Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

NMilosVee - Profil | Po 24.10.2022 19:29:39

dada11 >> 😃

    Ndada11 - Profil | Po 24.10.2022 19:15:56

    MilosVee >> Počítám s tím, že letos už stop. Ale i kdybych je měl, netuším jestli bych našel čas. Mám toho moc. Od léta kšefty i odříkám. Do konce listopadu bych chtěl vše stihnout, do Vánoc to stihnout musím 😀.

      NMilosVee - Profil | Po 24.10.2022 15:39:26

      dada11 >>
      Tak to trvá celkem dlouho teda.
      Aby sis vůbec ještě letos zachytal.
      Než se úředník donutí jít něco dělat tak bude pomalu konec roku.

        Ndada11 - Profil | Po 24.10.2022 15:18:34

        MilosVee >> Jsem v řízení. Víc mi zatím nepřišlo.

          NMilosVee - Profil | Po 24.10.2022 14:39:56

          dada11 >>
          A jak to vůbec vlastně dopadlo s tou Tvoji povolenkou?

            Ndada11 - Profil | Po 24.10.2022 14:11:40

            MilosVee >> To neříkal. Jen toho prej bylo hodně. Jak ho znám tak spíš než hodně, možná pět. Ale kdo ví?

              NMilosVee - Profil | Po 24.10.2022 13:48:31

              dada11 >>
              Za jaký přestupky?

                Ndada11 - Profil | Po 24.10.2022 6:18:47

                Jestli mi spolupracovník nekecá a on umí přehánět. Tak se na Markovce prej z braní povolenek teď stává nějaký koníček.

                  Nkakr - Profil | St 12.10.2022 13:41:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MilosVee - 12.10.2022 12:11:34 >>
                  Na 10m mohou poznat zda se jedná o jesena, tlouště či plotici jen kouzelníci světového formátu. Asi mezi ně patříš.
                  Jo a praxi jako RS mám asi 45ti letou.....

                    NMilosVee - Profil | St 12.10.2022 12:11:34

                    kakr >>
                    Ta řeka má šířku cca 10 metrů (Oslava).
                    Ty nepoznáš druh ryby na 10 (slovy deset) metrů?Hele já nemám čas ani náladu vysvětlovat natvrdlým nechápavcům každou věc.Můj čas je příliš drahocený na to abych ho tu marnil s Tebou.Ty jsi možná v důchodu, tak máš času dost.Jak tu někdo psal, Ty jsi teoretik ale praxe je úplně jiná.
                    Měj se...

                      Nkakr - Profil | St 12.10.2022 9:02:05

                      Martin M. >>
                      Aby RS jen tak z plezíru zadržovala povolenky nevím, nesetkal jsem se s tím. Ale je fakt, že pokud není přestupek řádně zdokumentovaný a to do nejmenšího detailu tak úřad přestupek neprojedná,což ovšem neznamená,že se přestupek nestal.
                      Jak by se postupovalo fakt nevím.

                        NMartin M. - Profil | St 12.10.2022 8:51:50

                        kakr >> podle mne treba kdyz si koupim tydenni povolenku a tu mi hned prvni den rs neopravnene sebere a vrati se mi az po jeji platnosti, tak bych mohl mit narok na vraceni penez cele povolenky.

                          Nkakr - Profil | St 12.10.2022 8:33:53

                          MilosVee >>
                          Znovu opakuji,musíš mít ostříží zrak, když přes šířku řeky poznáš jesena.
                          Ještě nám napiš, co člen RS spáchal tím, že zadržel povolenku k lovu a rybář nabyl dojmu, že se jedná o TČ a RS zadržel do příchodu PČR?
                          Větší magořinu jsem nečetl ani na MRKu a to je co říci.
                          Může se stát, že RS má přestupek špatně zdokumentovaný a úřad se tím nebude zabývat, skutečně je to možné. Pak je zadržená povolenka vrácena.
                          Ale upozorňuji, že rybář může být potrestán za porušení Stanov.
                          Nevím jak chceš "škodu" kvantifikovat, rád se poučím.

                            NMilosVee - Profil | Út 11.10.2022 15:05:45

                            kakr >>
                            Kašpara tu ze sebe děláš především Ty.
                            Obhajuješ tu neustále RS, a přitom tam v tom máte takovej bordel, že RS nepozná druhy našich říčních ryb.Mimochodem kluci v rybářském kroužku je poznají.
                            Projdi si pár rozsudků NSS v souvislosti s níže uvedeným zákonem.Budeš jistě překvapen.
                            Třeba v rozsudku z roku 2006 stačilo aby občan nabyl podezření že spáchání TČ, i když se jednalo o přestupek.
                            Všechno jsou to volně dostupné informace, stačí hledat.
                            Spíš nám prozraď, jak se řeší, když RS odebere povolenku neoprávněně-rozuměj ze své neznalosti a domnělosti.
                            To tu bude zajímat mnohé jak se proti tomu bránit.
                            Co když mi touto zvůlí vznikne nějaká škoda?

                              NFRANK71 - Profil | Út 11.10.2022 13:50:43

                              kakr >> to je holá smutná skutečnost.😏 Toť vše Karle.😇

                                Nkakr - Profil | Út 11.10.2022 13:41:33

                                FRANK71 >>
                                Zkus se pohybovat v tom, co bylo napsáno a nefantazíruj. Jaká to byla povolenka nevím..
                                RS zadržela rybáři povolenku, nevím proč, nebyl jsem u toho.
                                V MRS ti může vydat povolenku jen tvůj mateřský spolek, nikdo jiný. Jedná se o přestupek, nikoli trestný čin a je na místně příslušném úřadu aby o přestupku rozhodl. Do doby rozhodnutí je vše jen mlácením prázdné slámy, neboli diskuzí na MRKu.

                                  NFRANK71 - Profil | Út 11.10.2022 13:32:37

                                  kakr >> z tvého příkladu není zřejmé, že má povolenku. Může si na drzovku koupit povolenku nečlena. Nebo ji neodevzdal. Nehledě, že MO budou vědět hovno a klidně ti jí vydají. Situací je spousty Karle. Já bych ti mohl vyprávět případy z praxe, co je všechno možný a jen bys kroutil hlavou.

                                    Nkakr - Profil | Út 11.10.2022 13:23:00

                                    FRANK71 >>
                                    Mohl bys vysvětlit, jak může mít osoba se soudně vysloveným zákazem rybolovu platnou povolenku, kterou mu RS zadržela??

                                      NFRANK71 - Profil | Út 11.10.2022 13:17:01

                                      kakr >> Karle ty si teoretik, ale praxe je úplně jiná. Jinak se vrátíme k tvému příkladu.Třeba byl už dříve odsouzen a byl mu vysloven zákaz rybolovu. Takže určitě ti něco říká ,maření výkonu úředního rozhodnutí.😄😄😄 Jen, že jdu kolem, nemáš zač.🤣🤣🤣

                                        Nkakr - Profil | Út 11.10.2022 9:28:00

                                        MilosVee >>
                                        Děláš ze sebe čím dál tím většího kašpara, pleteš si pojmy a dojmy. Určitě bude nejen mě, ale hodně dalších rybářů zajímat jakého trestného činu se lovící, který lovil na dva pruty a ještě do čeřínku, nebo měl nezapsanou rybu na kterou lovil dopustil??

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu