Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:19:19

Petr.J >> tak určitě,já si těma dražšíma směsma rozmazluju svoje ryby,letos jestli bude čas a chuť jezdit na štěrk,tak budu testovat belachan,bez a s belachanem,jezdím na řeku a tam mi stačí umačkat a uvařit šrot

    NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 20:19:00

    Slavíček >> Ryb ubylo, tedy těch velkých, malých je dost, ale když se trochu snažím, tak i ty velké chytám. Mám teď pocit, že průměrově chytám těch nad 10 kg více než před lety, nevím čím to je, ale je to tak. Jezdím pořád na stejná místa, chytám na levnější a jde to.

      NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:17:18

      PYTLAKS >> Občas dávám extrakty ale jenom protože je mám . Ale když je nedám nepozoruju rozdíl . Podle mě je důležitější ta tekutá složka .

        NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 20:15:49

        PYTLAKS >> Já se vrátil ke směsi, se kterou jsem před mnoha lety začínal a ejhle, ono to stále funguje a cena je nádherná.

          NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:14:18

          Petr.J >> To je těžký hodnotit když ty ryby co tam byli už nejsou . Bohužel je jich čím dál míň ale chytám je pořád . A šlape i za tak málo peněz .

            NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:13:49

            Petr.J >> já jo,hlavně jsem to měl kde vypozorovat a otestovat,směs s přidáním laktalbuminu a betainu šla víc jak ta směs bez těchto dvou složek,nejúspěšnější bylo použití glm s betainem

              Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 20:13:26

              Petr.J >> dík za rady

                Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 20:13:05

                PYTLAKS >> dobrá dík

                  NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 20:10:38

                  Slavíček >> A nachytal jsi za ty 4 krát dražší víc ? Já to tedy moc nepozoruji u sebe.

                    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:10:13

                    PYTLAKS >> Přesně tak ostatně i dnes se občas něco nepovede . Hlavně když člověk namícha něco nového . Myslím kombinace esencí směs dokážu postavit tak že pojí a nemusim nic zkoušet .

                      NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:08:44

                      jaryn82 >> jak jsem říkal namíchej si směs robin red

                        NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:08:08

                        Petr.J >> Přesně tak krize člověka naučí . Ještě před pár lety jsem dělal koule že za stejnou cenu dnes uvařím i 4 kg co stálo kg .

                          NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:08:07

                          Slavíček >> co já těch omylů prožil:-))),nakonec to prošlo mlýnkem a dělal jsem z toho nepodarku peletky

                            NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:05:17

                            PYTLAKS >> To je spíš praxe . Některý věci najdeš v knihách na netu k něčemu dojdeš systémem pokus omyl .

                              Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 20:05:10

                              PYTLAKS >> no chci ho použít pač ho mám doma 2kg a nemusí tu ležet takže ten je zaplacenej už rok :-)

                                NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 20:04:30

                                Slavíček >> Tak to jsme na tom podobně, před několika lety se mi povedlo za hodně dobrou cenu koupit několik kilo, dával jsem ho a ryby chytal, když došel, tak jsem přestal dávat a chytám stejně.

                                  NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 20:02:59

                                  PYTLAKS >> Já nic nestudoval, to je praxe a krize :-(

                                    Njaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 20:02:32

                                    asi tak 2.5kg mixu,100g robin redu, 1kg namletejch jater a druhej 2.5kg mixu,100g česnekové pasty, 1kg namletejch jater

                                      NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 20:02:32

                                      Petr.J >> Kdysi jsem koupil pytel až ho mít nebudu taky s ním končím . Chytá to i bez něj .

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 20:01:25

                                        Slavíček >> petr.j se nějak shodujem asi jsme studovali stejnou literaturu