Kyjice u Chomutova

Ahoj, rad bych vedel, jestli uz jste nekdo chytl nejakeho kapra na Kyjicich? Diky.
Autor diskuse: karpon - Profil , 19.4.2008 kaprařina - revíry, cestování

Bery. - Profil | St 8.9.2021 21:41:51

Finnnp >> pokud bude v RŘ primo napsáno zakaz stanovani a bivakování ,takze uz RS muze.
CHKO neresi RS,to jo,ale zase na uzemi CHKO uz je bezna spoluprace rovnou s PČR,takze se ani nemusi cekat na prijezd a je to online:-)

    Finnnp - Profil | St 8.9.2021 21:19:38

    Bery. >> To trochu oživím....Bivakovani stejně jako parkovani v zákazech atd...neni vubec v kompetenci RS...Ti muzou jen zavolat Policii a ta te olepí....Bivakovani nema z rybářským pravem nic společneho....Z bivakovanim neboli stanovanim u vody ma problém i česke pravo...protoze to zna pouze pojem Tabořeni....A podle rozhodnuti soudu z roku 2015 stanovani a bivakovani neni Tabořeni.

      esox.martin - Profil | Út 7.7.2020 16:49:48

      Heršvec >> jestli chceš nějaké info o Kyjicích, tak mi napiš do SZ, nebo mi zavolej

        Bery. - Profil | Út 7.7.2020 14:51:50

        Nick 24 >> tam dle RŘ můžeš,není to CHKO apod ,takže směle do toho.

          Nick 24 - Profil | Út 7.7.2020 14:19:37

          Zdravím, co takhle nové vody Jiřetín a naproti Farského. Taky zákaz bivakováním??
          Díky za odpověď.

            Heršvec - Profil | Út 7.7.2020 10:58:13

            Bery. >> Ok, to mi stačí. Díky.

              Bery. - Profil | Út 7.7.2020 10:37:30

              Heršvec >> četnost kontrol RS je taková, že tam s bivakem přežiješ. Když přijdou kluci z Nechranic tak si bez not, dle RŘ.

                Heršvec - Profil | Út 7.7.2020 8:48:02

                Servus, lehce to tu oživím. Vím, že je v notách napsáno, že povoďáci zakazují stanování u nádrže, ale i tak tam stále vidím bivaky. Proto se ptám, máte někdo nějakou konkrétní zkušenost s bivakováním na Kyjicích? Díky.

                  meteor - Profil | Po 18.5.2015 8:10:21

                  Mrvan >> to si děláš zádel... ale vlastně co se divím: Rybářské stráže je málo a za tu "almužnu" spojenou s potenciálními problémy a ukrojením si volného času to nikdo dělat nechce. Takže se IMHO bere každý, kdo má do zádele díru...
                  A pro toho negramotu je to také výhra: kozel se stal zahradníkem :-(

                    borecrybář - Profil | Ne 17.5.2015 20:06:11

                    meteor >> lépe bych to nenapsal, náhodou jsem to zde našel, ale zápisy tohoto člena jsou fakt skvostné. Já nejsem žádnej superman v pravopisu, ale toto je tedy pecka.

                      mraven - Profil | So 16.5.2015 20:12:35

                      To bych chtěl vědět toho kreten který se mi naboural na profil. Jestli to čteš jsi hajzl.

                        martcv - Profil | Pá 15.5.2015 19:48:23

                        Mrvan >> aha.......:-)

                          Mrvan - Profil | Pá 15.5.2015 19:20:33

                          martcv >> Ten co neumí psát.

                            martcv - Profil | Pá 15.5.2015 15:51:35

                            Mrvan >> jakýho týpka myslíš?...

                              Mrvan - Profil | Pá 15.5.2015 15:33:44

                              meteor >> V současné době je tento týpek členem rybářské stráže MO Chomutov.

                                meteor - Profil | Pá 15.5.2015 14:49:57

                                martcv >> však to je v pořádku... jen houšť a větší kapky :-)

                                  martcv - Profil | Pá 15.5.2015 14:42:55

                                  meteor >> chytání přes čáru je tam obzvlášt oblíbené.....už na to pár partiček doplatilo..

                                    meteor - Profil | Pá 15.5.2015 14:20:54

                                    mraven >> tvl... nepřemýšlel jsi o doučování se jazyka českého, konkrétně gramatiky?? Pravopis máš jak cikán po lobotomii :-) a to ani nezmiňuji tvoje proflakování fleků... tvl, ty a ti tví kamarádi musíte být slušná JELITA (nehledě na fakt, že chytáte "přes čáru")...

