Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:36:44

don Ferrari >> 150g je moc tak dám jen 100g a to už bude O.K

    Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:33:12

    jaryn82 >> Nevim nezkoušel jsem to.

      PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 19:32:56

      Slavíček >> u nás se tře při cca 15 stupních,20 stupňů voda má tak někdy v srpnu,myslím,že se přizpůsobí

        Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:32:17

        jaryn82 >> Osobně jsem u nás měřil vodu a měla kolem 18 stupňů . Ale je pravda že ta voda je hluboká a bude velký rozdíl mezi teplotou u vrchu a hloubce .

          don Ferrari - Profil | Po 21.1.2013 19:31:44

          jaryn82 >> konzervant od Hulína je v pohodě, tu pastu bych ubral, přetlučeš ty játra

            jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:30:08

            Slavíček >> když jsem prohledával net tak všude uvádí od 14°c

              Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:29:52

              PYTLAKS >> Belachan je taky hodně slanej a dávám kostku na 3 kila a rybám to šmakuje.

                jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:29:09

                Petr.J >> A myslíš že vadí konzervant ten octovej od hulína nebo to rybám nevadí chci ho tam dát?

                  Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:28:46

                  jaryn82 >> Máš nějaký špatný informace kapr se tře když má voda kolem 20 stupňů jak kde .

                    PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 19:28:39

                    jaryn82 >> nevím,nemám zkušenost

                      PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 19:28:13

                      Petr.J >> to já taky,ale některé pasty v těch sklenkách jsou konzervované a obsahují 60% soli

                        Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:27:44

                        jaryn82 >> nevím asi moc ne, to by jí muselo asi bejt víc.

                          jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:27:36

                          PYTLAKS >> a co tahle od Hulína ta bude dobrá?

                            PYTLAKS - Profil | Po 21.1.2013 19:27:04

                            jaryn82 >> aha,tak to jsem myslel tu jinou česnekovou pastu

                              jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:26:25

                              Slavíček >> takže hned po tření?

                                Slavíček - Profil | Po 21.1.2013 19:25:52

                                jaryn82 >> Osobně to chytám od 15 stupňů .

                                  jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:25:14

                                  Petr.J >> A nefunguje to i jako konzervant?ta sůl

                                    Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:24:53

                                    jaryn82 >> Nevim :-)

                                      Petr.J - Profil | Po 21.1.2013 19:24:08

                                      jaryn82 >> Tak to ochutnej, ale ta sůl nevadí, dávám jí do koulí normálně.

                                        jaryn82 - Profil | Po 21.1.2013 19:22:51

                                        Petr.J >> Tak od 10°C to bude dobré ne?