Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NMarten1 - Profil | Pá 31.10.2008 21:18:34

to Sojka: Blatov a Újezd je jedno a to samé. Je to revír 401008 podrevír 5 ( aspoň myslím) střílím to z hlavy. Jezdí tam nějaký bus snad z Palmovky, ale přesně to nevím, jezdím autem. Hledej na stránkách MHD zastávka Blatov.

    Nsojka - Profil | Pá 31.10.2008 20:58:58

    Ladík: Ládík: Dobrá poznámka. Já byl loni počátkem listopadu na Hostíku a když jsem v cca 06.40 hod. procházel kolem vody směrem na špičku, tak většina už měla nahozeny oba pruty!!!
    Nejsem původně z Prahy a teprve to tu trošku poznávám, tak se chci zeptat kde je ten Blatov a Újezd? Co je to za revír? Jak se tam dostanu MHD?

      NKandat - Profil | Pá 31.10.2008 18:15:06

      LÁDÍK - Ahoj. Na Hostivar snad jinej porybnej nez ty ani nechodi ne???

        NMarten1 - Profil | Pá 31.10.2008 17:07:32

        To Ládík: pani si tě pekně vodí ( vtip), je to tam hezky udělaný, udržovaný, fakt pěknej rybníček. My zítra něco zařizujeme v Praze, ale na druhý straně( Zličín, Radotín), škoda, přijeli bychom ti fandit:-)). Vem si s sebou pařenej rohlík, červíky a dost to bralo na kolínka. Hodně štěstí

          NLÁDÍK - Profil | Pá 31.10.2008 12:41:14

          Marten&rybářka-připadám si jak blázen.Právě jsem domluvil s mou paní a ona řekla,že zítra bude zima a rozhodně nemíní nikam za mnou chodit.Prý raději pojede za kamarádkou a budou kecat o holčičích problémech.Mám tedy ruku volnou a z 99,9% zkusím Blatov.Já tam nechytal cca 5 let,takže to tam ani nepoznám :-)

            NLÁDÍK - Profil | Pá 31.10.2008 12:20:11

            Marten1&rybářka-na mě nezáleží.Jde o mou paní...Ta bohužel autem nejezdí a tudíš by jen hudrovala,že se musí táhnout přes půl Prahy....Uvidím,láká mě to tam.Jasně,v neděli si písneme.P.S.Držím Vám oběma palečky.

              NMarten1 - Profil | Pá 31.10.2008 8:03:51

              to Ládík: na tím Blatovem se zamysli, myslím, že by sis zachytal. Popíchaní kapří z minulého týdne budou třeba zase brát a fakt tam jsou pěkní. Pouštěli jsme 42,45, 46 a pak samozřejmě i menší. Hodně lidí pouštělo, takže by jich tam mělo být (tedy snad) ještě dost.Nějaká MHD tam jezdí, ale nevím jaká, jezdím autem. Čus v ne si písneme, jak jsme dopadli.

                NLÁDÍK - Profil | Pá 31.10.2008 7:51:37

                VŠEM,PRO POZORNĚNÍ-neberte to jako nějakou buzeraci,ale zítra,t.j. v sobotu začíná nový měsíc a tím pádem změna doby rybolovu.Asi to všichni víte,přesto tuto informaci opakuji-začínáme chytat až od 7 hodin!!!Dávejte si pozor.Mnoho kolegů z rybářské stráže vyrazí k vodě a zajisté někoho chytnou.....Já sám jsem takto zaperlil minulý rok.....vůbec mě nenapadlo,i když bylo v povolence zapsáno,že se chytá v jiný čas....Pěkný den,krásný víkend.

                  NLÁDÍK - Profil | Pá 31.10.2008 7:46:03

                  Marten1&rybářka....- láká mě o víkendu, t.z. v sobotu vyrazit na Blatov, ale je to daleko z Hostivaře a ženuška by nadávala, jak je do Újezda dlouhá cesta-MHD.Takže s největší pravděpodobností zvolím Hostivař.Již 2 týdny jsem tam nechytal a jen kontroloval.Snad se tedy poštěstí.
                  Věřím, že když jste pouštěli buď sice malé, ale mírové kapry nebo línky, tak někteří slintali a pod "vousy" nadávali, co je to za vola, proč pouští atd.Něco podobného znám z jara-Hostivař.Měl jsem to štěstí a dostával jednoho línka za druhým, vše pouštěno.Při kontrole, druhý den jsem se dozvěděl, že jsem magor, který vše pouští a tím provokuje ostatní chytající.....Prostě lidská závist udělá mnoho.Hele, já když beru kapříka, musí mít minimálně 40cm a být vysoký.Je li to nějaký hubeňour, pouštím.Kolikrát jsem slyšel, jak jsem vybíravý, namyšlený, dokonce i masař....Pěkný dnešní den, mnoho úspěchů o víkendu a ozvy se.Zatím se mějte........

                    NLÁDÍK - Profil | Pá 31.10.2008 7:38:57

                    Sope-Bohužel mám smůlu a nikoho jsem nenačapal-že bere podměrečné ryby, že jich má víc.....Když jdu kontrolovat např. po práci, tak mi rybáři vypráví, jak se včera brakovalo a škoda, že jsem tam nebyl.Když jdu o víkendu-např. v neděli dopoledne, tak mi zase říkají, že se brakovalo v sobotu odpoledne, navečer.Jednodušeji řečeno-když jsem neměl zkoušky na RS, pokaždé byla s někým dlouhá rozmluva, proč si bere tolik ryb...Jakmile jsem si zkoušky udělal, tito lidé se mi vyhýbají a zatím mají štěstí...Ale třeba v úterý mě kamarádi u vody-rybáři, co znám říkali, jak vyhnali jednoho takového vola od vody a ještě mu málem nabančili.....Měj se pěkně, mnoho štěstí při lovu.

                      NMarten1 - Profil | Čt 30.10.2008 7:49:33

                      to Ládík: s tím Blatovem a vzdáleností do auta máš naprostou pravdu. Do minuty jseš v něm :-))) Línky jsme samozřejmě pouštěli, měli tak 25-30, ale okolní sousedi jen slintali :-))) Dej vědět kam razíš o víkendu a jak si dopadl, my se taky v ne někam chystáme. asi dáme Slapy. Pěkný den

                        NSope - Profil | St 29.10.2008 17:43:04

                        to Ladík: Ahoj chtěl jsem se tě jen zeptat, jestli teď po zarybnění když chodíš kontrolovat hostivař jsi někoho nachtyl s nějakou podměrečnou rybou, nebo třeba více rybam?? Z vlastní zkušenosti i z članků tady na mrku vim , jak to tam masaři po vysazení likvidujou míra nemíra a je jim jedno, že si mužou vzít dvě ryby klidně plněj igelitky. To bych je ....

                          NLÁDÍK - Profil | St 29.10.2008 13:43:18

                          enteron-OK.Příště tedy tykej,já si pak doopravdy připadám jak nějaký důchodce.S tím počasím nevím...Tak zatím........

                            Nenteron - Profil | St 29.10.2008 12:41:42

                            LADIK: jasny vid ale radsi vykam pokud se s dotycnym nedomluvim jinac:) heh do duchodu mas jeste daleko.-) taky doufam jeste v pekny pocasi.Zatim

                              NLÁDÍK - Profil | St 29.10.2008 7:54:13

                              Marten1-udělaly jste dobře, že byl zvolen jiný revír.Jak jsem psal jinde, stálo to za prd, počasí také nic moc a opět tam jezdil blázen na loďce.Výhodou Blatova je to, že do auta dojdete za pár minutek a možná ještě dřív.Jak se na Újezd nasadí, je to tam pokaždé o "hubu"-mítní tam sedí již od 5, aby měli svůj flek-něco podobného jako Džbán(úsek u přítoku).....Jéjééé, oni tam dali línky?Paráda.Vždy se tam sypal kapr, pak nějaký cejnek nebo karas a nakonec pár dravců.Alespoň změna.Jinak gratuluji nejen Tobě, ale i SLEČNĚ RYBÁŘCE.Tolik kapříkú jsem nesekl za poslední měsíc dohromady :-) U toho trdliště je bomba flek, většinou někým obsazený.Těším se na víkend a váhám, kam vyrazit?!Zatím se měj a pozdravuj.