                                      cormoraan - Profil | Pá 15.5.2015 8:26:58

                                      mraven >> Kdybys jen věděl člověče, kdybys jen věděl...:-)

                                        Bery. - Profil | Čt 14.5.2015 22:33:55

                                        Walmont....S_Warrior >> na bivak si precti RŘ a zavazet muzes.

                                          Walmont....S_Warrior - Profil | Čt 14.5.2015 20:15:04

                                          Mužu normálně používat člun na zavážku..?

                                          Diky za odpověd..

                                            Walmont....S_Warrior - Profil | Čt 14.5.2015 20:08:08

                                            Chlapi co tam říkají na bivak...?

                                              bobik666 - Profil | Po 4.5.2015 16:35:20

                                              1Mara >> Neboj , měřit umim dobře, to byla jen orientační fotka . A když na ni budeš ještě před tím půl hodiny skákat, dude o půl metru delší. :-))))

                                                Bery. - Profil | Ne 3.5.2015 21:08:19

                                                tommaly >> kolem 7 jestli si to dobre pamatuju. Ale to zalezi kolik je v tom vody...

                                                  1Mara - Profil | Ne 3.5.2015 19:09:36

                                                  bobik666 >> Měl by ses naučit měřit správně rybu a neohýbat přes ní metr, aby byla větší.... :-)

                                                    tommaly - Profil | Ne 3.5.2015 19:03:11

                                                    Ahoj, prosím jaká je hloubka na nádrži kyjive?

                                                      bobik666 - Profil | Po 4.6.2012 20:27:02

                                                      V sobotu jsem chytil pěkného amura 84 cm .Teče tam bordel z Jirkova, ale zatim to tam nějak nesmrdí, to přijde až v létě.

                                                        mirek carp - Profil | Ne 15.4.2012 11:23:02

                                                        tak tady jsem se toho moc nedozvěděl. Tahají se tu 20-tky a fotka žádná!!! Jenom spousta keců((

                                                          Greyscarp - Profil | So 7.1.2012 23:16:35

                                                          Žádní kapři tam nejsou a když tak smradi.

                                                            Pavel Z - Profil | So 7.1.2012 23:09:31

                                                            Poušťák >> :-))))

                                                              Poušťák - Profil | So 7.1.2012 23:07:28

                                                              Pavel Z >> a po břehu pobíhaj ropáci a střílej po sobě..o)))

                                                                Pavel Z - Profil | So 7.1.2012 23:05:02

                                                                Jumper from Harrachov >> já tam chytil jen okouna,štiku,candáta

                                                                  Jumper from Harrachov - Profil | So 7.1.2012 23:02:35

                                                                  Zdravím, nevíte prosím někdo, co je tam za jiné ryby než kapři? Například nejaký dravci?

                                                                    b.gun - Profil | Po 16.5.2011 12:30:27

                                                                    Thór >> A já se ptám - cos udělal ty pro to, aby se tak nedělo? Myslím, že odpověď bude jednoduché si domyslet...

                                                                      Thór - Profil | Po 16.5.2011 11:42:33

                                                                      Na Kyjicích už to opět začalo známé tváře co tamní vodu každoročně drancují na SVÝCH nakrmených VIP místech které jsou vlastně pouze a jen pro ně o víkendu předvedli že Masař je to správné označení dva mírový kapříci kteří se ani měřit nemuseli skončily hned po brutálním dovlečení na břeh v saku, zajímavé je že pán Masař co oba chytil pokračoval v lovu až po další hodině se oba " kapraři " začli pomalu balit nemluvě o tom že se ryby na Kyjicích zapisovat nemusí když se chce jít odpoledne znovu ;-) . Ptám se co na to rybářská stráž ?

                                                                        Chose - Profil | Út 2.3.2010 17:38:38

                                                                        willIam >>na to příjdou,až budou mít prázdnej rybník a pak budou brečet!!!! Teď jsou dobrý,nebo všechno ví a myslej si,že jsou uspěšní jen oni.

                                                                          bender - Profil | Út 2.3.2010 12:31:50

                                                                          omg když už tady řešíte Kyjice (tu stoku z celého Jirkova),tak si neodpustím vám říct,že už v brzké době,bude tato voda vyjmuta z rybářského revíru a budete mít i vy nedržhuby po prdeli,Jirkov má tři po2raný revíry a vy je tu takhle provalíte a ty skoro dvacítky bych taky rád viděl...