Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NKandat - Profil | Út 21.10.2008 19:34:06

Na tom rybnicku se muze normalne chytat. Bejavavalo tam dost karasu jak je to ted nevim. Pod tim splavem jsem nekolikrat chytal na privlac a ani drb. Jinak na Hostiku nasazovali kapriky tesne okolo miry. Tak maji nekteri rybari asi zne :-((

    Nsojka - Profil | Po 20.10.2008 22:04:55

    Dnes jsem se s těhotnou ženou šel projít kolem Botiče pod přehradou a koukal jsem, jak je pěkný. Nejvíc mne zaujalo místo, jak se před tu rybářskou klubovnou potok rozšiřuje a tvoří takový menší rybníček. Může se tam chytat? Máte tam někdo nějaké zkušenosti? A ten splav u toho můstku ke klubovně taky vypadá dobře. Jinak cestou od autobusu k hrázi jsem potkal 4 rybáře a jeden z nich měl v tašce kapříka.

      NLÁDÍK - Profil | Po 20.10.2008 11:14:25

      Marten1-věta snad bude tento rok ještě líp vyznívá docela divně.Touto větou bylo myšleno,že doufám v zlepšení situace a že i na Džbánu něco čapneme......Byl jsem po ránu nějak zmatený....

        NLÁDÍK - Profil | Po 20.10.2008 8:25:11

        Marten1-já musel končit,došly zásoby jídla a večeře(kačena) plavala moc daleko a nechtěla ke břehu.....jak jsem psal,nikdo nic,což je fakticky divné.Snad bude tento rok ještě líp.Po schůzi dám vědět.Mějte se,rybáři a rybářky.

          NKandat - Profil | Ne 19.10.2008 19:40:59

          Ahoj. Tak dneska ve dvou lidech na Hostiku. Uz je to lepsi :-) 6 kapriku cca 20-40cm 2 plotice a 4 cejnci. Aspon ze neco bere. Na rybicku ani zaber :-( Dneska jsem koukal jak nasazujou ryby okolo 11 hod. Ale mam pocit ze tam zadni obri zase nejsou.

            Nenteron - Profil | Ne 19.10.2008 19:23:53

            Tak to sem nato taky zvedavej vod toho vysazovani sem tam zatim nic nechyt tak se snad v utery zadari:) 18 stupinku polojasno tak se snad neco ukaze:) pokud by nekdo vyrazel tak muze dat vedet, peknej zbytek víkendu

              NMarten1 - Profil | Ne 19.10.2008 18:11:25

              to Ládik: vzkaz rybářce vyřízen - děkuje :-). Byli jsme dnes vláčet na Sázavě 9 a za 3 hoďky jen jeden okoun cca 30 cm. Ale našli jsme hnědáky, budou k véče obalované hlaičky:-)). Po schůzi dej vědět, jsem zvědav, co imaginárně zase někde vysadí :-)). Když jsme jeli ze Sázavy dom, tak jsem říkali, že jsi sem včera nic nenapsal, tak jestli ještě nesedíš na Džbánu a nemáme tě tam jít odsekat ( dokud něco nechytnu, tak se odsud nehnu :-)). Pěkný zbytek víkendu Tobě i všem čtenářům a ať to víc bere. Ve st má být hezky, tak asi vyrazím na Hostík.

                NVandor - Profil | Ne 19.10.2008 17:59:34

                Zdar, dnes od rána na Hostíku 6-11 hod...mnoho rybářů, docela to bralo, vytáhli se nějací kapříci, vše tak kolem 35 cm.Vedle mě tahal chlapík jednoho za druhým. Já se spíš kochal volavkami a kormoránama, kterých je tam už 7. Snad to nestihnou v zimě vše slovit, to co tam nasypou. Viděl jsem i párek ledňáčků. Z ryb jsem viděl vytáhnout štiku na živou rybičku cca 3 metry od břehu - 70 cm, moc hezká. Chytal jsem na rybičku na dno a nic ani potah. Jinak jeden kapřík naháč, ale jak jsem psal výše.

