Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | Ne 2.6.2013 23:10:54

Awa-shima=) >> Co jsi dneska chytil, když jsi tam pečenej nebo vařenej.:-o)

    NPedro1 - Profil | Ne 2.6.2013 23:08:51

    Awa-shima=) >> Dneska chybělo přehradě 30 cm,aby se přelila přes hráz.Kapři se vydali na výlet po vodě dolů.

      NAwa-shima=) - Profil | Ne 2.6.2013 22:47:12

      Já tam sem pečenej vařenej od Jara do Zimy a muzu rict že ryby tam jsou už celkem pěkný..největšího co jsem zatím vytáhnul byl 64 ale vedle mě kolega větnamské národnosti chytil 10 kg Kapra a po chvilce hádání sem ho přesvědčil, že té ryby je škoda..tak šel zpátky...jinak super chytačka..

        Ndonald5 - Profil | St 24.4.2013 17:16:51

        Pedro1 >> pokud tě zajímají násaďáci, tak to pak jo:-)) Letos mám už 3 a jsou do cca 45 cm. Takže žádná sláva zatím.

          NLosPafkos - Profil | St 24.4.2013 17:15:29

          Pedro1 >> počkej si pár let-úplně to vidím,první přijde 6,9kg a za ním hned dvacka,vše dle regulí RŘ :-)))

            NPedro1 - Profil | St 24.4.2013 17:11:45

            donald5 >> Ty tam tahaj furt.Ale mě zajímaj ti kapři.Letos mám zatím prázdnou povolenku a Ládík něco říkal.

              Ndonald5 - Profil | St 24.4.2013 17:10:57

              Pedro1 >> jsem slyšel něco o céčkách 90 cm . že tam tahaj :-))

                NPedro1 - Profil | St 24.4.2013 17:03:11

                Nevíte někdo jestli se bude nasazovat?Něco jsem zaslechl o připravených 100 metrácích kapra 45-60 cm.

                  Ncomputerfish - Profil | St 24.4.2013 16:59:22

                  Na Hostíku občas minikapřík zabere. O proti minulému roku trochu povyrostli.

                    Ndonald5 - Profil | Ne 21.4.2013 19:40:00

                    Fanax >> teď šňupu *-))

                      NFanax - Profil | Ne 21.4.2013 19:13:27

                      donald5 >> Už to nehul.

                        Ndonald5 - Profil | Ne 21.4.2013 14:11:04

                        Awa-shima=) >> zdar, teď jsem tam byl a máš pravdu :-)))

                          NAwa-shima=) - Profil | Ne 31.3.2013 22:19:45

                          Zdravim..byl sem tam v pátek i včera...Hostík celej rozmrzlej.

                            Nadkosss - Profil | Út 26.3.2013 12:41:38

                            Aloha, nevíte někdo jestli je to rozmrzly? Možná bych tam zašel o weekendu

                              NPokki - Profil | So 9.2.2013 21:29:28

                              Musím se tam taky zajít juknout............

                                Nsojka - Profil | So 9.2.2013 16:50:26

                                Včera jsem šel kolem. U pláže na koupališti už je rozmrzlý tak 30m od břehu, ale z lovné části od lesa je pořád led a lovit se zatím nedá :-(

                                  NGlanis - Profil | Pá 25.1.2013 14:35:48

                                  pouzy >> a chodíte někdo hrát hokej? šel bych si s kámošem zítra dopoledne zahrát, ale ve dvou je to dost nahovno :-) Nechcete se někdo přidat?

                                    Npouzy - Profil | Čt 24.1.2013 20:09:22

                                    Efis9 >> Vypadá zamrzle a dobře se na něm bruslí.

                                      NEfis9 - Profil | Čt 24.1.2013 18:47:38

                                      Nevite lidi jak ted vypada hostik?

                                        Ncomputerfish - Profil | So 15.12.2012 15:29:43

                                        401 005 Hostivař? Aktuálně zamrznuto a na ledě rozbředlý sníh.

                                          Červené karty: Mihajl