Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Glanis - Profil | Čt 16.10.2008 22:34:30

LÁDÍK- Co oto napadnout ale jak tam muže nekdo jít po tom ce se hned v uvodu dočte že je povinná ustní dezinfekce a na konci si přečte seznem asi 10 nemocí které získá ze špinavé vody jako bonus... věřím že pod hostivaří je voda ještě čistá ale čím blíže k vltavě tím víc o tom pochybuji...

    LÁDÍK - Profil | Čt 16.10.2008 16:07:11

    Glanis-díky za článek.Fakt to vypadá velice zajímavě.....nechápu,jak to někoho mohlo napadnout.....

      Glanis - Profil | St 15.10.2008 17:46:48

      Kandat - tady jsme našel neco malo o rio botič http://www.padlo.cz/rio-botico-1910 možná se na tu komedii pujdu taky podívat. je tam pár fotek a musim říct, že když projížděj těma kanalama v centru je to dost směšný....

        LÁDÍK - Profil | St 15.10.2008 14:47:51

        Pokki-chytrá hlava toho dokáže vymyslet.........
        Kandat-závody by měly být o víkendu-ruku do ohně za to ale nedám.Mělo by se to dát najít někde na netu.
        Pěkný den

          Pokki - Profil | St 15.10.2008 9:44:39

          S tím sjízděním na lodích. Celkem pecka... Nenapadlo by mně že se botič dá sjíždět, celkem originální nápad.

            Kandat - Profil | Út 14.10.2008 20:59:15

            Pokki - Nejak nechapu??

              Pokki - Profil | Út 14.10.2008 20:51:40

              Tak a už nemusím mít obavu že mám občas divné nápady, protože tohle by mne nenapadlo :-)

                Kandat - Profil | Út 14.10.2008 20:50:40

                Glanis - Ja chytal v sobotu na cerviky a parenej rohlik a ani prd. To uz je rukama :-( LÁDÍK - Nevis kdy maji bejt ty zavody?? Sel bych se na to kouknout s prckem :-)

                  Kandat - Profil | Út 14.10.2008 18:14:04

                  LÁDÍK - Tak to uz vim jmenuje se to nejak RIO BOTICO :-))

                    LÁDÍK - Profil | Út 14.10.2008 15:03:50

                    Kandat,Majkl1- nebojte,nejedná se o rybářské závody.Ti blázni budou Botič sjíždět na lodích.Minulý rok se vynechal z neznámých důvodů,ale tento si již nenechají utéct......Po závodech už by se mělo normálně upouštět a nic nezadržovat-nehýbat vodou směr nahoru...tak snad to dodrží..........

                      Marten1 - Profil | Út 14.10.2008 11:45:40

                      to Glanis: závody na Napomuckým byly, v so děti, v ne dospělí. Byl jsme pátej:-)). S velikostma ryb si moc velké naděje nedělej, vysadili nějakou bílou rybu ( karase, plotice) skoro vůbec nebraly a pak kapříky. Měl jsem jich 7 největší 43, ale většina 40. Všichni házeli ryby zpět jen pár jedinců si je vzalo domu :-(((. Chytat se tam může od včerejška.

                        Glanis - Profil | Út 14.10.2008 9:51:43

                        zdravim, četl jsme že na nepomuckym rybniku byly o vikendu zavody, nevite o tom nekdo neco a taky jestli už se tam teda muže chytat? docela bych se tam šel kouknout... třaba tam hodili i nejaký hladový candatky:-)
                        Kandat- chytal jsem je klasicky na pařenej rohlík, plavaná, 5m od kraje. Co jsem tak zaslechl, tak je tam v neděli nasypali. Snad přiště už přijdou na řadu vedší.

                          Kandat - Profil | Po 13.10.2008 19:39:39

                          LÁDÍK - Dekuju za odpoved. O tom jednom tolstolobikovi jsem uz neco zaslechl. Udajne ho chytil jeden rybar ze Suchdola. O tech zavodech na Botici dej neco vedet jestli teda muzes :-). Glanis - Jestli muzu vedet na co jsi chytal?? Ja uz jsem na Hostiku nechytil kapra ani nepamatuju :-((

                            Pokki - Profil | Po 13.10.2008 18:01:39

                            To vypadá na násadu...... No alespoň něco.