                  NLÁDÍK - Profil | Ne 19.10.2008 16:16:48

                  Kandat-pokud dodrží zarybňovací plán,tak dnes tam měli sypat mírové kapry.Jenže bůh ví....já dnes kontroloval a nikdo míráka neměl.Za to nepočítaně mini kapříků.Jo,na dravce dle povolenek byly za víkend vytáhnuty 3 štiky-největší 74 cm,nejmenší 55 cm...Že by začaly štičky brát????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    NLÁDÍK - Profil | Ne 19.10.2008 16:12:36

                    Marten1-u vody jsem včera zůstal až do 17.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nebudeš tomu věřit, nepřišlo vůbec nic.Jen ránko jeden prcek a od té doby bída bíd.Jak jsem psal níže, místní říkali, že je to divné-bere to minimálně a pouze 1x týdně......Ale ten, kdo ty dny trefí, nestačí sekat-ukazovali mi povolenky, nevěřil jsem.5 chlapů tam od povolení rybolovu bylo každý den a všech pět si odneslo 4 kapříky-nejmenší 51 cm.Jenže ty čtyři kapříky chytili ve 2 dnech....což o něčem vypovídá.
                    Jinak pozdravuj rybářku.....
                    P.S.V úterý mám schůzi a kromě jiného se budu ptát, co to vysazují na Hostivař-zatím všichni taháme "mega" ryby do 35 cm....Budu se ptát, kde jsou ti jejich líni, kde jsou krásní kapři atd.
                    Pěkný den nejen Tobě.

                      NLÁDÍK - Profil | Ne 19.10.2008 16:04:58

                      Lubka-ano, na Džbánu se již chytá.Jenže je to tam zvláštní-po odbahnění bylo sice něco nasypáno-převážně kapříci a candátci-ne candáti!!!!!!!!!, ale schází klasika-cejni, plotice, perlíni, karásci apod.Jak jsem se odpoledne bavil s místníma, tak ryby od vysazení-t.j.cca 14 dní brali pouhé 2 dny-jinak je to o náhodě-viz. mé a Martenovo včerejší chytání.....Je jen na Tobě, zda to zkusíš.Pokud mohu mluvit za sebe, byl jsem malinko zklamán.Počasí však bylo super.Alespoň to.....

                        NKandat - Profil | So 18.10.2008 19:22:40

                        Jo tak to uz vim kde je :-). Dneska jsem sel na prochazku k Hostivari. A jela okolo nas avie s rybama. Ale co a kolik toho nasazovali to nevim.

                          Nlejnek - Profil | So 18.10.2008 19:19:04

                          ale je to tam mizerny !!!!!! a co treba berounka?

                            NMarten1 - Profil | So 18.10.2008 19:15:42

                            ahoj, tak dnes Džbán, super pokec s Ládíkem ( zdravím Tě) , ale za 2 hoďky jen jeden záběr- do prázdna. Pak dlabanec a odpo 3 hoďky na Hostíku. 2 cejni a kapřík cca 30. Rybářů jak naseto, ale neviděl jsem skoro nikoho nic chytit. Pár cejnů, a cca 3 malinký kapříky. Odcházející rybáři říkali, že dnes tam vysazovali kapříky cca 35. Zítra jedu vláčet na Sázavu, snad to bude lepší. Jinak Nepomucký je pod metrm B,tam jakjde tubus přes vodu a přesně ta voda je Nepomucký. Jak píše lejnek,přesně tam. Ryby tam dávali před 14 dněma, týden byl zavřený, pak závody a od po se chytá. Při závodech se tahali kapříci cca 40 cm.

                              Nlejnek - Profil | So 18.10.2008 18:44:39

                              nepomuckej mezi hurkou a luzinami metro b

                                NKandat - Profil | So 18.10.2008 18:29:34

                                Muzete mi nekdo napsat kde se nachazi ten Nepomucky rybnik??

                                  NLubka - Profil | So 18.10.2008 18:16:22

                                  Na Džbáně se chytá? Na Nepomuckej bych nešel, voda silně kalná celkem obsazeno masožravci, ryby berou hodně sporadicky. Počkal bych na příští rok, po napuštění...

                                    NKandat - Profil | So 18.10.2008 17:19:30

                                    Ahoj. Tak jak to dneska slo?? Nebo jste dneska nikdo nesel?

                                      NLÁDÍK - Profil | Pá 17.10.2008 12:46:23

                                      Glanis-parádní musí být,když najednou vypadnou pod železničním mostem do Vltavy.....tam by to prý mělo končit...Ten závod je naprostá hovadina.Vyhozené peníze,které by se mohly investovat úplně jinam,kde je to více potřeba.
                                      Jinak zítra razím na ryby-budu nevěrný a zkusím Džbán.Tak uvidím a dám samozřejmě vědět.
                                      Pěkný víkend,mnoho rybářských úspěchů.

                                        Červené karty: Mihajl