Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

NMates600 - Profil | Út 7.10.2008 19:44:08

Enigma - tak už mám doma ty Chuby Snooper Carp - 3 lb. Jsou lehoučký, velice tenký a šíleně pružný, navíc vzhled je luxusní. Myslím, že jsou to super proutky - za tu cenu BOMBA. Už jsem je vyzkoušel a házejí nádherně. Rukojet je trochu kratší, ale to mně vyhovuje.Vřele doporučuji.

    NEnigma - Profil | Út 7.10.2008 17:09:16

    Turňa-už jsem psal během této diskuse,že jsem si nějakou korunu vidělal dom.prací a trošku mi snad přidaj rodiče.Chci opravdu pruty na úrovni se kterýma půjde super házet a bude i perfektní zdolávačka.Moc děkuji za hlasování i za odpověd.

      Nb1ad3 - Profil | Út 7.10.2008 16:04:37

      ty jak tady mate myslim ty pruty tak to by mi rodiče nepovolili ale az si nekde videlam tak si koupim děličky carbony(uhlíkoví)

        NTurňa - Profil | Út 7.10.2008 8:46:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Enigma: Ty studente jeden, ty jsi musel být ale hodně pilný nebo hodný.
        Takové proutky..... - co budeš chtít ,až ti bude co taťkovi, kosmickou technologii viď.
        Ale jen tak dál.
        Také jsem hlasoval, ale pro Vantage - sice trochu dražší na "studenta", ale nesrovnatelné kvalitou, tak si vyber jak cítíš, ale určitě je nejdřív vem do ruky co sedne, to ber.

          NEnigma - Profil | Po 6.10.2008 21:58:23

          Děkuji za hlasování do ankety.Přidejte se i další.Děkuje student základní školy.

            NEnigma - Profil | Ne 5.10.2008 20:49:08

            Jak tak koukám tak se nám ta diskuse zasekla.Posílejte ještě zkušenosti rady a návody.Děkuji

              NEnigma - Profil | Ne 5.10.2008 0:58:40

              sliver-doufám,že to vyberu bez problémů.A hlava ta se mi z toho točí dávno.

                Nsliver - Profil | Ne 5.10.2008 0:56:44

                Enigma - tak dobře vyber. Ať se ti nezatočí hlava.

                  NEnigma - Profil | Ne 5.10.2008 0:44:36

                  sliver-určitě pojedu ty krasavce vyzkoušet bez toho bych to ani nekoupil.A ježíškovi už jsem psal tak to snad dobře dopadne.A tátu mám na své straně.

                    Nsliver - Profil | Ne 5.10.2008 0:38:10

                    Enigma - nedej na rady, promrskej celý krám a ježíšek ať koupí, co se tobě líbí. A co ti tatík posvětí, neprohloupíš.

                      NEnigma - Profil | Ne 5.10.2008 0:29:06

                      Sliver-Jak už jsem psal měl jsem možnost si vydělat nějakou korunu a tak bych chtěl aby pruty,které si za to koupím stáli za to.Jinak ti rozumím co tím myslíš-táta mi také vyprávěl začátky rybařiny za komunistů,kdy měl lamináťák a stabila a myslel si že už má to nejlepší na světě.Doba,ale od té doby opravdu pokročila.Jinak děkuji za slovo do diskuse.

                        Nsliver - Profil | Ne 5.10.2008 0:19:58

                        Já ve třinácti letech zdědil dva tonkiny s achátovýma očkama. Ty očka byly krásně červené , stejně jako bavlnka, kterou byly ty pruty vyvázány. Teda ten pokrok jde mílovými kroky.
                        Dneska si ,, student " ZŠ na to téma založí anketu.
                        Nic ve zlém, je to jen povzdech.

                          NEnigma - Profil | Ne 5.10.2008 0:01:45

                          Věřím,že se dostaneme na sto hlasujících v této anketě.Abychom věděli jaké pruty jsou opravdu dobré a stojí za to si je koupit.Děkuji...........

                            NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 22:25:46

                            kobr.d-děkuji opravdu super tip.

                              Nkobr.d - Profil | Pá 3.10.2008 22:15:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tady:http://www.carpion.com/ se dovíš víc.

                                NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 22:09:20

                                kobr.d-děkuji za vyčerpávající odpověd.Ještě by mě zajímalo kde dělaj tu jinou koncovku,jak dlouhou část vymění a kolik to stojí?Video jsem viděl-to snad není ani možný,že to s tím prutem jde udělat.

                                  Nkobr.d - Profil | Pá 3.10.2008 22:00:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hlasoval jsem pro Chub Outcast.Kdybych kupoval nové šáhnul bych po nich v 2,75lb.Líbí se mi jejich matný blank.Možná bych si nechal časem udělat jinou koncovku.Vložím sem už ohrané video testu.http://www.youtube.com/watch?v=lsh87axrgkk

                                    NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 21:59:58

                                    tomm-OK já jsem to nečetl tak pozorně abych si toho všimnul.Dobrej fór-maj tam prostě překlep a já už ho ani nemůžu opravit.

                                      Ntomm - Profil | Pá 3.10.2008 21:53:53

                                      Enigma > Přečti si pořádně ten text pod fotkou. Byl to pokus o vtip. Ty pruty neznám.

                                        NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 21:52:15

                                        tomm-promiň asi jsem nepochopil tvoji odpověd.Jak to myslíš s tím sedadlem?Jinak křeslo mám taky a jsem s ním spokojenej.