Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

Ntomm - Profil | Pá 3.10.2008 21:47:16

Enigma > Pruty se sedadlem bych si asi nekoupil. Mám křeslo a to mi úplně stačí:-)

    NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 21:14:55

    Zajda- Nová série VENOM RODS prutů je navržena a vyvinuta Kevinem Nashem a přináší nový standard v designu.
    Pruty jsou neuvěřitelně tenké a lehké, ale poskytují obrovskou sílu pro daleké nahazování. Tyto pruty vás podrží v každé situaci. V každé libráži zaručují jemňoučkou práci a krásné zdolávání. Již na pohled jsou prostě ohromující a úžasné. Leštěné sedadlo navijáku, silikon carbid kroužky, klip na vlasec a Kevin Nash patentovaný zadní klip který u prutů předejde posunutí na stojanu během rychlého záběru.
    Aby řeč nestála tak jsem se pokusil zjistit něco o těch Venomech/info použito z netu/Cena 1ks 3,599,-Kč.

      Nzajda f - Profil | Pá 3.10.2008 19:27:23

      Já žádný nehodnotim takový proutek tu jen tak hledáme.

        NMontallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 19:10:01

        zajda: pěkně jsi ten prut zhodnotil:o)))

          Nzajda f - Profil | Pá 3.10.2008 17:46:09

          Já nemam co říct já se také rozhoduji.Mam asi stejné tipy.Při vybírání koukám na očka,spojku"nerad bych trnovou.nahazování,práci při zdolávání a samozřejmě vzhled.

            NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 17:35:23

            Zajda-OK jsem pro-tak tedy můžeme ještě hodnotit Nash Venom asi ve stejné libráži jako ostatní.
            Máš slovo.

              Nzajda f - Profil | Pá 3.10.2008 17:29:50

              A co tak přibrat do diskuze a porovnání ještě Nash Venom?

                NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 15:04:38

                Montallbert forever -to víš já jsem rozhodlej,ale za mě spíš rozhodujou peníze a těch nemám zrovna nazbyt.

                  NMontallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 14:45:08

                  Enigma: Vantage jsou o třídu výš než outcasty, je to dobrá akce 1+1, ale to už se musíš rozhodnout sám. GOOD LUCK

                    NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 14:31:38

                    Montallbert forever-to by ty Vantage mohli být na bodobné bázi jako ty Outcasty,ale ještě o chloupek kvalitnější.

                      NHorda - Profil | Pá 3.10.2008 14:30:58

                      Enigma - ® a kolikrat jsi videl nebo slysel ze nekomu podelne praskl prut ?? slabinou levnejsich prutu byvaji hlavne ocka

                        NDussy - Profil | Pá 3.10.2008 14:29:15

                        Pikess- běž do platinií, royalty mám a za prvé nejsou moc pěkný - fotka na netu zkresluje, nejsou ani tak tenký jak platinia a mě osobně moc nesedí...

                          NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 14:28:33

                          Horda -ano jen na to podélné prasknutí.

                            NMontallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 14:26:57

                            ...

                              NMontallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 14:26:09

                              pro inspiraci kamošův speedmaster

                                NHorda - Profil | Pá 3.10.2008 14:24:03

                                jeste k tem outcastum ta zaruka se vztahuje jen na podelne prasknuti blanku nebo se pletu ??

                                  NHorda - Profil | Pá 3.10.2008 14:21:56

                                  Enigma - ® ty spojky jsou u platii vetsi nez u ostatnich prutu a kazi trochu dojem z jinak krasnyho prutu (fotka je nic moc je to vyrizly a zveceny tak sorry za kvalitu)

                                    NMontallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 14:20:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Enigma: Čt 2.10.2008 21:03:47 ,kamoš si je ted taky koupil, ale s velkým 50 mm očkem a taky je to bomba. Kamoš mi je dovezl z UK, tak jsem měl o ně strach, abych je nezlomil, ale už se nedivím proč je na blank prutu doživotní záruka....jsou ,,skoro,, nezlomitelny. Warriory byly pro mě moc měkky. Pokud se prutu potřebuješ co nejvíc opřít, tak outcast tě nikdy nesklame...

                                      NEnigma - Profil | Pá 3.10.2008 14:14:07

                                      Horda-pěkné foto,děkuji.Oni ty spojky nejsou celkově moc hezké/u všech značek/,ale hlavně že je to funkční.

                                        NHorda - Profil | Pá 3.10.2008 14:05:52

                                        enigma - v pohode, tady prikladam foto tech spojek u platii