Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Ngrizzly72 - Profil | So 4.10.2008 13:47:55

já zítrjedu za klukem a když to pujde tak se sním chci podívat na Střelecký ostrov na tu show s mouchařema

    NKandat - Profil | So 4.10.2008 13:42:47

    Tak to jsme na to oba uplne stejne :-(( Ale mozna zitra ze na chvilku pujdu

      Ngrizzly72 - Profil | So 4.10.2008 13:38:43

      chtěl jsem jít dneska, ale skolila mě chřipka - smůůůůla

        NKandat - Profil | So 4.10.2008 13:37:18

        Ahoj. To nikdo nechodite na ten nas revir Bida???? A nebo neni o cem psat??

          Nschiwa - Profil | St 1.10.2008 23:21:30

          čaute,Vrah znám jedná se asi o 2ha ryník s ostrovem.Je zde až na pár míst velmi mělko,bahno.Je tam dost kaprů,cejnů i několik štik a sumců.Vhodné na pobavení,nachytal jsem tam za hodinu i dvacet kaprů,nevhodné pro masaře,ryby nejsou k jídlu vzhledem k čistotě vody.
          Loni to stálo 2kilča na den bez ryb jak ted tak nevím,byl jsem si tam asi před 14dny nachytat rybičky a nic po mě majitel nechtěl,ale tahal jsem jen cejnky a kapry tak jsem to za chvilku zabalil.

            Nmatch-oun - Profil | Út 30.9.2008 22:50:29

            Glanis, schiwa: koukal jsem do ML, že na Vltavě se nedařilo. Já teď posledních pár dní na Vltavě ztěží vygumim okounka, v sobotu celý dopoledne s plavačkou, v tišině i v proudu, na dně i ve sloupci, masňáci i rohlik - výsledek: unavená ouklej a mikro jeleček.Na tom místě jsem vždy zachytal...Teče hodně studená a taky nezvykle průhledná voda, ikdyž teď po dešti se to trochu přikalilo.Ale dost možná, že ryby jen změnily stanoviště...
            schiwa: Jak jsi psal s tim soukromákem, teď ve čt nemůžu, ale ještě mě nedávej k ledu, kdyby mi vyšel nějakej všední den volnej - určitě bych se ti ozval!

              Ngrizzly72 - Profil | Út 30.9.2008 21:20:24

              ten VRAH by mě taky zajímal má tu ještě někdo nějakou zkušenost z toho místa???

                NKandat - Profil | Út 30.9.2008 20:50:04

                Glanis - Tak o tom rybniku psal tady v otazce Schiwa. Tak snad poradi jaky to tam je :-)

                  NKandat - Profil | Út 30.9.2008 20:39:03

                  Tento rok uz tam na to hodim bobek. Ale pristi rok tam asi parkrat pujdu. Ale on uz tady o tom rybniku nekdo psal. A docela to snad chvalil.

                    NGlanis - Profil | Út 30.9.2008 20:15:26

                    kandat- to jo ale řeknu ti párkrát jsem šel okolo a nikdy jsem tam rybáře neviděl, no ale ryby by tam být mohly, pokud by tam byly nějací dravci a mohlo se tam vláčet tak je to jistě zajímavý... protože na vláčku kolem Prahy toho je opravdu málo....

                      NKandat - Profil | Út 30.9.2008 15:25:05

                      Ahoj. Tak na Jiznaku je novej soukromej revir. www.rybnikvrah.cz ten nazev je docela dobrej :-)

                        NVandor - Profil | Po 29.9.2008 11:38:51

                        Pravda pravdoucí, neděle na Hostivaři od rána jeden prut - nához na candáta ke dnu a ani ťuk. Přehazoval jsem několikrát a nic. Druhý prut na kapříky, sem tam nějaké ťuknutí ale nedařilo se to seknout. Kolem 11-té to přestalo brát úplně. Zkusím to o víkendu, uvidíme, snad se to zlepší.

