Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nschiwa - Profil | Ne 23.3.2008 20:45:32

JP:O jednom co vím tak chytil chlápek kousek za hrází na kukuřici.Osobně bych asi nejvíc věřil na večer mlaskačce..Nechodíš náhodou na ten flek za Jasánkama jak sedíš hned u cesty a je tam strmý břeh a hloubka?
Glanis:Jak si dopad včera ve Štěcho na Vltavě?Ne,ne pod most nechodím,tam je moc proud a málo ryb.Chodím na soutok,na špičku a do hafnu.

    Ndelkim - Profil | Ne 23.3.2008 17:29:49

    JP: no, na to že tam máš prý přes 20ks k 80cm ročně na Hostivaři tak ty dvě fotky tady nevím nevím... kup si pořádný metr :) tím odkazem jsi se spíše provařil než že bys dokázal jak je tam opravdu lapeš... tihle tam jsou, to ano... ti ale mají k těm 80cm ještě několik dlouhých let :)

      Nzaky - Profil | Ne 23.3.2008 17:25:38

      JP: Nic proti, ale nemáš uříznuto prvních 10cm na metru?

        NDandys - Profil | Ne 23.3.2008 16:25:34

        TCorleone - ® Díky moc. Něco takového by mě nenapadlo. Že se pod 2kou ukrývá celá řada příspěvků. Díky moc. JP - beru zpět

          NTCorleone - Profil | Ne 23.3.2008 16:11:27

          Dandys - ®: když v té kartě klikneš na to číslo 2 vedle kolonky "dnes napsal zápisů", tak se ti otevře historie všech příspěvků. Tam nějaké fotky jsou...

            NDandys - Profil | Ne 23.3.2008 15:49:03

            JP: No v kartě máš že jsi registrovaný od března 2007 a přitom jsi napsal jen 2 zápisy a založil jednu otázku na PVA. Těžko se pak ty fotky dají najít. Mohl by jsi sem nějakou fotku strčit? Kapra 80cm z Hostíku? Díky D.

              NJP - Profil | Ne 23.3.2008 15:18:14

              delkim:Nevěř já ti to nepotřebuji dokazovat...myslim,že v jiné otázce o Hostivaři jsem ukazoval i nějaké fotky kaprů co jsem minulý rok chytil.Asi se bavíš se špatnými lidmi,co umí h....o.A ještě jedna věc ono to kolikrát není o tom kolik dní u vody strávíš,ale o tom,jak tu vodu znáš....

                Nplavan - Profil | Ne 23.3.2008 10:00:15

                delkim - mám stejné informace

                  Ndelkim - Profil | Ne 23.3.2008 8:55:14

                  JP: napíšu to upřímně, já ti nevěřím... mám v okolí několik lidí co na Hostivaři tráví řadu let veškerý volný čas (+250 dní v roce) a tvých min. 20ks kaprů k 80cm za sezónu je dle nich naprostá neuvěřitelná utopie... i o jednom kaprovi nad 70cm si tam chlapi vypráví zbytek sezóny...

                    NJP - Profil | Ne 23.3.2008 1:00:59

                    glanis:Hostivař je určo vhodná na boilies...říkám já své výsledky mám,ale chce to promyšlenou taktiku a když krmit,tak jenom pár kuliček...na Hostivaři je platí pravidlo míň je víc

                      NGlanis - Profil | So 22.3.2008 19:55:16

                      JP: jasne já svá místa taky neprozrazuji, kor když to mam zakrmený... já na boilies nikdy nechytal, ale letos bych to chtěl vyzkoušet a říkal jsem si že hostivař není zrovna vhodná voda, ale když tě tak poslouchám, možná tam pák količek taky zkusím hodit =o)

                        NJP - Profil | Pá 21.3.2008 14:11:45

                        glanis:Dík...no já všechny větší kapry až na malé vyjímky dostal na boilies...převážně sladších příchutí.Nezlob se místo ti neprozradím,protože mi dlouho trvalo takové místo najít,kde kapři opravdu zdržují a berou v pravidelných intervalech.Jenom ti řeknu ještě jednu věc všechny kapry jsem chytil mezi 20-24hod a nebo 4do 5 ráno v jiných časech není moc velká šance chytit většího kapra,dle mého názoru...na Hostivaři je před den příliš mnoho hluku a kapři se stáhnou bůh ví kam,ale přijít na to,tak je to zlatý důl.

                          NGlanis - Profil | Pá 21.3.2008 13:03:22

                          JP: tak to Ti mužu jen pogratulovat a požádat Tě o radu jak na ně. Které místo a kterou nástrahu preferuješ?

