Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Ndada11 - Profil | Út 10.1.2023 18:04:09

kakr >> On někdo tvrdí , že neexistuje?

    Nkakr - Profil | Út 10.1.2023 14:58:04

    MilosVee >>
    Dodatek BP pro rok 2023 existuje a je součástí povolenky.

      NMilosVee - Profil | Út 10.1.2023 11:11:05

      Valuček >>
      Díky za info.
      Já vím že BPVRP jsou na dva roky, ale myslel jsem třeba jestli nějaký dodatek nebyl.Ale když nic tak nic.Tím líp.

        NValuček - Profil | Út 10.1.2023 10:56:40

        MilosVee >> bližší podmínky MRS se vždy vydávají na 2 roky - dostali /zaplatili/ sme je loni, takže platí i letošní rok. Teď jsem přišel z Poušova s lístkem - a žádné změny ani Markovka, ani Mocla, čili všechno platí jak loňský rok. Blahoudek - porybnej a člen výboru, říkal, že stále probíhá ohledně Markovky soud a dokud nerozhodne, tak se nic nemění - prozatím. Mocla nevím, ale v revírech jedna nádrž přes 5 ha ještě je.

          NMilosVee - Profil | Po 9.1.2023 15:26:43

          Zdar, má už někdo papíry na letošní rok?
          Je v BPVRP Markovka jako revír, nebo už se tam chytat nebude?To samé Mocla?Může někdo mrknout do nového řádu?Díky😀

            Ndada11 - Profil | Ne 13.11.2022 20:35:29

            MilosVee >> ok

              NMilosVee - Profil | Ne 13.11.2022 20:12:47

              dada11 >>
              Obě dvě jsou od hráze

                Ndada11 - Profil | Ne 13.11.2022 19:44:24

                MilosVee >> Ta druhá fotka je od hráze a ta první?

                  Ndada11 - Profil | Ne 13.11.2022 19:32:02

                  MilosVee >> Chytnou a rozbít hubu.

                    NMilosVee - Profil | So 12.11.2022 15:59:25

                    U Markovky se začínají dost rozmáhat vykrádačky aut.Tak si hlídejte auta borci.

                      NMilosVee - Profil | Út 1.11.2022 21:04:19

                      Zajímalo by mě, jestli jsou na Markovce nějací candáti.Nezkoušel někdo?

                        NElis - Profil | So 29.10.2022 20:49:59

                        MilosVee >> Ty woe, mě povídej, spalovák + el. motor, kamošova 130Ah baterka celý den na vodě. O bolestech zad ani nemluvím, servanej jak když taháš do kopce 240+120 dráty.😆 No a co hovno!!!👎😆

                          NElis - Profil | So 29.10.2022 20:45:17

                          MilosVee >> 😆😆

                            NMilosVee - Profil | So 29.10.2022 20:09:38

                            Elis >>
                            Co já už viděl letos vláčkařů na Dalasu to by se dalo počítat na stovky, ale rybu jsem neviděl chytit ani u jednoho.To o něčem vypovídá, vláčení je tam letos naprostá ztráta času a nástrah.😃

                              NMilosVee - Profil | So 29.10.2022 20:06:43

                              Elis >>
                              Tak good luck!😃

                                NElis - Profil | So 29.10.2022 18:27:02

                                MilosVee >> To teda, zkoušel jsem vlačku 0, tak jsem zkoušel na mrtvou také 0. Pojedu na markovku na štiky🤟

                                  NMilosVee - Profil | So 29.10.2022 16:15:36

                                  Elis >>
                                  Na přehradě je to s dravcema letos úplně mrtvý.

                                    NElis - Profil | So 29.10.2022 12:51:20

                                    MilosVee >> Včera jsem zkoušek na přehradě a opět 0.

                                      NBobo10 - Profil | So 29.10.2022 10:20:18

                                      MilosVee >> Co mám info tak tam od nekud utekly stiky a chodí se tam na ně...

                                        NMilosVee - Profil | So 29.10.2022 9:04:51

                                        Zkoušel jste někdo na Markovce dravce?Jsou tam vůbec nějací?

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu