Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 13.6.2013 15:56:01

rikox >> Radši 150.A ty co tam teď jsou vyházet.

    Nrikox - Profil | Čt 13.6.2013 15:54:21

    Pedro1 >> Chce to 100 nových dobrovolných RS !!!!!!!!!

      NPedro1 - Profil | Čt 13.6.2013 15:04:50

      rikox >> Koukám na Botič z okna.Tuším že 4.6. opadla voda zpátky do koryta.V 6:15 ráno už byli na louce 3 UA občani.Dva vyhrnutý kalhoty a už běhali po louce a z louží házeli ryby třetimu,který stál na suchu s obr vietnamskou taškou a ládoval to do ní.


      Kde byla celou tu dobu kdy byly ryby na loukách RS netuším.Asi měla na práci něco jiného.
      Nemluvě o lidech z jednotlivých MO.

      Kašle se na to,jak píše Frank,vybere se stovka navíc a nasype se znovu.Hlavně nedělat nic navíc.

        NFRANK71 - Profil | Čt 13.6.2013 14:53:11

        rikox >> nyní tam bude i štička. Jak píše Pedro, svaz to moc netrápí. vyberou kilo na povod. známce a znova nasadí. Nyní by měla po okolí chodit RS a informovat, kde je laguna a možnost zachránit ryby. Bohužel opět sedí doma. Ti, co to dělají je menšina.

          Nrikox - Profil | Čt 13.6.2013 14:44:27

          FRANK71 >> Na Botič chodím do Zábehlic a nikam jinam, ale ryby jsou tam opravdu krásný, hlavně tloušti a boleni mezi Práčem a Záběhlickým zámkem

            Nrikox - Profil | Čt 13.6.2013 14:43:10

            Pedro1 >> To si děláš PRD3L ne ? UA to tam vybrali ? Já myslel že někdo z MO nebo ten kdo hospodaří na UN Hostivař atp. Tak to je humus !!!

              NFRANK71 - Profil | Čt 13.6.2013 14:35:18

              rikox >> musíš do Botiče,jsou tam nádherný ryby.

                NPedro1 - Profil | Čt 13.6.2013 14:31:47

                rikox >> Ošefovali si to místní ukrajinci.

                  Nrikox - Profil | Čt 13.6.2013 14:29:45

                  computerfish >> Vysbírané ? Jako že to ošéfovala Hostivařská MO nebo někdo ? :O

                    NPedro1 - Profil | Čt 13.6.2013 9:17:38

                    FRANK71 >> Asi myslel,že tam vydrželi zavrtaný v bahně ten rok,co to bylo vypuštěný:-)

                      NAwa-shima=) - Profil | St 12.6.2013 22:19:43

                      FRANK71 >> Ne ale pár okolo 80 sem viděl chycených ;)

                        NFRANK71 - Profil | St 12.6.2013 22:16:02

                        Awa-shima=) >> To jsi byl na Hostivaři? Jestli jo, tak co jsi čekal, když to bylo vypuštění, že tam budou metrovky?

                          NAwa-shima=) - Profil | St 12.6.2013 22:13:27

                          Včera na hadicích a jen 3x tkaničky a jeden neproměněnej..voda se začína "čistit" ,ale to bude ještě nějakou chvíli trvat =)..

                            Ncomputerfish - Profil | St 12.6.2013 21:43:46

                            rikox >> Chtělo by to silný déšť, aby se bahno ze břehů spláchlo do koryta a snad i odteklo částečně pryč. Ryby jsou už pod hrází dávno vysbírané.

                              Nrikox - Profil | St 12.6.2013 20:26:04

                              computerfish >> Podle mně tam bude delší aklimatizační prostor než se ryby po té velké změně zotaví a začnou zase žrát :( Ale myslím, že pod Hostivaří bude ryb dost pokud to nespláchlo až do vltavy :(

                                NSiddy - Profil | St 12.6.2013 17:21:39

                                Pedro1 >> 6. +7.

                                  Ncomputerfish - Profil | St 12.6.2013 12:50:51

                                  Siddy >> Byl jsem tam v neděli. Přehrada upuštěná minimálně o 1.5 metrů, na březích bahno cca 10 cm, voda kalná a všude kolem nepředstavitelný smrad. Na špici před nudapláží chytali celkem tři rybáři. Celkový dojem - katastrofa. Těžko říci, zda jsou tam ještě ryby, nebo byly splavené pod přehradu. Kde a jak jste si parádně zachytal, to tedy netuším.

                                    NPedro1 - Profil | St 12.6.2013 12:35:58

                                    Siddy >> Kdy přesně minulý týden?

                                      NSiddy - Profil | St 12.6.2013 11:14:04

                                      Nevím proč by měla jít přehrada do pr...Minulý týden jsem tam byl 2x a z toho jednou kapr 53 cm, 2,5 kg a druhý den kapr 67 cm a 6 kg.

                                        NAwa-shima=) - Profil | Po 3.6.2013 12:46:11

                                        Taky jsem tam včera byl...hostík jde pomalu,ale jistě do pr****....Já sem si netroufnul chytat,ale na špičce sem takový dva nadšence viděl ;)...

                                          Červené karty: Mihajl