Kapři ze svazových vod

Chtěl bych založit galerii kaprů chycených na svazových vodách. Jestli máte fotky, tak se pochlubte. Dík
Autor diskuse: Cider - Profil , 5.6.2008 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NŤuťan - Profil | Út 10.6.2008 20:53:21

D 5

    Nklofi - Profil | Út 10.6.2008 18:12:24

    z Labe

      NCider - Profil | Út 10.6.2008 17:34:24

      tomfisherman- Je to krásná ryba a jak už jsem tady psal, tak na velikosti nezáleží. Hlavní je, že je ze svazovky.

      Šotek.78 - Taky krásnej kapřík. Gratulace.

        NŠotek.78 - Profil | Út 10.6.2008 11:41:34

        Vase zprava

          Ntomfisherman - Profil | Út 10.6.2008 10:06:54

          Také nic extra, ale potěšil - 75 cm, 8 kg. Chycen na boilie v kombinaci s peletou.

            NCider - Profil | Út 10.6.2008 8:58:19

            Má ještě někdo nějakýho krasavce ze svazovky?

              NCider - Profil | Po 9.6.2008 18:47:31

              Kozik, kuman - Super ryby, Gratulace.

                NKozik - Profil | Po 9.6.2008 18:40:50

                Samozřejmě byl kapřík po vyfocení vrácen zpět do svého domova pro vás ostatní. Příjemný lov.

                  NKozik - Profil | Po 9.6.2008 18:26:58

                  Zdravím přátele stejného zaměření,taky vám pošlu foto kapříka z neděle, pořád čekám na svého životního

                    Nkuman - Profil | Po 9.6.2008 18:04:17

                    Cider - kapřík ze soboty

                      NCider - Profil | Po 9.6.2008 15:51:47

                      Mr.Stick - ®- Já to jako mimčo neberu- Pro mě taková ryba na takový jemný vybavení a navíc na svazovce je prostě super úspěch.Musel to být super zážitek.

                        NTK - Profil | Po 9.6.2008 14:56:01

                        :-))) Promiň mami.

                          NMr.Stick - Profil | Po 9.6.2008 14:54:16

                          @TK: Copyright, woe ... i úprava se bere! :o))

                            NTK - Profil | Po 9.6.2008 14:47:57

                            Pro kapraře asi mimčo, ale na plavačku s 0,14 potěšil, 70.

                              NMr.Stick - Profil | Po 9.6.2008 14:33:30

                              Pro kapraře asi mimčo, ale na plavačku s 0,12 potěšil, 64.

                                NCider - Profil | Po 9.6.2008 12:17:00

                                kamcasik- Pěkná ryba. To bych měl taky radost. Gratulace.

                                To all- Jinak kdyby měl někdo další nějakýo kapříka ze svazovky tak šup sem s ním. Dík.

                                  Nkamcasik - Profil | Po 9.6.2008 1:00:10

                                  Dneska rybačka před odjezdem na Lipno. Dva záběry kapr 54 cm a tenhle, věřte tomu nebo ne, ale měl metr. Nechlubím se jem mám hroznou radost!!!! Omluvte kvalitu, foceno telefonem!!! Byl u toho i svědek, kvůli zbytečnej komentářům. Jinak měřím 194 a mám přes(šak víte přes co)

                                    Nkocin13 - Profil | Ne 8.6.2008 22:05:21

                                      NRváč - Profil | Ne 8.6.2008 21:42:33

                                      Svatik - bud trpelivej, ono to jednoho dne urcite prijde

                                        NRváč - Profil | Ne 8.6.2008 21:41:44

                                        KEULI - jj, to maji urcite podle Krasy:-D Ja sem si ted podle Andyho Littla nechal vyholit plesku:-)