Labe, Labe, Labíčko ...

Ahoj, zdravim všechny rybáře i ty co nechytaj na Labi.Mám takovej dotaz, co si udělat anketu o Labi? Jak vám jde chytání na Labi, co používáte za návnadu a nástrahu a můžete hodit i pár fotek.

Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Út 12.8.2008 21:01:53

Petr Koch - ® To máš na 100% pravdu! A je to v lidech, buď sklopí oči,nebo se postaví vzpřímeně.A né každý má povahu se postavit za něco,za co spoustu lidí bojuje už dlouho a to nejen kolem rybařiny mám na mysli nejen přírodu,ale i ty krásné ryby.A něco podobného jsem zažil taky,když místní RS chytala nonstop a choval se jako jediný majitel Lapského povodí a pořád buzeroval.Postavení bivaku,na hluk a to jsme celkem tichý,postavení aut,večer cigaretové světlo a to nechytal sumce,našel dokonce i dva cigaretové nedopalky no prostě vůl.Byl od nás 25 metrů.A asi ho nejvíce sra... to,že chyt za tři dny jednoho kapra .Jeden den před odjezdem mě už nasral a tak jsem mu vyplnil výfuk montážní pěnou.To byl řev,ale kdo to byl to nevěděl.On totiž buzeroval lidi i na druhé sraně.

    Nk-70 - Profil | Út 12.8.2008 20:40:33

    kakr příště se polepším. Slibuji

      NPetr Koch - Profil | Út 12.8.2008 20:23:43

      rybar-carp teamu, MAT a PAT - ® : můžeš mít pravdu, nedávno jsem zaznamenal podobnej problém. Kamaráčofty člověk neprolomí, ale může se o to pokusit a kdyby šlo do tuhého, byl bych asi pittbul a šel klidně proti těm policajtům. Každý má nějakého nadřízeného a ti nestojí o mediální skandál.
      Je to problém, ale jiný řešení nevidím. To co tady popisujete už je extrém a mělo by se to řešit. Já se nedávno potýkal s tím, co udělat s fotkou kapra 23kg, který byl odvezen na soukromák z místa kde ruku v ruce chytá nonstop RS a údajně i policisté. Důkazy samozřejmě nemám, ale fotku kapra co byl několikrát chycen a vrácen vodě ano. Jeho poslední délka než odcestoval na soukromák 1ha kamsi k Hulínu byla jestli se nepletu 107cm a mám ji i s úspěšným lovcem:o( Je škoda, že se ryby odváží a kšeftuje se snima, ale to je , když svaz nechce velice těžko řešitelné, zatím co to co popisujete je řešitelné.

        Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Út 12.8.2008 20:12:45

        Petr Koch - ® na 99%to budou dobří kamarádi RS. a ty si na tom místě,už asi normálně nezachytáš.To je jen můj názor,třeba nemam pravdu?

          Nkakr - Profil | Út 12.8.2008 20:06:31

          k-70 :
          rozhodně by zavolání PČR mělo větší účinek, než Tvé naříkání na MRKu.

            Nk-70 - Profil | Út 12.8.2008 19:56:05

            Petr Koch vidíš to. abych se přiznal, tak mě to vůbec nenapadlo. Ale ruku na srdce. Myslíš, že by stím něco udělala ???

              Nm.s.k - Profil | Út 12.8.2008 18:48:55

              Petr Koch - ® : Tak, tak.

                NGUGU - Profil | Út 12.8.2008 8:44:50

                rybar-carp teamu, MAT a PAT : na Sadský jsou ryby jak prasata.-lidi se koupají spíš tam kde je písčitá pláž , fleků je spousta.-stačí to obejít,a všechno je jasný.

                  NPetr Koch - Profil | Út 12.8.2008 8:08:41

                  k-70 - ® : já se zeptám tebe. Proč jsi nezavolal policii?

                    N22cruiser22 - Profil | Út 12.8.2008 1:25:17

                    je to vskutku najivni otazka ale zeptat se musim. jsou nekde na laby v okoli dvora kralove nad labem pstruzi, siveni nebo jine lososovite ryby na mp vodach odpovidejte do sz

                      NSmetana - Profil | Po 11.8.2008 23:55:37

                      rybar-carp teamu, MAT a PAT - ryby tam jsou a koupáči taky.Na velký ryby je to tam dost problematický s řádem,ale na feeder si myslim v poho.

                        Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Po 11.8.2008 21:39:10

                        Vase zprava

                          Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Po 11.8.2008 21:39:05

                          GUGU - ® Na Sadský jsou ryby ??? A nebo koupaliště ???

                            NHoumi.. - Profil | Ne 10.8.2008 22:29:49

                            Také jsem byl dnes na labíčku a na bobule ani pipanec.. tak jsem si hral s feederem a hezky jsem si zablbnul.. nej 53cm

                              NSmetana - Profil | Ne 10.8.2008 21:46:51

                              Vase zprava

                                Npatlal - Profil | Ne 10.8.2008 21:46:48

                                Mitchell // to je pravda,kdyby byla spravedlnost,tak bych zítra nemusel do rachoty:-)

                                  NSmetana - Profil | Ne 10.8.2008 21:38:27

                                  Dneska jsem se vrátil z labe a fakt bída, za tři dny jediná jízda 66cm na halibutu.
                                  Kamarád chytal na feeder a tomu to jezdilo pořád , ale malý do 45cm

                                    NMitchell - Profil | Ne 10.8.2008 19:03:07

                                    k-70: spravedlnost neexistuje casem to zjistis tak jako ja .-))

                                      Nk-70 - Profil | Ne 10.8.2008 18:48:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Labe, Labe, Labíčko............podivné je maličko. Nedokáži pochopit , jak někdo může chytat bez platných papírů. Porybný jediný co řek, tak at to vytáhnou. Nic nesebral, nikoho nepokutoval prostě nic ! Jen upozornil, jestli je ještě jednou uvidí, tak jim to sebere. No a tak se borci přestěhovali nad jez. Kde tento porybný už nemá funkci, jelikož je to jiný revír. Takže si pytláci chytali vesele dál. K tomu masili jedna báseň. Byl jsem v hospodě pro pivo, když dotyčný přinesl amura 98cm hostinskýmu do udírny. A podle slov hostinského to nebyla jediná ryba, kterou mu přinesli. Ale jednoho kapra se mi zachránit podařilo. Nechali ho přivázaného u mě na molu, a tak jsem ho pustil (61cm) a vezírek si ponechal na sušení boilísu. A aby to nebylo málo, tak tito rybáři lovili na 3pruty a k tomu vláčeli na revíru, kde se může vláčet až od 1září ! A tak se ptám. Kde je spravedlnost ?! Jakto že oni můžou chytat bez papírů aniž by se jim něco stalo a já si jak vůl musím kupovat každý rok lístek ??? Proč utrácím zbytečně peníze ???? dyk se mi nic stát nemůže. Při nejhorším se přestěhuji jinam.

                                        NGUGU - Profil | Ne 10.8.2008 16:28:47

                                        rybar-carp teamu, MAT a PAT : tak ti poradím 2 stojáky,co nejsou plivátko,a jsou krásný,tajemný a zrádný : Proboštská jezera a Sadská.