Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

Enigma - Profil | Pá 3.10.2008 14:05:20

Pikess-to si myslím,že jsou za tu cenu lepší pruty/dle ankety/.

Montallbert forever- a které by jsi hodnotil lepší- objektivně to zkus popsat.Dík

    Montallbert forever - Profil | Pá 3.10.2008 14:01:23

    Enigma: minulej rok jsem odchytal s warriorama a tento rok mám odchytanej s outcastama:-)

      Pikess - Profil | Pá 3.10.2008 13:55:55

      Já asi pujdu do Royalty , Nevím co jinýho do 3000,- by bylo lepší,.... a ještě ušetřím,.

        Enigma - Profil | Pá 3.10.2008 13:51:31

        Horda-omlouvám se tvé dřívější odpovědi přehlíd jsem ji.Jinak moc děkuji za info.

          Horda - Profil | Pá 3.10.2008 13:38:03

          Enigma - ® jak jsem psal nize sel bych do platia, prijemny proutek do ruky, pekne zpracovany (az na tu spojku) skvela zdolavacka, nejsou teda na zadny dalekonosny hazeni, ale 100 m se s nima hodit dav poho, driv je mel kolega Mitchell nez sel do prutu o par levlu vys, jeste jeden kamos je ma na mensi vody v 2,5lb a je taky nad miru spokojen.

            Enigma - Profil | Pá 3.10.2008 13:32:02

            Horda-z tvé odpovědi není jasné pro který by jsi byl ty?Nebo který by jsi upřednostnil?Dík za odpověd.

              Horda - Profil | Pá 3.10.2008 13:27:45

              Enigma - ® Vantage ma asi nevyhodu ve vyssi cene, jinak nez si nejakej prut koupis tak si ho osahej, ja treba zvazoval koupi outcastu ale jak me prisel do ruky hned jsem ho zamitl (nesedel mi a nelibyl se mi ani strohy design), warior me zase prijde trochu tezsi ale jinak pekne zpracovany, platium pekne zpracovany az na spojku, ktera je na tenky blank strasne velka (nevypada to dobre)ale jinak super proutek

                Enigma - Profil | Pá 3.10.2008 11:39:33

                Když tak koukám na hlasování tak jasně vede E a hned v závěsu je A.Zajímalo by mě proč se méně hlasuje Chub Vantage-Je to cenou?Nebo ta kvalita je na stejné úrovni jako už zmiňovaný A a E,ale za jiné peníze?

                  Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 23:02:18

                  Vidím,že hlasování probíhá úplně perfektně.Tak jsem si to představoval.Všem děkuji za účast a kdo ještě nehlasoval ať tak učiní.

                    Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 21:06:25

                    Montallbert forever-děkuji jednoznačná odpověd,ještě mě zajímá jak dlouho jsi je měl?

                      Montallbert forever - Profil | Čt 2.10.2008 21:03:47

                      enigma: jednoznačně chub outcast:-)

                        Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 21:00:57

                        Shaggy-vrať se kousek dolů už jsem tam psal na co je chci.Děkuji...

                          shaggy - Profil | Čt 2.10.2008 20:59:07

                          zalezi jak chces hazet daleko...a jestl akci v cely dilce nebo jen ve spičce je toho moc... muses se rozhodnout co ches chlape

                            Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 20:53:02

                            Jelikož jsem dostal mnoho typů tak se v tom již špatně orientuji.Pomožte mi ještě v malé anketě.Předem děkuji za objektivní hlasování.Vítěze hlasování na 95% kupuji.

                              Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 20:24:41

                              b1ad3-prosím tě nerozumím otázce.Zkus to ještě jednou napsat nějak jinak Dík.

                                Enigma - Profil | Čt 2.10.2008 20:14:16

                                Pikess,Fragly-hoši pojďte k tématu děkuji....................

                                  Pikess - Profil | Čt 2.10.2008 20:10:41

                                  aha , to se ti nevyplatí :D

                                    Fragly - Profil | Čt 2.10.2008 20:00:07

                                    prodám dále :D

                                      Pikess - Profil | Čt 2.10.2008 19:59:04

                                      Fragly ????

                                        Pikess - Profil | Čt 2.10.2008 19:58:46

                                        na co ti budou ????