Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NLÁDÍK - Profil | Po 27.10.2008 12:37:24

sojka-pravda pravd, zatím se tahají ve většině případů kapříci mezi 20-30 cm.Nasypali i větší, jenže dle dostupných info větší kapříci byli v menšině.....Co naděláme, snad přes zimu vyrostou... a na jaře budeme tahat míráky :-)
P.S.Sypali i dravce-štičky do 20!!!!!!!cm a ještě menší candátky.......

    NLÁDÍK - Profil | Po 27.10.2008 12:35:33

    Marten1-pokud v úterý někam razíte,zkuste Hostivař.Tahají to alespoň podměreční kapříci,když už nic jiného.Pokud by jste se tam vydaly,doporučuji oblast v okolí špičky-altánku.Buď naproti koncům nudapláže nebo v tzv. průplavu.Tam se vytáhnou i míráci....Děkuji za pozdravy od rybářky,také zdravím a přeji-jen a jen jí pořádný úlovek :-)
    P.S. Jestli zvolíte Hostivař,musíte vyrazit brzy nebo si nesednete.....

      NLÁDÍK - Profil | Po 27.10.2008 12:31:24

      enteron-kontroloval jsem dnes ráno a během dopoledne.U vody bylo neuvěřitelných 38 rybářů a policisté na člunu-bůh ví,co tam hledali.Dravce po dobu mého pobytu,kontroly nikdo nečapnul,kapříky pouze 3-51,55 a 50cm.Jinak se tahali malinkatí cejnci a ještě menší kapříci.Bralo to v okolí altánku,jinak na mělčině,ani u hráze nic.Což mě malinko překvapilo.Pěkný den,super lov.

        Nsojka - Profil | Ne 26.10.2008 20:31:49

        Tak já byl dneska Hostík zkusit. Na záběry si nemůžu stěžovat, chytil jsem za dopoledne 6 kapříků, 5 cejnů, 1 cejnka a 2 líny. A u břehu se mi vypnul candát cca 50 cm. Velikostně to ale byla bída. Co to letos proboha nasazovali? Kapříci měli cca 20-25 cm!!! a kolem tahali stejnou velikost. To se Svaz vytáhnul - bohatě zarybněno - rybím potěrem!?!

          NMarten1 - Profil | Ne 26.10.2008 17:41:52

          To Ládik: ahoj, dnes jsme nevydrželi a vyrazili na 3 hodky na Slapy. Bylo nás tam tak 30 ... Viděli jsme štiku cca 50 a z hloubky tak 10 kapříků 40-50 cm. My jsme vydolovali 3 plotičky a jednou jsme sekli do prázdna. Zkoušeli jsme i přívlač a bez záběru. V út razíme znova někam do Prahy.Mám tě pozdravovat od rybářky :-).

            Ngrizzly72 - Profil | Ne 26.10.2008 15:01:08

            LÁDÍK- nebubákuj :-))))

              Nenteron - Profil | Ne 26.10.2008 14:09:34

              LADÍK: ok zejtra tam s otcem razime na 12 tak se budem tesit:-) otec dostal chut na kaprika tak to vypada ze kdyz se neakej podari tak bude prvni v povolence ale jestli nebude mit pres 42 tak pude z5 jako plno jinejch:)

                NLÁDÍK - Profil | Ne 26.10.2008 12:57:01

                Jinak všechny zdravím.Včera jsem chytal na Kyjáku-počasí celkem ušlo,s rybařinou to bylo horší.Ale nestěžuji si.Na dno 2 karásci-35 a 37 cm+ po 10 hodinách!!! chytání kapřík 45 cm-nádherně vypasený,jak byl dlouhý,tak byl snad i široký.Na splávek i přes pravidelné jemné vnadění-cca každé dvě hodinky pouze 3 cejnci.Nic víc.Podrobněji se rozepíšu v příslušném tématu(KYJSKÝ RYBNÍK , DŽBÁN
                Přeji pěkný den a pokud budete zítra chytat,pozor na mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  NLÁDÍK - Profil | Ne 26.10.2008 12:52:49

                  Glanis-nedojde.Jak nám bylo na schůzi řečeno, někdo má rád ryby malé, někdo má rád ryby veliké.Bohužel je z jednotlivých organizací od starších členů obrovský tlak pro zachování současné míry kapra.Jak jsem při jedné obchůzce povídal-několika rybářům, řada důchodců-pardon těm normálním, má již okolo července druhou povolenku, ročně přes 200 kaprů, ale berou 35 cm,36 cm a pak zase 35 cm.Prostě vše, co zůstane na háčku.V pondělí a v úterý budu Hostík kontrolovat, uvidíme, jak se budou někteří chovat...zatím pěkný zbytek dnešního dne, t.z.neděle.

                    NGlanis - Profil | Pá 24.10.2008 17:07:22

                    zdravim tak jsem se byl dnes přes poledne podívat na hostivaři. Já jsem za 3hodky vytáhl pouze jednoho cejna a kapříka cca 30cm. Okolo mě to vypadalo jak na závodech a musim říct, že skoro každý šel domu s kapřikem ale krom jednoho co měl 51cm to bylo spíš k pláči protože vědšina jich měla tak kolem 40cm no spíš mín... (a viděl jsem i jednoho "rybáře" který bral kapra kde jsme hodne pochyboval o to že má míru). No snad to jednou těm nahoře dojde a zvednou míru alespon na 45cm. Tak zase nekdy na hostiku čus

                      NLÁDÍK - Profil | Pá 24.10.2008 13:45:32

                      Jinak info, založil jsem novou otázku-KYJSKÝ RYBNÍK , DŽBÁN.Je to kvůli tomu, abychom na Hostivaři kecali hlavně o Hostivaři a ne o jiných revírech.Samozřejmě i nadále budu přispívat do této otázky.

