boshka vrtačka s nerezovou metlou na míchání malty v kýbli nádherně umíchá a uhněte vše, dále i rozšlehá třešně, blumy nebo švetsky na řídký kvas aniž by se rozdrtila jediná pecka!

      Ndardajarda - Profil | St 23.1.2013 10:09:30

      Včera na fishing and hunting mne zaujala metoda vaření kuliček v páře a to na několika sítech nad sebou cca 5cm v 200 litrovém sudu, kde na dně vařili vodu a vše bylo za 10 - 15 minut hotové a několik kilo najednou. Tak si chci počínat podobně a netrávit zbytečně čas nad hrncem s cedníkem v ruce...
      Do 60 litrového brutaru si udělám skládačku sít cca 5cm nad sebou ve kterých uvařím v páře. První síto dám asi 20 cm od dna, kde se bude vařit voda. Brutar má vnitřní průměr cca 50cm a hloubku také cca 50 cm, z toho plyne udělat skládačku 7 sít s 5 cm odstupy a necelých 50 cm průměr. Když dám na každé asi 0,5 kg kuliček, tak mám za 15 minut 3,5 kg hotových uvařených koulí v páře a spotřebu asi 10 polínek dřeva :)
      Děláte to někdo podobně?
      Hady vyrábím na masovém mlýnku pocket s origo plast. nástavci na dělání klobás.

        Nbarny - Profil | St 23.1.2013 9:54:57

        jurasoft >> Když jsem to dělal přes mlinek na maso tak jsem si koupil originám nastavce na jitrnice průměr 16,20,24 mm tam byly nastavce a šlo to docela dobře.

          Nmikos12 - Profil | St 23.1.2013 9:06:26

          jurasoft >> Tak tam tu šajbu nedávej.Já jsem si nechal vysoustružit špičku našrouboval na to matici a fungovalo to.

            NTOPR - Profil | St 23.1.2013 8:12:06

            barny - 22.1.2013 18:01:22 >všude stejné -)

              Nbarny - Profil | Út 22.1.2013 18:01:22

              TOPR >> Manželka to má naaranžované ,akorát ji ta Oliheň s Chobotnicí moc nevoněla ,málem jsem byl bezdomovec:-))

                NTOPR - Profil | Út 22.1.2013 17:59:35

                barny >> A jak pěkně ti ladí barvy-stěna x hrnec -)

                  Nbarny - Profil | Út 22.1.2013 17:57:51

                  devro >> Je, stojí sice 3000 kč ale mašinka k nezaplacení.

                    Ndevro - Profil | Út 22.1.2013 17:14:46

                    barny >> To je super dělo

                      Nbarny - Profil | Út 22.1.2013 15:51:41

                      Není to na motor ,ale jde to hodně rychle .

                        Nmannice - Profil | Út 22.1.2013 15:16:44

                        Tomajo >> Jj, díky moc. To množství tak nějak odpovídá i u mě. Pochybuju že bych udělal víc kg.

                          NTomajo - Profil | Út 22.1.2013 15:07:57

                          mannice >> stačím přes mlýnek a jde to v pohodě. Používám tady tyhle nástavce http://eshop.mlynky-porkert.cz/prislusenstvi/46-nab​ijeci-souprava-c-8.html

                            Nmannice - Profil | Út 22.1.2013 13:45:27

                            Tomajo >> Jo jo, už jsem taky přehodnotil. Viděl sem nějaký videjka že i s velkym rollbalem to jde rychle. Teď už shánim jenom ty špičky, koupim na FF. A když nebude stačit mlýnek,tak si nechám vyrobit tu věcičku na vytlačování těsta.

                              NTomajo - Profil | Út 22.1.2013 13:20:35

                              mannice >> kup si za 500Kč rollbal a je to hotové hned. Za mašimu dáš spoustu peněz a pokud neděláš opravdu velké množství, tak se ti ta investice nevyplatí. Já dělám ročně kolem cca 50kg boilie a vše v pohodě na rollbalu.

                                Nloukotak - Profil | Út 22.1.2013 13:00:05

                                hampik >> dobrej vy prodáváte stroj na bojle? díky za odpoved

                                  Nmannice - Profil | Čt 2.8.2012 10:21:51

                                  Našel by se někdo,kdo vlastní výkres pro výrobu stroje a rád by se podělil? Válet víc jak 10kg v ruce by mě podruhý zničilo :)).

                                    NFishingart - Profil | Út 24.4.2012 18:15:52

                                    hampik - ahoj psal jsi ohledne stroje na vyrobu boilies a ze stal 6000 mas něaký kontakt prosim?
                                    strašně rád bych si pořídíl mašinku na boilies, ale 20 tisic se mi do toho nevyplati investovat protoze zase tolik boilies nedelam.

                                      NMartin... - Profil | St 15.2.2012 19:58:06

                                      Kdyby někdo měl zájem, mám na prodej