Kapři ze svazových vod

Chtěl bych založit galerii kaprů chycených na svazových vodách. Jestli máte fotky, tak se pochlubte. Dík
Autor diskuse: Cider - Profil , 5.6.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NCider - Profil | Út 17.6.2008 18:41:24

brawe- Tak podle těchto fotek je víc než jasné, že na Labi jsou krásný kapři.

Halen- Pěkný kapři. Gratuluji

    NHalen - Profil | Út 17.6.2008 18:30:41

    Labe, 11.6-12.6, kapři ve tření, přesto několik hezkých uloveno. Krmeno kukuřicí s přídavkem krmítkové směsi " v koulích" + skvělé boilies 20mm Scopex+Oliheň fy. Václavík. V sestupném pořadí 75,74,67 a jeden dle tahu zřejmě lepší uřízl návazec po asi třicetimetrovém nezastavitelném úprku na koryto. Záběry byly jak na Scopex, tak na Oliheň.

      NCider - Profil | Út 17.6.2008 18:23:57

      brawe- Jak už sem ti psal chce to proste jezdit a zkoset :-)

        Nbrawe - Profil | Út 17.6.2008 18:22:20

        Cider:je mi to jasný.jen mi šlo o to jestli má někdo zkušenosti třeba v ústí,na mělníku a tak.je to od sebe docela daleko a najednom místě můžou brát a druhým ne.

          NCider - Profil | Út 17.6.2008 18:17:44

          brawe- To ti asi těžko někdo poradí. Po nikom přece nemůžeš chtít aby ti řekl svůj flek. Chce to prostě jezdit a zkoušet a věřit svýmu boilie :-)

            Nbrawe - Profil | Út 17.6.2008 18:13:28

            čau chlapi.začal jsem s kaprařinou loni a vidět ty vaše úlovky,to je nádhera.poradítr mi na co nejvíc teď berou a kde většinou na labi chytáte?díky

              NJape - Profil | Út 17.6.2008 18:01:59

              P

                NCider - Profil | Út 17.6.2008 16:05:14

                Krasný ryby chlapi. Všem kolegům co přispěli, tak děkuji a zároven gratuluji.

                  NJéňa-rybář - Profil | Ne 15.6.2008 13:08:16

                  No a tady mám hezkého šupináče z Labe - Srpen 2007. Měla 72 cm a 8,35 kg.

                    NJéňa-rybář - Profil | Ne 15.6.2008 13:04:39

                    Jsem šťastný,že ve svazovkách plavou tak krásný ryby !!! Přidám sem taky toho svého z Labe.
                    Potěšil mne letos v Květnu a samozřejmě dostal svobodu.

                      NMGL - Profil | Ne 15.6.2008 12:37:58

                      A ještě jedna...

                        NMGL - Profil | Ne 15.6.2008 12:35:52

                        Super víkend na řece.Od pátečního podvečera do nedělního rána jsme ve dvou vytáhli 17 kaprů.Nejmenší měl 65cm.Super zážitek.

                          NŠotek.78 - Profil | Ne 15.6.2008 9:50:06

                          Vase zprava

                            NRashid - Profil | Ne 15.6.2008 9:43:22

                            Take si dovolim jednoho z patka 13.6.2008 v 10:15hod. 78cm, 10,5kg

                              Nsoulfly - Profil | Ne 15.6.2008 9:21:28

                              boilisak - Krásní kapři.

                                NDaniel Kobr - Profil | So 14.6.2008 22:17:23

                                Labe-72cm

                                  NJKh - Profil | So 14.6.2008 7:41:25

                                  Labe...

                                    Nboilisak - Profil | Pá 13.6.2008 20:50:38

                                    A ty nádherný rána,třebas i bez záběru.

                                      Nboilisak - Profil | Pá 13.6.2008 20:46:53

                                      A ty nádherný rána,třebas i bez záběru.

                                        Nboilisak - Profil | Pá 13.6.2008 20:43:30

                                        A ještě jedna krasavice.