Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Paolomaldini - Profil | St 18.5.2011 17:28:11

okupil sem novy sklo s 300mm ohniskem tak pristi tejden hodlam vyrazit na prochazkou kolem Hostiku. tak sem neco soupnu ;)

    grizzly72 - Profil | St 18.5.2011 13:44:41

    Až pujdete někdo kolem, udělejte pls nějaký fotky

      Marfi - Profil | St 18.5.2011 13:37:33

      Paolomaldini >> No jen aby si si nepůjčil bagr a tu sázku nevytuneloval... :-)

        Paolomaldini - Profil | St 18.5.2011 12:14:25

        Jeezis tak to rad slysim, uz se nemuzu dockat az poprve zasvisti olovo vzduchem.


        Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

        stav sazek

        ANO: Paolomaldini
        NE: Glanis, FrancJosef

        stav v banku --- > 300Kč + 3x rybařska drobnustka

          FrancJosef - Profil | St 11.5.2011 12:43:31

          enteron >> Byl jsem tam včera na procházce se slůečnou a NEPOLEVUJOU. Jedou fakt neuvěřitelně a zatím to vypadá, že i pečlivě

            enteron - Profil | Ne 8.5.2011 20:58:42

            FrancJosef >> Tak jsi se tam dostal nakonec dříve, díky za fotky, opravdu to tam rozjeli ve velkym, držim palce ať toto nasazení vydrží a hlavně ať to neni odfláknutý jak psal Ládík, jinak pod ten lesík se těšim taky, to bude paráda, ty východy jsou prostě parádní.), uvidíme jak nám to zarybní.

              LÁDÍK - Profil | Ne 8.5.2011 8:18:31

              Paolomaldini >> Želvy nikdo nevylovil, asi se zahrabali u lesa.... myslím od lesa, vedle nuda pláže........... Ty vole, Ty nakonec vyhraješ :-))))))))))))))))))))))

                Paolomaldini - Profil | So 7.5.2011 6:56:08

                Tak me napada , netusite nekdo kdo jste byl na vylovu ... byly tam naky zelvy prekrasny???

                  Paolomaldini - Profil | So 7.5.2011 6:55:14

                  nerikal jsem to sejčci!!!

                  sem zvedav kterej odvazlivec si jeste prihodi proti me sazce!! ;-)

                  bude ze me Bill Gates...

                  tak snad jim pujde prace od ruky a my budem spolecne co nejdrive nahazovat nase zazracny zluty kulicky do vodni rise nove upravene hostivarske prehrady.

                    MD-Carp - Profil | Pá 6.5.2011 21:01:08

                    FrancJosef >> Tak to je super že začaly konečně něco dělat díky za fotky.

                      FrancJosef - Profil | Pá 6.5.2011 20:31:39

                      a další

                        FrancJosef - Profil | Pá 6.5.2011 20:21:41

                        enteron >> Tak je to pravda, makaj jak vzteklý. Napočítal jsem 11 bagrů.

                          enteron - Profil | Po 2.5.2011 18:13:35

                          FrancJosef >> Taky se tam chystám, něco málo nafotit a zjistit co je natom pravdy.Jsem zvědav, kdyby dneska nepršelo už bych podal info, ale déšť odradil.

                            FrancJosef - Profil | Po 2.5.2011 13:05:06

                            standas >> díkes, krása- nádherně se to poslouchá.
                            Asi se tam budu muset v týdnu dojít podívat. Pak dam echo, co je na tom pravdy

                              standas - Profil | Ne 1.5.2011 14:00:51

                              FrancJosef >> myslim že DNES ale včera to bylo v telce ČT1 Z METROPOLE

                                FrancJosef - Profil | Ne 1.5.2011 13:56:12

                                standas >> a kde to psali??

                                  standas - Profil | Pá 29.4.2011 3:33:09

                                  Tak v novinách píšou že se to hnulo,ví někdo něco?

                                    FrancJosef - Profil | Út 12.4.2011 12:29:21

                                    chřenovák >> To jsou šikovný, když ani nehrábli. Maximálně se něco odplavilo dolu do Botiče, i když je taky pryč.....

                                      Paolomaldini - Profil | Út 12.4.2011 1:32:10

                                      chřenovák >> fakt jo? a odkud tam pisou?

                                        Červené karty: Mihajl