- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytáte na halibut pelety?
Chci se optat, jak vám to na halibutky bere atd.? Jestli je to dobrá nástraha a něco o ní? Moc dík, můžete posílat i úlovky, budu jenom rád. Mám letos v plánu dát halibutkám šanci, tak jestli máte zkušenosti ...
Autor diskuse: Tonskiller - Profil , 30.6.2008 kaprařina - nástrahy, návnady
Jak prezentujete pelety?
A) Pouze samotná peleta51%
B) 2 pelety pod sebe (stejný druh)13%
C) 2 různě pelety pod sebe (každá jiná)5%
D) Peleta zalitá nějakým posilovačem či jiným atraktorem6%
E) pelet + potápivé boilies8%
F) Peleta a půlka pop-up17%
Od 23.1.2011 hlasovalo 99 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
34x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nmicrad - Profil | Pá 4.7.2008 13:02:30
Já jako zarážku k halibut peletě používám malý kolečko vystřižený z petky průměr podle tohojak to komu vyhovuje uprostřed provrtat vrtáčkem a pak už klasickej postup s boilí zarážkou má to i tu výhodu že pokud ztratím jednu není většinou problém vyříznout nožem nový kolečko bohužel petek kolem vody se většinou válí dost.
NTonskiller - Profil | Pá 4.7.2008 12:24:16
tak jsme to chtěl jít dneska zkusit ale prší no tak jiny no a tak snad víkend mi vyjde no a co vy jak to jde? Halibutky 4ever co?
Nvan houten - Profil | Čt 3.7.2008 20:49:41
Tonskiller-halibutka je okamzita nastraha ale kdyz den predtim prohodis par hrstmi tak jeste lip. Co se tyce kulicek tak predkmeni sem delal 1 den predem a druhej uz to jelo,na hektarovej rybnik staci predkrmit treba jen 300g
NBrody* - Profil | Čt 3.7.2008 20:04:07
Rváč - ty budeš držka dnes večer, ožralej až hnus velebnosti :)
NTonskiller - Profil | Čt 3.7.2008 8:03:53
jj moc dík kluci a myslíte když ryby neznají na daném revíru ani koule ani halitutky že by to jedli a s tou půlkou koule asi to mám nejprve prubnout samotné ne?
Nvan houten - Profil | St 2.7.2008 22:34:01
SAHIB: no tak to je velka parada, stava z makrel to se jen tak nevidi a navic to napusti do visne, hele ty ses peknej ptacek. Ja to teda prubnu,ale jestli si ze me delas kozy tak si te najdu do 48 hodin :-) Vidis japonci se serou s krevetama,fermentujou, smrad ze by jeden pad a ty si udis makrely,cech se nezapre.Kdybys mel jeste nejaky vychytavky tak vis kam to poslat
NSAHIB - Profil | St 2.7.2008 22:16:24
van houten
tak to je pravda,druhá přezdívka je Alchymistaskota..-))
zkouším vše možný,..todle ne,..ale prubnul jsem třeba něco jinýho,na berounce,..na studenší vodu mi zafungovalo dobře si hotovka,od Sportcarpu-višeň,...ale napustil jsem jí šťávou z čerstvě ugrilovaných makrel,...nechal sem to máčet v tomto Dipu 48 hodin,..na B-čku jsem měl jízdy na to i od cejnošů cca 50 + a kapři stejné velikosti,.. koule byli 16ky,..tak proto ta menší velikost,ale já to pruboval,..takže asi to bude chodit,..jinak rychna je to veliká,..jako když psovi prokopneš hov..k.--)
tak to je pravda,druhá přezdívka je Alchymistaskota..-))
zkouším vše možný,..todle ne,..ale prubnul jsem třeba něco jinýho,na berounce,..na studenší vodu mi zafungovalo dobře si hotovka,od Sportcarpu-višeň,...ale napustil jsem jí šťávou z čerstvě ugrilovaných makrel,...nechal sem to máčet v tomto Dipu 48 hodin,..na B-čku jsem měl jízdy na to i od cejnošů cca 50 + a kapři stejné velikosti,.. koule byli 16ky,..tak proto ta menší velikost,ale já to pruboval,..takže asi to bude chodit,..jinak rychna je to veliká,..jako když psovi prokopneš hov..k.--)
Nvan houten - Profil | St 2.7.2008 22:08:24
SAHIB. tak vidim ze ses velkej experimentator, ja na ty pelety prestal chytat uplne ajedu jenom na bojli, do studene zkousim MIK redfish ananas N_BA a super, ale jak to tak ctu tak na podzim ty tvoje vychytavky asi probnu.A co, zkousels napoustet losovym olejem a jak to funguje
NSAHIB - Profil | St 2.7.2008 21:59:25
Tonski
ono těch všelijakejch "vychytávek" by se našlo daleko víc,..ale nejde vše taky prezentovat,bylo by to na stránky,..něco se osvědčilo víc,něco míň,..