                        NLÁDÍK - Profil | Pá 24.10.2008 12:55:19

                        Pokki-to máš pravdu.Zvedá se úplně vše.Snad bude příští sezóna natolik bohatá......,že si na zvýšení ani nevzpomeneme.

                          NPokki - Profil | Pá 24.10.2008 11:55:04

                          zvedají se ceny snad všeho... :-(

                            NLÁDÍK - Profil | Pá 24.10.2008 9:04:44

                            Máš pravdu, oni tam pravděpodobně nasazovali...proto ta uzavírka.Takže na řadě je Kyják-snad nezklame.Dám vědět.Mějte se.P.S.To je hrozný,já jako porybný bych měl znát termíny druhých kol vysazování a stejně jako kolegové vím prd.....ach jo.
                            P.S.2 Ještě na něco jsem si vzpomněl-říkali,že se zvedají ceny pražských povolenek o 100Kč.

                              NMarten1 - Profil | Pá 24.10.2008 8:27:35

                              to Ládík: bacha na Újezd, je zavřený, jel jsem okolo. Jinak lovu zdar a dej vědět. Já dávám o víkendu od ryb oraz a jedu makat na zahradu:-(((.

                                NLÁDÍK - Profil | Pá 24.10.2008 7:44:12

                                Marten1-já se rozhoduji, kam vyrazit zítra-t.j. v sobotu.V úvahu připadá Újezd(Blatov), Kyják-kvůli větším cejnům a Hostivař.Hostivař asi vyloučím dopředu-sice tam "dostatečně" zarybňují, ale stále se hýbe s vodou.Abych se přiznal, láká mě pokořit Kyják a dotáhnout nějakého kapříka....který tam ještě zůstal.Opravdu nevím, rozhodnu se během dne.Zatím se mějte.Pěkný, avšak mrazivý den, víkend.Buď ještě o víkendu nebo nejpozději v pondělí se ozvu, jak pak jsem dopadl-snad lépe než Džbán........................nazdáreček.

                                  NMarten1 - Profil | St 22.10.2008 15:47:13

                                  to Ládik: díky moc za vyčerpávající info, je na tebe 100% spoleh, nezapomněl si na nic :-))). Pozdrav vyřídím. Dnes jsem chtěl jít na Hostík, ale nevychází mně to časově, takže to vidím až příští úterý, zkusím ten Újezd. Ahoj a pěkný den

                                    NLÁDÍK - Profil | St 22.10.2008 13:39:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Marten1-včerejší schůze RS byla slušně řečeno na prd....Kvůli výlovu Počernického rybníku se jí účastnil pouze jednatel a nikdo jiný.Termíny vysazování(druhé kolo) nám nebyly sděleny-ví je údajně přesně hospodář a nikdo jiný....Ale ptal jsem se,co a hlavně kolik ryb bylo vysazeno na Džbán-vysazeno bylo 30 metráků kapra a nějací dravci-směs candátů a štik.Bohužel bílá ryba jako taková vyazena nebyla-údajně byl tlak ze strany města,ať se první cca 2 roky revír tzv. nepřerybňuje,kvůli kvalitě vody.
                                    Jinak info o Hostivaři-nikdo neví,zda vůbec se bude odbahňovat a pokud ano,tak jakým způsobem a kdy....jsou totiž nějaké potíže s dotacema apod.V prvním kole prý byl Hostík zarybněn až až.....dle slov jednatele velice slušně.
                                    Novinky z příštího roku-pokud nebude uveden u konkrétního revíru jiný pokyn,tak míra štiky se zvedá na 60cm-týká se pražských vod.Bohužel kapr zůstává na 35 cm......24hodin.rybolov na některých revírech-viz.tento rok ještě není ministerstvem schválen.Ví se ale,dopředu,že na Sázavě a Laby 20 neprojde!!!Tak se na těchto revírech povolí alespoň 24 hodinový rybolov na sumce.Ber to jako informační údaje,přesněji vše bude v povolenkách,pokynech.
                                    P.S. Na revíru Rokytka 1-Požární nádrž(Blatov-Újezd nad Lesy) je tento rok povolen lov na dravce.Sice to není v povolence,ale na stránkách rybari.praha O povolení se zažádalo pozdě,takže se to nestačilo dostat do tisku a je to pouze na internetu.
                                    Pěkný den Tobě a rybářce+všem ostatním kolegům.
                                    P.S.2 Kyják se tento rok nebude 100% slovovat,dle odhadů tam je cca 50 a více metráků ryb.Bohužel se zatím nemůže ani zarybnit,když se má slovovat....začarovaný kruh....

                                      NKandat - Profil | Út 21.10.2008 21:05:33

                                      sojka - Ja jsem je jednou chytal na Botici proti hospode U BREHU. Povedli se tri kousky a nekolik zaberu jsem propasnul. Ale velikost nic moc

                                        Nsojka - Profil | Út 21.10.2008 20:04:07

                                        Ten kapřík včera zmíněný byl sice schovaný v igelitce, ale moc nad míru taky neměl.
                                        Kandat (a ostatní): zkoušel tam na tom rybníčku někdo úhoře? Teoreticky když utečou z Hostíku a projedou proudnou vodou, musí se zastavit v tom rybníčku, tam je to pro ně ideální. Příští rok vyzkouším teorii v praxi!!!

                                          Červené karty: Mihajl