Labe, Labe, Labíčko ...

Ahoj, zdravim všechny rybáře i ty co nechytaj na Labi.Mám takovej dotaz, co si udělat anketu o Labi? Jak vám jde chytání na Labi, co používáte za návnadu a nástrahu a můžete hodit i pár fotek.

Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | So 9.8.2008 22:18:39

Chlapáci potřebuji radu,nikdy jsem nechytal na stojáku jen na té tajemné, krásné někdy zrádné řece ( Labe ).Je to srdcová záležitost,však to některý zvás znají.Přemýšlel jsem o nějakém stojáku né plivátko.Prosim o doporučení a radu.Dik moc

    NPvl - Profil | So 9.8.2008 22:15:19

    rybar-carp teamu, MAT a PAT - ® Nikde jsem nepsal že se vitahuješ Když popich tak popich ..:o§)) Ty na tu vodu chodíš já ne ! :o§)) Asi víš co děláš .

      Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | So 9.8.2008 22:11:02

      Pvl - ® Chápu tvé mozkové pochody,mě šlo jen o malý popich co se týče příspěvků.Já sám se nikde nevitahuji jak váhou tak délkou a ani fotkama.A proč taky ?

        Nm.s.k - Profil | So 9.8.2008 16:24:49

        rybar-carp teamu, MAT a PAT - ® : No tak se nerozčiluj, ber to trochu s nadhledem. Ale jinak souhlasím s tím co Ti napsal Pvl.

          NPvl - Profil | So 9.8.2008 16:05:10

          Daniel Kobr - ® To stačí , protože je to všude dost podobné .

            NDaniel Kobr - Profil | So 9.8.2008 16:03:54

            To není všechno,jenom část.Fotit se mi to celé nechtělo.Bylo to rozházené všude okolo.

              NCarpkiller - Profil | So 9.8.2008 16:00:30

              Horda:....:))))

                NHorda - Profil | So 9.8.2008 15:59:53

                Daniel Kobr - ® tihle tam toho po sobe moc nenechali asi byli jen na noc

                  NDaniel Kobr - Profil | So 9.8.2008 15:56:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Kdo by tam jezdil?!Podívej se na ten bordel co tam zůstává po rybářích.Nedokážu pochopit jak někdo může po sobě zanechat takovej mrd..k.Trochu se nad sebou zamyslete(ti co to dělají).Je to problém vzít si sebou pytel na odpadky a ty věci,které jsem tam přivezl zase odvézt?Nic to s váma nedělá,když odjíždíte z ryb a ještě jednou procházíte místo,jestli jste tam něco nezapomněli a vidíte to,co tam po sobě necháváte?Když to po vás nikdo neuklidí tak si při další návštěvě sednete na místo,kde je čisto.Je to tak?

                    NCarpkiller - Profil | So 9.8.2008 15:48:10

                    PVL: ba naopak: tvůrci podobných otázek nejsou ani vydry-a už vůbec ne labský-páč by jim to rozum nedovolil....mi kluci z polabý to máme v hlavách srovnaný...:::))))))

                      NPvl - Profil | So 9.8.2008 15:38:26

                      Carpkiller - ® Myslíš ty kteří dávají neustale takovéto otázky ? :o§)) (Labské vydry ) Labský ano, ale ne vydry .

                        NCarpkiller - Profil | So 9.8.2008 15:37:08

                        Pvl:labské ryby vymřeli....už sou tu jen Labský vydry...:)))

                          NPvl - Profil | So 9.8.2008 15:35:25

                          rybar-carp teamu, MAT a PAT - ® [Poslat soukromou zprávu.] So 9.8.2008 10:38:12
                          Koukám, že na Labi nikdo nechytá , jen pár lidí se nudí píšou kraviny a to jsou, asi ty co chodí po břehu v pondělí a hledaj odhozené boilie a pak křičí hurá mám to zadara a jedu na dvě hodiny na ryby ( kapříčky ).chytnou dva cejny a kapříka 42 cm a večer sednou na net a píší. Ty vole ...., to byla chytačka jeden velkej kapr za druhym a pak raděj, je to o boilie, návazcích na velikosti háčků a jak zakrmovat.A málem jsem zapoměl fotky ukradnou a poopravěj !!! Taková je doba



                          Možná jen víc přemýšlejí než ty !! . Nikdy není dobrý rychleji psát něž se přemýšlí ! Třeba Ti to jednou taky dojde :o§)))))) Teď jsem mrknul do tvé karty .Dost se dívím ,že v těchto letech Ti vše ještě nedocvaklo :o§)

                            NCarpkiller - Profil | So 9.8.2008 15:13:30

                            nikde nic...

                              Nfarnas - Profil | So 9.8.2008 13:18:46

                              co labe v litomericich

                                Nstandas - Profil | So 9.8.2008 12:48:52

                                Osobně se domnívám že ryb je na Labi dost, když se podíváš na rozlohu řeky + přilehlích tůní a kanálů je to i logické.Trošku asi bude problém s kaprem, neb nasadit ho v takovém množství aby uspokojil všechny kaprofili je nad lidský možnosti, navíc přirozený vítěr je náhodný.Osobně na kapra seru sostředím se na bílou rybu a těch je na labi hafo, chytám na červíky,housku,kuku,kroupi.Feeder je rozmné řešení a plavačkou nic nezkazíš. Přívlač je mojí slabou stránkou ale s doslechu vím že se dá zachytat.

                                  NWildPikeCZ - Profil | So 9.8.2008 11:11:52

                                  Jak to tady tak čtu,tak labe všichni zatracují.Každý kdo nechytí za den aspoň jednoho kapra přes 80 tak nadává a kleje.Nemyslíte,že je rybaření taky trochu o něčem jiném než o zakrmování tunou bojlí a následným drancování vod s následným odvozem kaprů do soukromých vod.Mě osobně rozhodně stačí vycházka na 2-3hoďky s feedrem,nebo vláčkou a rozhodně si na nedostatek úlovků nestěžuji.Ale zase na druhou stranu si klejte a zatracujte není nic lepšího než když je u vody klid než si nemít kam sednout :D

                                    Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | So 9.8.2008 10:38:12

                                    Koukám,že na Labi nikdo nechytá ,jen pár lidí se nudí píšou kraviny a to jsou,asi ty co chodí po břehu v pondělí a hledaj odhozené boilie a pak křičí hurá mám to zadara a jedu na dvě hodiny na ryby ( kapříčky ).chytnou dva cejny a kapříka 42 cm a večer sednou na net a píší. Ty vole ....,to byla chytačka jeden velkej kapr za druhym a pak raděj, je to o boilie,návazcích na velikosti háčků a jak zakrmovat.A málem jsem zapoměl fotky ukradnou a poopravěj !!! Taková je doba

                                      NGUGU - Profil | Pá 8.8.2008 22:10:07

                                      to all : jsem v Německu,na Labi,vodtáh mě tam kapr jak kráva,30+,běhal jsem brehem,nohy bolí,ruce,nedalo se to vyndat,furt je na vlasci,ale nemám podběrák ani podložku,ani nic...mam jen notebook od nějakýho domoroda co blbě mluví...pomoooc !---Labe, Labe, Labíčko ...prokleté !

                                        Nanthrax - Profil | Pá 8.8.2008 11:42:48

                                        Ja by som povedal ze to prekliatie to budu nejake zaplavi a prinesie vam to tam nejake tie kosatky,vorvane a vraskavce z mora :D as to budu brutalne jazdy na prutoch a aj na clnoch a uz nebudete sekat pneumatiky z traktora ale velryby :D a potom tam mozno pridem aj ja odchytit si nieco do sukromaku