ale jsou různý způsoby.,mě osobně zafongoval tento,spolehlivě,dobře...dával jsem tam tu kouli banán od Sporcarpu,..nemá chybu,..taky jsem to zkoušel na 1/2 kuličky-jako na panáčka,..a nejen s Halibutkama,ale i s tygřákem,..tam jsem naprotiva tomu dával zase kuličku jako třeba oliheň,makrelu,řasu,..apod,..prostě opak,
ta půlka(panáček byl taky dobrej,jen se stalo,že opdle teploty vody to měklo ty půlky a když byla jízda,tak to stáhli,nebo zlomili a nebylo to ono,byla velká spot.,tak jsem zařal klasa celý a je klid,.zkoušel jsem to hodně na stojáku,ale i na řece a poh...
ono těch všelijakejch "vychytávek" by se našlo daleko víc,..ale nejde vše taky prezentovat,bylo by to na stránky,..něco se osvědčilo víc,něco míň,..
ale jsou různý způsoby.,mě osobně zafongoval tento,spolehlivě,dobře...dával jsem tam tu kouli banán od Sporcarpu,..nemá chybu,..taky jsem to zkoušel na 1/2 kuličky-jako na panáčka,..a nejen s Halibutkama,ale i s tygřákem,..tam jsem naprotiva tomu dával zase kuličku jako třeba oliheň,makrelu,řasu,..apod,..prostě opak,
ta půlka(panáček byl taky dobrej,jen se stalo,že opdle teploty vody to měklo ty půlky a když byla jízda,tak to stáhli,nebo zlomili a nebylo to ono,byla velká spot.,tak jsem zařal klasa celý a je klid,.zkoušel jsem to hodně na stojáku,ale i na řece a poh...
NSAHIB - Profil | St 2.7.2008 21:45:20
van houten
čusík,opravdu zkoušel jsem taky vše možné,jakým způsobem to vykoumat,.ale nic nedrželo,-malá životnost
tak jsem prubnul ty malá koule,a bylo vystaráno,.jen jsem špekulovatl,jakou chutˇvymyslet,..pár jsem odzkoušel a nejlépe z toho vyšla ovocná,..s touto příchutí jsem měl nejvíce záběrů,..tak jsem to započal praktikovat a ejhle-zafungovalo dobře,..
čusík,opravdu zkoušel jsem taky vše možné,jakým způsobem to vykoumat,.ale nic nedrželo,-malá životnost
tak jsem prubnul ty malá koule,a bylo vystaráno,.jen jsem špekulovatl,jakou chutˇvymyslet,..pár jsem odzkoušel a nejlépe z toho vyšla ovocná,..s touto příchutí jsem měl nejvíce záběrů,..tak jsem to započal praktikovat a ejhle-zafungovalo dobře,..
Nvan houten - Profil | St 2.7.2008 21:10:39
Tonskiller. ja na ne chytal u nas na rybniku kde je hafo kapriku tak 20-30 cm +karasi, v teplejsi vode.No tos nevidel ten rachot.Normalni zarazky se vubec nechytaly, peleta byla pryc do minuty.Tak sem koupil specialni zarazky na pelety Fox a ty maly k...y je vohnuly jak nic,zivotnost se zvysila na max.10 minut,a tosem mel mega 20mmsportcarp.Vetsi ryba se k tomu vubec nedostala,takze muj rekord na peletu je carp 54cm.Tak na ty hustsi vody bude asi dobra misto zarazky kulicka jak pise SAHIB.Cau
NTonskiller - Profil | St 2.7.2008 8:53:57
jj to je pravda já jsme z Liberce a Rven je v brně tak se to vůbec nevyplatí no to je pravda no
Nrybarr - Profil | St 2.7.2008 8:23:55
Ono na tu cenu halibutek pozor,pač kámoš mi říkal,že je více výrobců v evropě a kvalita je hoooodně rozdílná.Např. halibutky z Německa se prej nedají kvalitativně srovnávat s těma z Polska.Podle chuti ty levnější šity chutnaj odporně nahořkle
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLexikon boilies komponentů901
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NMikbaits - pikantní švestka534
NJak na odlévání olova?856
NKrátkodobá kaprařina x9925
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












