Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

Nzajda f - Profil | Čt 9.10.2008 12:07:32

V.P.napiš něco o těch Venomech a kdyby se našla nějaká fota bylo by fajn.

    NPetr Koch - Profil | Čt 9.10.2008 9:15:03

    V.P. - ® : no a jak se jinak vede? Kurňa, jsem tě měl uloženýho pod f.Sportcarp a najednou E-shop BLB. Vyhoď nějaký info. Děláš pro Michala nebo jste ho obešli a založili další zastoupení? :o))

      NV.P. - Profil | Čt 9.10.2008 9:13:25

      oskus: Ahoj, sešlo se mi toho doma už nějak moc, tak potřebuji udělat průvan. :)

        Noskus - Profil | Čt 9.10.2008 9:03:13

        V.P.: čau Vojto, co je ?Končíš s kaprařinopu nebo co? :-))

          NV.P. - Profil | Čt 9.10.2008 8:05:25

          Nash Venom rods 3ks ... 12ft/2,75lbs ..prodám za 9300,-(¨2x u vody) Pokud o ně máte zájem? Nebo Shimano Antares 2ks 12ft/3lbs za 6000,- Jsem na telefonu 774 660 440 (volejte)

            NPikess - Profil | St 8.10.2008 21:45:20

            http://obchod.mikbaits.cz/detail_zb.aspx?id=344

            Tyto se mi jeví jako velice pěkný,... A dobrá cena,...

              NNovakov - Profil | St 8.10.2008 21:43:45

              Enigma: Člověče,dneska jsem měl na prodejně v ruce DAIWA MissionES - 3tis./ks a za ty prachy vypadaji fakt dobře-))

                NDussy - Profil | St 8.10.2008 20:58:34

                nevim v obchou se to těžko pozná, a u vody bývá pozdě. Jde o to co od toho chceš.... a tyto budou spis v kategorii tech tvrdsich prutosů...

                  NPikess - Profil | St 8.10.2008 20:44:09

                  a myslíš že to budou tuhý mrdky k rajčatům ??? Za ty love už by měly být good,... Je to těžký rozhodování,...

                    NDussy - Profil | St 8.10.2008 20:41:09

                    ne jen 3 a 3,5 nic jinyho, 100%hazeci ongle

                      NPikess - Profil | St 8.10.2008 20:40:33

                      Já jak se tu dívám , tak se asi nerozhodnu , protože všechny Pruty jsou pěkný , no ale který si vybrat ,...

                        NPikess - Profil | St 8.10.2008 20:40:03

                        myslíš že nejsou v 2,75lbs???

                          NPikess - Profil | St 8.10.2008 20:39:28

                          Dussy - a v jakých librážích se dělaj , já potřebuji 3lbs ale níé aby to byly tyčky , k Rajčatům,.. Jinak tak všeobecně , jaké máte s kušenosti se značkou MILO,.. Dík,..

                            NDussy - Profil | St 8.10.2008 19:03:55

                            Pikess: tyhle ongle sem si měl možnost prohlídnou a můžu říct, že jsou to snad nejhezčí kapráky co sem kdy viděl, jsou nááádherně tenký, koupil bych si je kdyby je dělali v menších librážích...

                              NPikess - Profil | St 8.10.2008 16:59:50

                              ty vypadaj fakt dobře ,...

                                NEnigma - Profil | Út 7.10.2008 20:24:27

                                Mates600-Děkuji snad to vyjde.Jinak ty Chub Outcast mám v hledáčku tak uvidím dle ankety a pak pojedu zkoušet co mi padne do ruky.Budu určitě vybírat z těch co jsou v anketě.

                                  NMates600 - Profil | Út 7.10.2008 20:22:18

                                  Jasan, dík moc za super tip. Myslím, že do budoucna u značky Chub zůstanu. Taky ti přeju nějaký ten šupinatý zázrak. Jinak z výše uvedených dle mě Chub Outcast!!!

                                    NEnigma - Profil | Út 7.10.2008 20:10:53

                                    mates600-to jsem rád,že jsi spokojen.A dokonce jsi je i vyzkoušel ke své spokojenosti.Tak ten tip byl dobrý neééééééééééééé.Přeji ti kapra aspoň 10+.