Kapři ze svazových vod

Chtěl bych založit galerii kaprů chycených na svazových vodách. Jestli máte fotky, tak se pochlubte. Dík
Autor diskuse: Cider - Profil , 5.6.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Nboilisak - Profil | Pá 13.6.2008 20:40:24

Stejně máme v naších vodách krásné ryby!!!!!

    Nboilisak - Profil | Pá 13.6.2008 20:35:30

    Moc hezká 11.5pulka ze svazovky.

      Nk-70 - Profil | Čt 12.6.2008 20:05:42

      úterní svazáček. Rovných 70cm a 8kg. Akorát byl zvohyzděnej jizvami po tření. A toho mlíčí co z něj teklo.

        NŠolcik - Profil | Čt 12.6.2008 17:36:22

        Můj letošní první z první výpravy a zatím osobáček,tak doufám,že se mi podaří letos ho ještě překonat. :o)

          NShu-lin - Profil | Čt 12.6.2008 16:11:12

          patlal: Jsem myslel že na Vrbeňáku se tyhle prckové musej killovat:-)))

          Pěknej lysák.

            Npatlal - Profil | Čt 12.6.2008 13:12:22

            Z tohoto bude jednou snad pěkná rybyška.

              Npatlal - Profil | Čt 12.6.2008 13:11:12

              za 50 hodin u vody " jen" 7 kapříků na břehu a 6 ztracených nej 76cm.

                NTomajo - Profil | Čt 12.6.2008 12:52:16

                  NEl Duffus - Profil | Čt 12.6.2008 9:19:56

                  Posílám jednoho macka :-), ale krásně vybarveného stříbrňáčka
                  Raggo- to je ale hnusná podložka :-)

                    NBlondak - Profil | Čt 12.6.2008 9:11:23

                    boilisak -Tak tomuto rikam nadherna ryba a nemusi mit 20+

                      NCider - Profil | Čt 12.6.2008 9:02:58

                      Raggo- I to k tomu patří. Jinakby to nebyla sranda ne :-)

                        NRaggo - Profil | St 11.6.2008 17:06:07

                        I to se občas stává :-)...

                          Nboilisak - Profil | St 11.6.2008 16:54:30

                          14.5 kg

                            Nogon - Profil | St 11.6.2008 16:07:23

                            Vase zprava

                              Nogon - Profil | St 11.6.2008 16:05:57

                              Vase zprava

                                Nogon - Profil | St 11.6.2008 16:02:59

                                Vase zprava

                                  Nogon - Profil | St 11.6.2008 16:00:52

                                  jedine svazovky

                                    NCider - Profil | St 11.6.2008 13:00:25

                                    Ťuťan - ® Dík za fota. Pěkný ryby.

                                      NŤuťan - Profil | Út 10.6.2008 21:07:54

                                      D 5

                                        NŤuťan - Profil | Út 10.6.2008 20:56:11

                                        D 5