Doporučte pruty pro studenta

Dvoudílné pruty 2,75lbs až 3lbs značky:Fox,Nash,Chub,Greys
Jedná se o studenta Základní Školy.
Na kaprařinu...
Autor diskuse: Enigma - Profil , 1.10.2008 kaprařina - náčiní, doplňky

Jaký prut by jste si vybrali VY?

A) Fox Warriorr Elite 2,75lbs-3,0lbs20%

B) Chub Vantage 2,75lbs-3,0lbs14%

C) Ultimate Platium 2,75lbs-3,0lbs12%

D) STRATEGY Royalty Carp SPRO 2,75lbs-3,0lbs7%

E) Chub Outcast 2,75lbs-3,0lbs46%

Od 2.10.2008 hlasovalo 295 čtenářů.

NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 16:35:59

A dam-které myslíš ty Chub?Mě se líbí od Foxe ty Warrior Elite.Podle toho co píšeš tak vypadáš nejmíň na Centurky.

    NA_dam - Profil | Čt 2.10.2008 16:15:20

    zober si chub fox warior es mi príde jak palica do rajčín..hrúbkov

      NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 16:13:40

      b1ad3-moje máma taky o těch prutech neví,ale já to paktuju s tátou.

        Nb1ad3 - Profil | Čt 2.10.2008 16:09:16

        Enigma: Ja nejsem skromnej ja jen ze mi rodice vic nedovoli a mamka by mi nedovolila ani 5 500Kč

        PS: eště o tom neví

          NRICARDO - Profil | Čt 2.10.2008 16:06:14

          Pruty od JRC jsou dizajnově povedený, ale jejich slabinou jsou očka. Hodně často vypadává keramika.

            Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 15:29:57

            enigma: ale ještě o tom popřemýšlím...

              NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 15:28:33

              Cerrtik-tak to máš asi pravdu to mi nedošlo,že je tam i cenový rozdíl.

                Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 15:24:08

                Enigma: to je taky pravda...jedinej problém je v tom, že ten naviják je o 600kč dražší oproti 10000verzi a já chci kupovat 3 ks a to už přece jenom dělá 2000KČ a to neni málo... ale určitě o tom ještě popřemejšlim...

                  NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 15:21:32

                  d1ad3-jseš opravdu skromnej-klobouk dolu.Já bych chtěl za těch pět tisíc jen pruty.Já bych bejt tebou ještě trochu přišetřil aby jsi si mohl dopřát o něco dražší výbavu.

                    NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 15:18:32

                    sidneyv,cerrtik-Já bych právě chtěl ty foxy,ale zarazila mě ta krátká rukojeť.Jinak jsou to angličani a myslím si,že kvalita je super....jinak ty Ultegry si vem ty větší jsou u nich ty menší cívky/10 000/ a jiný rozdíl v tom není-jen ta cívka.Velkou shováš kdyby jsi ji potřeboval a na malou chytáš.

                      NDanX - Profil | Čt 2.10.2008 15:16:00

                      Sidney: a měl jsi nějaké pruty od Spra že tak radíš NEBRAT .Co prut to třída výš oproti konkurenci v cenové hladině. od prionu přes royaly po strategy. Zase se těch anglánů šeci ne.....
                      Jakoby nebyli i mezi nimi šmejdy.

                        Nb1ad3 - Profil | Čt 2.10.2008 15:10:23

                        Enigma ja mam vybranou vybavu na 5,500Kč a naky drobny a v tom je zapocitan:stojan ,2Xprut ,2Xnavijak a to je vše pruty westlain a navijáky shakespear

                          Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 14:03:02

                          sidneyv: SPRO bych taky nebral, ty shimana nejsou špatný, ale nebral bych od nich alivia, spíš něco lepšího...
                          Pak se mi taky líbí pruty od JRC, nejsou nijak extrémně drahý a jsou krásně tenoučký!!

                            Nsidneyv - Profil | Čt 2.10.2008 13:57:52

                            cerrtik:ja mu vravim ako aj ty, nech si zoberie Foxy, alebo Chuby, ja viem,ze aj Foxy sú angláni. Len Enigma vraví,že nechce Foxy, lebo mu nevyhovuje krátka rúčka. Ale nebral by som SPRO a Shimana...

                              Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 13:55:10

                              sidneyv: foxy jsou taky anglický..!!
                              enigma: já jdu na brigádu příští rok, ale ty foxy mi vyhovujou, v lednu k nim budu pořizovat navijáky shimano ultegra 10000xsa a budu spokojenej!!

                                NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 13:48:20

                                errtik-Do Centurek jdu hned jak mě vemou na brigádu-už jsem si to domluvil se ségrou-chodil bych tam kde ona.Jenže to je ještě 3roky.Do té doby pořebuji něco adekvátního k mým úsporám.
                                Těm Foxům dávám 80%,protože se mi fakt líbí a ještě jsem si s nimi hodil.Což mě právě docela nadchlo,ale otázku jsem podal proto,abych se dozvěděl více názorů z více stran.Pak z toho má člověk dobrý pocit,když si tu věc koupí a už dopředu ji má ohodnocenou jako dobrou.

                                  Nsidneyv - Profil | Čt 2.10.2008 13:44:27

                                  Enigma:tak si vezmi tie Chuby.. anglická kvalitka

                                    Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 13:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Enigma: mají kratší rukojeť, ale piš si, že v nahazování se ti to skoro vůbec neprojeví!!!Nesmíš taky věřit všemu, kdo ti co napovídá!!
                                    No a až budeš mít na pruty od century, tak řekni půjdu do nich taky...=) až budu starší, taky si chci pořídit century, zatim na ně fakt nemám... =( nejlevnější stojí asi 6-8 papírů...

                                      NEnigma - Profil | Čt 2.10.2008 13:27:36

                                      sydneyv,certik-děkuji za opověd,taky mám takové nutkání pořídit si ty Foxe,ale jak už jsem se tady zmiňoval,ten Fox má kratší rukojeť a to na to nahazování moc není.Tak mám právě dilema.Už jsem koukal i na ty SPRO a taky nevypadaj špatně.Na ty Centurky opravdu nemám i když by mi máma přidala,ale ty bych si vzal bez rozmýšlení.

                                        Ncerrtik - Profil | Čt 2.10.2008 10:41:24

                                        Tady je jejich fotka...jsou prostě krásný!! =)