Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

NFragly - Profil | Čt 2.10.2008 19:57:23

nooo kdybyste dali kus za litr tak je možná koupim :o)

    NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 19:56:00

    Pikess-No samozřejmě když by se to neprodalo tak bych klesnul s cenou.

      NPikess - Profil | Čt 2.10.2008 19:53:50

      jj Já prodávám ty svoje za 1199,-/ks,.,...

        NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 19:51:36

        Pikess-Asi za 1300,-Kč.

          NPikess - Profil | Čt 2.10.2008 19:50:14

          za kolik kus ?

            NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 19:49:53

            Pikess-No nejspíš je prodám.

              NPikess - Profil | Čt 2.10.2008 19:47:06

              Enigma co budeš kutit s těma aliviama ?

                Nm.kindl - Profil | Čt 2.10.2008 19:36:31

                Enigma - ® Tak to bude chtít nějakej univerzální prut:-)

                  Nk-70 - Profil | Čt 2.10.2008 19:25:45

                  Pokud nebude házet extra dálky, tak Fox Warrior.

                    NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 19:08:45

                    m.kindl-..na kaprařinu,ale potřebuji nějakej univerzál,protože jezdím prakticky všechno.Jak řeku tak přehrady i pískovny.Ve většině případů nahazuji.

                      Nm.kindl - Profil | Čt 2.10.2008 18:49:41

                      Měl by jsi taky popsat na jakou vodu a jakej styl rybaření je chceš....Jestli chceš vrhací pruty..nebo spíš pruty na menší vody a nebo je ti to jedno protože na všechny vzdálenosti zavážíš...atd..:-)

                        NHorda - Profil | Čt 2.10.2008 18:43:34

                        Enigma - ® do 5000,- bych volil prut ultimate platium ve 2,75 nebo 3 lb je to pekne zpracovanej proutek trosku mekci nez ostatni, proto bych sel spise do 3lb, prut je osazen sic ocky, driv jsem mel od ultimate bioniky a max spokojenost, myslim ze s platiem bys vedle neslapl

                          ND.O.K. - Profil | Čt 2.10.2008 18:41:56

                          Enigma......tak ja na pruty a na navijaky dělal celou zimu, po 10hodinach každou sobotu. Pak jsem si vydělal na bivak, příposlech, člun atd.....ale to až o velkych prazdninach.

                            Nb1ad3 - Profil | Čt 2.10.2008 18:28:44

                            Enigma tak to se eště máš a za jak dlouho???

                              NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 18:28:05

                              D.O.K.-proto bych si chtěl opravdu vybrat pruty,které budou stát za to.Stálo mě to hodně práce a odříkání..

                                ND.O.K. - Profil | Čt 2.10.2008 18:22:41

                                Enigma......tak to se omlouvam.....tak to teda klobouk dolu. Taky si na vse vydelavam sam. Bohuzel s rozdilem ze uplne na celou rybyrinu. Nejni to sranda. A proto travim jen malo casu na rybkách a vetsinu času v praci. Ať se ti daří a sry......

                                  NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 18:10:42

                                  D.O.K-dělal jsem domácí práci každej den po škole,Bohužel ta možnost už skončila.Vydělal jsem si 5.000,-Kč.Takhle stačí?

                                    ND.O.K. - Profil | Čt 2.10.2008 17:58:03

                                    Enigma.......a kolik sis na pruty vydělal?......že si mužeš tak vybirat?.....on ne každej ma tatu jako ty. Jinak myslim, ze ty alivia co mas nejsou spatny.

                                      NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 17:46:06

                                      A dam-Držel jsem v ruce FOX Warrior Elite 2,75lbs.Chub Vantage moc pěkné pruty a řekl bych,že i ta cena ujde.Mám další do výběru.Děkuji za odpověd...

                                        NA_dam - Profil | Čt 2.10.2008 16:40:32

                                        podla mna skratka es je extra slim a neviem či si držal v ruke warrior es?? http://www.tomas-carpio.cz/product_info.php?cPath=132&products_id=1630&osCsid=1k854ff6vrdb4pvkedo61k3am4 uhádol si mám century FBS:D:D