                          NLÁDÍK - Profil | Po 29.9.2008 7:31:06

                          Kandat-minulý týden cejni šli.Jak jsem psal jinde, měl jsem slabý vlasec, jemný splávek a malinkatý háček.Na něj jsem nandaval 2 červíky.Chytáno bylo na houpačku.A záběry byly nádherné.Tento víkend na Kyjáku to bylo dost podobné.Cejni brali, ale oproti Hostivaři opatrně.Za to ale o mnoho cm větší.Tak nevím, co je lepší...?!?4.10., tedy v sobotu, půjdu opět chytat na náš revír.Jeden proutek na kapříka, druhý na plevel.Uvidíme, jak to půjde.P.S.Jestli chytáš na splávek je potřeba občas, cca jednou za 2 hodinky to něčím prohodit-stačí jedna hrstička strouhanky spolu s hlínou, aby se nádherně zaprášilo-směs rozmícháš ve vodě,uděláš takovou kašičku a prohodíš.
                          P.S.2 Ono to nebere pomalu nikde.Kamarád byl na Slapech-nic, druhý na Berounce-opět nic...

                            NKandat - Profil | Ne 28.9.2008 20:31:23

                            Ono se to asi zlepsi to je fakt. Ale jak pises nebude tam k hnuti. Jen me udivuje ze ted nejdou ani ty cejnci.

                              NLÁDÍK - Profil | Ne 28.9.2008 19:24:07

                              Kandat-snad se situace zlepší v příštím měsíci po vysazování...To u vody potkáme každého, kdo má povolenku.....a vlastní nějaký proutek.Budu muset hlídat brakování některých jedinců a jejich chytání stylem 1 kapřík zapíšu a dalších x hodím do tašky,křoví,odveze babička apod...

                                NKandat - Profil | Ne 28.9.2008 17:44:04

                                LÁDÍK - Ten nazev Bída posledni dobou docela sedne :-((

                                  NLÁDÍK - Profil | Ne 28.9.2008 16:40:23

                                  Před chvíli jsem dorazil z kontroly revíru.Bída.Na dravce nikdo ani popotáhnutí, bílá ryba-jeden chlápek, chytající na koule právě končil a měl 2 kapříky-44 a 52 cm, jinak občas někdo vytáhnul cejnka.Nic víc.O dravcích si lidé jen vyprávěli......mějte se.P.S.Chytalo 28 rybářů.

                                    NKandat - Profil | Ne 28.9.2008 13:48:33

                                    Ahoj. Tak dneska rano zase s kolegou na Hostiku. Je to snad horsi a horsi. Chytli jsme dohromady asi 6 ryb (plotice,cejnek). Zaber od candat ani jeden :-(

                                      NLÁDÍK - Profil | Ne 28.9.2008 8:56:11

                                      Schiwa-asi založím prodejnu foťáků-od Tebe by byl celkem slušný odbyt.Máš pravdu v tom, že v životě ztratíš cenější věci než je "pouhý" foťák.
                                      Jinak k tomu zarybňování-kromě kaprů tam dávají i línky....ne, vážně.Násada dravce je o dost dražší a pokud něco někam sypou, tak jen "doplňkově" a tyto informace získají jen ti nejbližší a nejpovolanější.Já, když se na schůzi ptám, co a v jakém množství někam sypou, tak si připadám jak blázen.Většinou všichni mlčí a poslouchají, nebo si dělají poznámky....otázek podobného typu je minimum.A když už se někdo ptá, tak se zajímá pouze o "svůj" revír.Já se ptal na Džbán, Kyják, Hostivař......

                                        NLÁDÍK - Profil | Ne 28.9.2008 8:50:44

                                        Marten1-tak to Vás lituji.Já se alespoň ohřál-pralo to tam od rána do odpoledne.Pomalu jsem se svlékal....Příští víkend se chystám na Hostivař a pak jinam-ani Kyják, ani Hostivař, ale.....prozradím až těsně před-tedy za necelých 14 dnů.Zatím se mějte, lovu zdar.

                                          Červené karty: Mihajl