                              Glanis - Profil | Po 13.10.2008 18:00:16

                              Ahoj, tak dnes rano jsem si konecne zachytal. Na rybicku jsme sice nemel ani potah, ale na plavanou jsem dostal asi 15 kapriku vsichni kolem 35cm (vsichni lysaci) a nejake cejny. Chytano od 6 do 11h.

                                Majkl1 - Profil | Po 13.10.2008 16:40:53

                                LÁDÍK: Závody na Botiči a kde se tam bude závodit a v čem, pokud tedy máš nějaké info?

                                  LÁDÍK - Profil | Po 13.10.2008 9:18:23

                                  Cilda-k povolence si dostal soupis revírů.Tam jsou údaje o svazových vodách.A jak psal Marten1,na Praze 4 nic není,jen soukromák.

                                    LÁDÍK - Profil | Po 13.10.2008 9:13:34

                                    Kandat-nejdřív k dotazu.Pokud někdo chytá bez papírů, lze to posoudit nebo kvalifikovat několika způsoby.Buď zabavení veškerého náčiní, podrobné sepsání zabaveného náčiní a odevzdání na policii nebo rovnou zavolat policii pro podezření na trestní čin pytlačení nebo.....Třetí nebo je napsáno úmyslně.Záleží na přístupu jednotlivých porybných.Já osobně bych postupoval s rozvahou-dotyčného vykážu od vody(zjistím si jeho jméno) a požádám, aby mě na e-mail poslal okopírované doklady.Pokud takovou možnost nemá, což i v dnešní době je možné, budu se ptát okolních rybářů, jestli dotyčného znají a opravdu papíry má a pouze je zapomněl-abych nemusel postupovat přísněji(viz. policie apod.).A klidně je možné, že kolegu, který si papíry zapomněl znám, takže nemusím nic zjišťovat a pouze vykážu od vody.Každopádně pro chytajícího bez dokladů by případnou kontrolou končil rybolov v daný den na tomto revíru.
                                    Odpoledne jsem kontroloval-48 chytajících rybářů-pouze jeden candát 50 cm a 2 kapříci.Jinak popotahovali pouze cejnci.Ryby tam jsou, byly již 3 krát sypány a další zarybnění bude.Je možné, že méně berou, protože se opět hýbe s vodou-upouštění bylo malinko pozastaveno kvůli závodům na Botiči-snad tento týden.Voda se nejdřív upouští, pak dopouští....ryby jsou zmatené.
                                    P.S.Vlastně omyl-opět,v krátké době již potřetí!!!!!!!!!!!!!!! byl vytáhnut tolstolobik-přes 1 metr.A jak bývá zvykem-i tento byl odnesen od vody.......

                                      Marten1 - Profil | Po 13.10.2008 8:14:06

                                      to cilda: nejlepší je si vzít soupis revírů, který dostáváš k povolence a listovat. Na Praze 4 o žádném svazovém rybníku nevím... Hodně jich je na P-9,na P-5 jsou minimálně 2, na P-6 je Džbán. Soukromák na P-4( teď už to asi není p-4 :-)) je na Hájích jménem Vrah.

                                        Cilda - Profil | Ne 12.10.2008 20:37:05

                                        Zdravím, možná je to dotaz trochu mimo mísu, ale nemohl by mi někdo poradit jak je to s rybníky v Praze na které můžu se svazovou povolenkou nebo třeba nějaký soukromáky? Třeba na Praze 4 jsou rybníků mraky ale nemůžu se dopídit jestli se na nich může chytat nebo ne. Chtěl bych zkusit něco jinýho než Hostivař a Vltavu, ale vůbec netušim kam a jak je to tam s rybama. Díky za každou odpověď , -)

                                          Červené karty: Mihajl