Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:00:23

jaryn82 >> podle toho jak máš hluboko do kapsy,ale max těch 250g na kg a to budeš mít směs o které můžeš říct že je to robin red,optimální dávkování píšou 50g na kg,ale víš jak je to

    Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:59:09

    jaryn82 >> Podle peněženky :-) Já ho nepoužívám už vůbec.

      Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:58:38

      jaryn82 >> Stačí 50g na kg ale můžeš dát klidně i 100 g

        jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:56:28

        Petr.J >> to je pravda ale kolik se dává toho robinu na 1 kg?

          Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:55:07

          jaryn82 >> Tak udělej 2 druhy a můžeš to porovnat co bude lepší :-)

            jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:54:52

            Slavíček >> asi jak kde ale bude to kolem 15°

              jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:53:43

              PYTLAKS >> to jo ale robin red je super a mám ho doma 2kg

                jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:53:06

                matko291 >> Hulín

                  PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 19:52:59

                  jaryn82 >> zase zvyšuješ náklady

                    Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:52:53

                    jaryn82 >> Tak jsem se pro jistotu díval uvádějí teplotu na tření 17 až 20 stupňů . Jinak k tomu konzervantu vezmi si koule od podrazila smrdí to jak ocet a přesto to chytá .

                      matko291 - Profil | Po 21.1.2013 19:51:38

                      jaryn82 >> kde ste tu pastu pozerali?
                      ci je to normalna z napr. Tesca?

                        jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:50:30

                        jaryn82 >> asi tak 5kg mixu,500g robin redu, 2kg namletejch jater max dodat esenci ale ta asi nebude třeba

                          don Ferrari - Profil | Po 21.1.2013 19:47:15

                          jaryn82 >> konzervant necítíš,

                            jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:45:39

                            don Ferrari >> no a nebo mně napadlo dát místo česneku Robin Red a nepoužít žádné aroma ty játra smrdí dost

                              jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:42:36

                              don Ferrari >> no chtěl jsem ten česnek použít jako esenci ale můžu ubrat na 50g

                                jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:40:52

                                don Ferrari >> A po uvaření je ten konzervant cejtit nebo ne?

                                  Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:40:41

                                  PYTLAKS >> Ono záleží jak kde . Třeba voda vedle po rozmrznutí dokáže se oteplit o 6 stupňů za týden . Tedy když svítí slunce . Tak to bude samozřejmě úplně jiný .

                                    don Ferrari - Profil | Po 21.1.2013 19:39:56

                                    jaryn82 >> dal bych ještě méně, předpokládám, že jako hlavní chceš játra s podtextem česneku

                                      jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:39:26

                                      Slavíček >> to nemám páru ale u nás na jaře ta voda uřčo nemá 20° to až tak v létě