                                NLÁDÍK - Profil | St 29.10.2008 7:45:01

                                enteron-pamatuji, pamatuji.Vše bylo v pořádku...:-)A nemusíš mi vykat, nejsem o tolik starší.Když mé osobě někdo vyká, připadám si jak důchodce.I když už do důchodu nemám daleko :-)
                                Jinak včera, t.j. v úterý to všem bralo celkem bídně.Počasí nestálo za moc, poprchávalo a teplota pouze okolo 9,5.Přesto rybářů jak o závodech-hlavně v průplavu a naproti tobogánu.Jen jeden človíček měl ve vezírku kapříka-pokud si dobře pamatuji, tak měřil 56 cm.Jinak se tahalo hodně prcků okolo 25cm a sem tam nějaký cejnek.O víkendu se chystám na lov také, snad se situace zlepší...zatím se všichni mějte.P.S.Zdravím z pracovního procesu....P.S.2 Včera chytalo neuvěřitelných 34 rybářů!!!

                                  NMarten1 - Profil | Út 28.10.2008 18:39:24

                                  to Ládík: ahoj, tak jsme tě neposlechli a byli chytat na Újezdě. Byli jsme tam od 6.15 a skoro si už nesedli. Lidí bylo jak na závodech i když skoro furt pršelo. Včera tam otevřeli po nasazení. V so a ne tam byly závody, včera prý spousty lidí, dnes do 13.00 se jich tam vystřídalo tak 60. Za ty 4 dny se toho na tak malinkatém rybníčku vychytalo spousty ryb, dost popíchalo a krmením spoustu nažralo, takže dnes už to moc slavné nebylo( říkali místní). Já línka a 3 kapry od 35 do 46( jednoho jsem si vzal) a rybářka ti vzkazuje, že chytla taky línka a 4 kapry 30- 48 ( taky si jednoho vzala). a to jsme nepromáchli ani záběr.Dost lidí bylo taky bez záběru, jen hned jak se smí chytat vedle trdliště, tak jich tam jeden kluk nasekal tak 20. Měj se faj.

                                    Nenteron - Profil | Út 28.10.2008 15:54:59

                                    Ano dneska sem te potkal hned z kraje mozna si me vybavis typek brejlema, cernou perovkou a maskacema zdravil sem vas.) jinac dneska bida v druhy zatoce a ani prd jeste dvakrat utrhnuto a co sem koukal vokolo tak nikdo moc netahal jen vedle asi 3 cejny tot vse ale Ladik bude vedet vic:) Pekny zbytek dne

                                      NLÁDÍK - Profil | Út 28.10.2008 8:47:18

                                      enteron-jo,byl jsem to já.Vojenský komplet mám z dob vojny.Kupodivu slouží dodnes.Dnes vyrazím kontrolovat nějak odpoledne,až se malinko vyčasí.Sám jsem zvědavý,kolik lidí bude u vody a co čapnou.Pěkný den.

                                        Nenteron - Profil | Po 27.10.2008 17:23:14

                                        Aha ja tam videl nekoho komplet ve vojenskym jak vobchazel vodu zda jste to byl vy netusim:) Jinac fakt narvano dorazili sme tak kolem 10:30 prochazka k hrazi a z5 nakonec sme skoncili v zatoce. Kaprici dneska nic moc ja 3 otec 1 pres 30 to nebylo ale zase lepsi nez nic.) Preju pekny zbytek dne.

                                          Červené karty: Mihajl