                            NJP - Profil | Pá 21.3.2008 12:52:26

                            glanis:to mi věř,že kaprů mezi 70-80cm mám za sezonu chyceno hodně...nechci se nějak chlubit ale přes 20 kusů jsem se minulou sezonu v poho dostal.Horší je to s těmí většími ty se mi nějak nedaří ulovit.
                            schiwa:a nevíš na co se ty amuři povedli chytit?Snažím se o ně už hodně dlouho,ale zatím se mi nedaří...

                              NGlanis - Profil | Pá 21.3.2008 9:04:22

                              schiwa: jasně nekdy se určitě mužem domluvit a zajít jim prohnat šupinu. Jinak já se chystám na štěchovice zítra, tak jsem zvedavej jak to vtomhle počasí dopadne. Ty chodíš přímo do štěchovic pod ten most?

                                Nstandas - Profil | Čt 20.3.2008 13:05:13

                                Typická masařská voda, nasazuje se vo 106 a chytáse vo 107 je to dost málo úživný teda hl. pro kapry a bílou rybu, nej. cejna sem tam chyt 35cm, jinak sou tak kolem 25cm,kapři se dávaj většinou pěkný 45-60cm ale sou rychle vyžraný,candáti sou zde v hojnym počtu ale nestíhaj ty přemnožený kryplíky vyselektovat,bejvaly tam zlatý jeseni a to dost pěkný až 50cm, ale netřelise takže vymřely.Oblíbené místo mám naproti tobogánu na "špičce" chyte klidně pár metrů od břehu a klidně si i trochu prvnadˇ děláto snad každej a R.S. to tiše toleruje!

                                  Nschiwa - Profil | Čt 20.3.2008 11:38:17

                                  Glanis:Na okouna jsem ještě "céčka" zkoušet nechytal,ale na švícka sem už nějakého chytil.jestli chceš tak můžem někdy zajít na Hostík,ale já jdu až po16.6.:)Tedka otevřeli novou mimopstruhovku ve Štěchovicích a to se vůbec nedá s Hostivařem srovnat.

                                    NGlanis - Profil | Čt 20.3.2008 10:26:15

                                    schiwa :no vidis co se dozvis na benzince. Jinak mas pravdu slysel jsem o velkych candatech, ale nikdy jsem neslysel, ze by se chytnul na rybicku... asi se znich starim stavaji vegetariani :o) jinak co se tyce rybicky tak ja preferuji okouna nebo ouklej...

                                      Nschiwa - Profil | Čt 20.3.2008 1:09:39

                                      Glanis:jj, mám to přímo s první ruky, občas chodím pomáhat na brigádu nahoru na benzínku(OMV) a rybáři se tam stavují tankovat do Avie naftu tak je vždy vyzpovídám co se tam a kolik nasazuje.Letos sem na ně štěstí neměl, ale loni se tam nějací amuři dávali. Candáti se tam daj ještě nachytat, ale chce to správně vybrat místo a obdařit se velkou dávkou trpělivosti.Trvalo mi tři roky než jsem přišel na to kam na ně s úspěchem chodit a jsou tam i větší kusy přes 60cm, ale přimět ho k záíběru je skutečné umění.Loni v srpnu mi spadnul u břehu kus okolo80, který mi vzal velkou plotici nalíčenou na sumce.Chytám spíše na větší živé rybičky, abych se vyhnul záběrům menších ryb.Jako nejúspěšnější nástraha se mi osvědčila živá plotice nebo ouklej píchlá za ocas.Na mrtvé rybky jsem moc úspěchů neměl nebo se jednalo jen o menší kusy.
                                      janmal:Záleží, kde parkuješ?Jestli chodíš od hráze tak doporučuji parkovat hned u plotu zahrady jak je při příjezdu po levé straně, mají tam dva psy a děsně štěkaj jen co se trošku přiblížíš a nestalo se mi, že by mi tam auto vykradli.Horší je to z druhé strany od Petrovic.Nikomu nedoporučuji parkovat, když je tma u zastávky autobusu, zde se opravdu auta vykrádají, ale dá se pohodlně parkovat o kousek dál vedle hriště(za bus zastávkou je zatáčka a pak hned odbočka doprava ze směru od Hájí)
                                      JP:Předloni tam chytil jeden chlápek kousek za hrází amura přes 90.Jinak se na ně chodilo pravidelně do břízek jak naproti začíná nudapláž.

                                        NGlanis - Profil | St 19.3.2008 22:20:42

                                        JP : chodím tam poměrne často a věřím, že se občas chytne kapr přes 70 ale že by se jich chytalo hodne? tak o tom vážne pochybuji... a co se týče aut tak to netuším jezdím sockou :-D

                                          Červené karty: Mihajl