Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

Ndada11 - Profil | Čt 28.9.2023 13:17:07

Cejnek 2 >> Naštěstí už se dají selektovat, teda aspoň z většiny.

    NCejnek 2 - Profil | Čt 28.9.2023 11:59:06

    Můj rekord je karas na 2x24 boilie, to už jsem v hlavě nedal a šel jsem nasranej dom

      Ndada11 - Profil | Čt 28.9.2023 5:03:04

      Azis >> Taky mi už berou i koule 24mm. Tak dlouho do toho bije, až je tam. Na rybku mám letos zatím jen lína, karasa ještě ne 😄.

        NAzis - Profil | Čt 28.9.2023 0:25:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dada11 >> Tech tam neni moc. Tech tam je po kokot🤦. Na feeder jsou to desitky kusu za hodinu. Da se to omezit treba 14mm kouli. To zaber neprijde hned po dopadu ale treba az za tricet vterin🤦🤦🤦. Jo a zerou uplne vsechno vcetne kousku rybek nastrazenejch na candata. Asi bych se tam ani radsi nekoupal bo s jejich dravosti bych mel strach ze me veme za fajku🤦🤦🤦.

          Ndada11 - Profil | St 27.9.2023 13:58:29

          MilosVee >> Hlavně ti karasi. Těch je tam moc.

            NMilosVee - Profil | St 27.9.2023 12:50:41

            dada11 >>
            Karásci, plotice a občas malinkej kapřík.

              Ndada11 - Profil | St 27.9.2023 6:21:13

              Tak jak vám to jde na Markovce?

                NT.L.Y. - Profil | Pá 13.1.2023 20:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                První rybářská burza, kterou jsme v Třebíči pořádali, byla v zahrádkářském domě na Švabinského ulici( za jedenáctiletkou), další byly v Poušově a na ZŠ Týnská na Hrádku. Potom už to organizoval Feeder klub v DDM
                v areálu bývalého Bopa.

                  Ndada11 - Profil | Čt 12.1.2023 18:27:35

                  Starc55 >> V Poušově sem byl 😃😃. Za mě nejlepší to bývalo na základce na Hrádku. Už nevím jak se základka jmenovala. Ke konci v Bopu už to snad ani nebylo o burze. Někteří tam prodávali dražší věci než v obchodě. Ale potkalo se tam pár lidí, byla prdel.

                    NStarc55 - Profil | Čt 12.1.2023 12:10:19

                    dada11 >> Určitě dám. Pokud vím, tak ta burza bývala v BOPU v DPM. Snad někdy v březnu to bývalo. Kdysi dávno to bylo i v zasedačce u MO v Poušově. Tam byla tlačenice, to si ani nedovedeš představit. Uvidíme, ale asi nebude. Přerušil to Covid a zřejmě není nikdo, kdo by to zorganizoval. Vím o skvělém místě, kde by se mohla konat.....

                      Ndada11 - Profil | Čt 12.1.2023 6:08:00

                      Starc55 >> Ahoj i tobě. To samé ty.

                        NMilosVee - Profil | Čt 12.1.2023 6:00:19

                        novel >>
                        Nevím nic.To se asi dozvíme až v březnu na schůzi.Jinak přikládám email z podzimu.

                          Nnovel - Profil | Čt 12.1.2023 0:31:28

                          MilosVee >> Aha, tak to jsem zaspal, v prosinci jsem se tam dívat nebyl. To tam možná voda je, ale asi nebudou nic nasazovat, když to má dopadnout jako Mocla2. Nebo že by zůstala Hrotovčákům? Nějaké novinky?

                            NMilosVee - Profil | Čt 12.1.2023 0:25:53

                            novel >>
                            Vždyť říkali že se v prosinci Mocla napustí.
                            A už je leden.

                              Nnovel - Profil | Čt 12.1.2023 0:18:01

                              Valuček >> I kdyby Mocla zůstala v revírech tak je to k prdu, páč tam jaksi nejní voda :(

                                NStarc55 - Profil | St 11.1.2023 19:27:20

                                dada11 >> Čau. Jestli zjistíš, že je, tak dej vědět.

                                  Ndada11 - Profil | St 11.1.2023 18:02:32

                                  Neví někdo jestli bude letos v Třebíči rybářská burza?

                                    Nstarecek - Profil | St 11.1.2023 10:02:01

                                    MilosVee >> Rozeznat jesena a tlouště, no na 10m asi ne a určitě ne jesena a plotici. To se i v ruce někdy ani nepozná.

                                      NMilosVee - Profil | Út 10.1.2023 19:35:10

                                      stormandnature >>
                                      Ok, díky.

                                        Nstormandnature - Profil | Út 10.1.2023 19:23:47

                                        MilosVee >> dotek je, ale o marči nebo mocle tam není ani fň.

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu