Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NKandat - Profil | So 11.10.2008 16:52:14

Ahoj. Tak dnesni rano opet na Hostiku. A opet nic ale tentokrat ale ani zaber. Chytano na rybicku a na feeder. Hostik uz je snad mrtva voda nebo to uz vubec neumim :-( LÁDÍK - Mam jeden dotaz. Dneska si kolega rybar zapomel ryb. doklady. Nechal je doma na stole kdyz si rano zapisoval dochazku k vode (cele dopoledne nechytal). Kdyz ho pristihnes jak chyta jaky to pro nej bude mit dusledky????? Dik

    NKandat - Profil | St 8.10.2008 18:40:29

    LÁDÍK - Co si budeme nalhavat. Dokud jsou zakony ktere dovolujou si vzit od vody denne 7kg ryb. Tak si je NEKTERI rybari brat budou. A nemuze jim nikdo vlastne nic rict protoze nic neporusujou :-((( Miry nekterych ryb jsou taky doopravdy smesne.

      NLÁDÍK - Profil | St 8.10.2008 10:31:23

      Lidé, kteří o hájení rozhodují nebo mají pravomoc rozhodovat to prostě nepovolí.Stejně tak, jako zvednutí míry kapra a mnoho jiných drobností.
      Džbán nechali hájit z toho důvodu, že tam před tím bagrovali a nasazovali úplně nové ryby a nikdo tam pomalu rok nechodil.
      2 dny opravdu nic nevyřeší.Ale byl tlak z Prahy 6 a jiných částí, aby už konečně byl tento revír otevřen....a zároveň, aby měly ryby šanci se trošilinku rozjet a nebyly hned vybagrovány....

        NMarten1 - Profil | St 8.10.2008 8:25:25

        to Ládík: k tomu hájení, proč je neprůchozí? Džbán taky patří k hodně navštěvovaným a letos tam aspoň na 2 dny taky zakázali chytat,myslím, že poprvé po 5 letech,co tam chodím. i když nevím jestli 2 dny něco řeší. Lepší je týden až dva.
        Ale jak říkáš, co naděláme.

          NLÁDÍK - Profil | St 8.10.2008 7:43:56

          Kandat-oni s rybkama "obchodují"- zásobují sousedky, ty jim pak dávají nějakou pozornost(jídlo apod.), nebo zásobují určité restaurace-znám takové lidi( mají např.konzumaci všech nápojů zdarma), nebo prodávají vietnamcům a jiným národům-peníze inkasují přímo.To si nevymýšlím, všechny skupiny znám....
          Hájení je neprůchozí-bylo navrhováno.Všichni včetně hospodáře tvrdí, že je to jeden z nejvytíženějších revírů v Praze a po vysazení nemůže být uzavřen.Stejně se chovají např. na Cukrovaráku a jiných nádržích.Bohužel tomu tak je a nikdo nemá šanci změnit danou situaci.Co naděláme......

            Nenteron - Profil | Út 7.10.2008 20:38:08

            Dneska po 2 denni pauze opet na hostiku kaprik 47 cm lin 25 cm a cejn kolem 15 cm vse plave dal.
            S tema rybama to je fajn jen souhlasim s kandatem neaky to hajeni by bylo fajn. Mejte se.

              NKandat - Profil | Út 7.10.2008 17:40:36

              LÁDÍK - Co k tomu muzeze normalni rybar doda?!. Nic. Skoda ze treba neudelaji 14 dni hajeni po nasazeni ryb. 90 linku za rok to se snad neda ani snist :-(

                NLÁDÍK - Profil | Út 7.10.2008 16:22:33

                Kandat-tuto sobotu by měli nasazovat samé línky.....pak chvilinku klid a přijdou 2 až 3 dny, kdy nasadí moc a moc kaprů.Hostík bude jak o závodech.Nechápu však, jak je možné, že se vše rozkřikne.....evidentně to pár lidí ví a nedrží pusinku.Pak se nemůžeme divit, že si není pomalu kam sednout.Větší část toho, co se nasadí během pár dnů vybrakujeme.Znám chlapa, který si zatím letos odnesl od vody 90!!!!!!!!! línků.....bral vše, co mu uvízlo na háčku....Jo, jo, nemůžeme pak nadávat, že je voda mrtvá, že je málo ryb, když jsou mezi námi- rybáři takový, co vezmou úplně vše...Je jen na nás, co ve vodě zůstane a jak se k ní budeme chovat.P.S.Nebo se mi při kontrole chlubil chlap, že už má druhou povolenku....mě pak málem křísili.Proč?Protože bere kapříky 36cm,35cm,37cm apod. .........Co dodat???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  NKandat - Profil | Po 6.10.2008 17:33:22

                  LÁDÍK - Tak ted bude na Hostiku plno :-( Nechodite nekdo chytat dravce navecer??? Kolega co se mnou chodi chytat na Hostik byl chytat na Labi a lapil candata 64 a stiku 75 cm. A konecne moc velka spokojenost.

                    NLÁDÍK - Profil | Po 6.10.2008 15:02:24

                    V neděli jsem zvládnul kontrolu revíru-někomu jsem zápis o kontrole provedl,s někým poklábosil a někoho jen chvilinku pozoroval a šel zase o souseda dál...Bylo pěkné počasí,rybářů relativně hodně.Tahali buď cejnky nebo malé kapříky-v sobotu nasazovali první várku....Na dravce byli všichni rybáři naštvaní-prý bez jízdy.Rádi vzpomínali na dobu před 5 a více roky,kdy o candáty nebyla nouze.Pěkný den.

                      NLÁDÍK - Profil | Ne 5.10.2008 14:31:07

                      Vandor-co by se mělo zlepšovat..........???!!!Buďte rád, že jste vytáhl tak "velikého" candáta.Já když mám prudký záběr, tak nemá ani míru nebo to je okounek.....Pěkný den.

                        NVandor - Profil | Ne 5.10.2008 13:51:17

                        Dnes jsem byl od 6 hodin na Hostivaři jeden prut na candáta, jeden na kapříka. Do 9-ti celkem klid, sem tam nějaké brnknutí cejnci. V 9-30 jedna rozpačitá jízda na rybičku...kousek nahoru, pak klid a zas nahoru až k prutu, ale zásek se nepovedl. Od té doby začali trochu tahat kapři...3 prudké záběry, policajt vylítl až nahoru...jeden zásek, byl tam, celkem velký odpor ale po chvíli se mi utrhl z návazce. Pak byl dlouho klid až v 11:30 jízda na rybičku - dost prudká...zásek a candát 60 cm. Krasavec.
                        Jinak celkem klid...snad se to opravdu zlepší.

                          NKandat - Profil | Ne 5.10.2008 13:40:10

                          LÁDÍK - Navrhni na svazu at ji prejmenujou na prehrada BÍDA. Bude to tak lepsi

                            Nenteron - Profil | Ne 5.10.2008 13:29:35

                            dneska to samy skoro plny parkoviste a lidi ze sem skoncil 100 m pred hrazi plavacka nic moc velkej vitr a zaber skoro zadnej na dne to samy snad se to uz prolomi 2 tejdny uz sem nevidel kapra:) jinac nikdo nic moc nechyt co sem se ptal snad neakej cejn jenom

                              NLÁDÍK - Profil | Ne 5.10.2008 8:11:42

                              Zdravím, jak psal Marten 1, Hostík upouští.Včera, t.j. v sobotu bylo překvapivě hodně rybářů.Já chytal na dno a na houpačku-na dno 4 záběry a jen 2 cejni.Na houpačku bylo záběrů více.Celkově jsem čapnul 2 plotice a 6 cejnů...takže bída.Chlápek vedle mě na rybičku jednu podměrečnou štičku, jinak nic.Rybáři okolo byli smutní-na rybičku nic, na kapra také nic....fakt mizérie..Oproti létu jsem změnil stanoviště a chytal naproti nudapláži-bohužel se žádná krasavice neslunila.....nebylo se tedy čím kochat...P.S.Snad se to zlepší vysazováním....Pěkný den,mějte se.

                                NKandat - Profil | So 4.10.2008 21:14:20

                                Marten1 - No tak to je porad stejny :-(((

                                  NMarten1 - Profil | So 4.10.2008 20:15:35

                                  Tak dnes jsme tam byli s přítelkou na 2 hoďky a nic. Upouští vodu a nebralo to. V okolá cca 6 rybářů( dva z nich vesele krmili šrotem a kolínkama) a viděl jsem chytit jen 3 cejnky a 1 kapříka na druhé straně u lesa. Předtím jsme byli 2 hoďky na Rokytce a taky nic :-(((

                                    Nenteron - Profil | So 4.10.2008 20:15:11

                                    jasny vodpolko tu bude zapis:) dikes.-)

                                      NKandat - Profil | So 4.10.2008 19:00:23

                                      Tak ja na to zitra taky kaslu. Dej vedet jak jsi napoprve dopadnul. A lovu zdar

                                        Nenteron - Profil | So 4.10.2008 16:20:54

                                        ja se tam chystam zejtra poprvy s plavackovym prutem tak sem zvedav snad neaka cudla potesi:)

                                          Červené karty: Mihajl