Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

chřenovák - Profil | Po 11.4.2011 22:44:21

FrancJosef - V časopisu Rybařství duben je članek ,že odvezli 50 tisic kubíku bahna

    FrancJosef - Profil | Pá 8.4.2011 13:02:14

    Paolomaldini >> Tvrděj, že jakmile dořešej odvolání, proti výběrovému řízení, tak je firma schopná vše udělat za 135 dní. Ještě neházej flintu do žita.
    P.S. Dřevorubci takhle kácej akáty schválně :-)

      Paolomaldini - Profil | St 6.4.2011 15:13:15

      kdo pozna Hostivarskou prehradu??? zatim se zda se toho moc nedeje, asi prohraju kalhoty! http://rybaripraha.cz/Fotoaktu/fotogalerieaktu.aspx​?ID=177&fotoaktu_id=177&podreviry_kod=177

        Paolomaldini - Profil | Út 5.4.2011 2:50:18

        abych to tu mirne ozivil tak prikladam minireport z moji chalupy.... gramatiku a slohovou uroven nereste. Jedna se o mou srdcovku co se reviru tyce. http://sebanek-fishteam.webnode.cz/news/pruzkum-zat​openeho-lomu-na-vysocine/

          FrancJosef - Profil | Po 4.4.2011 17:53:50

          chřenovák >> tak to je paráda. Alespoň to jsou schopný otevřeně přiznat..

            chřenovák - Profil | Po 4.4.2011 17:11:56

            Paolomaldini - V dnešním Metru píšou ,že ještě není vybran dodavatel akce ,neúspěšny uchazeč se odvolal u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.Tak zatím nic



            http://www.metro.cz/denikmetro/4492-denik-metro-442​011

              FrancJosef - Profil | Pá 25.2.2011 17:37:14

              Paolomaldini >> koukám, že všichni štípou pětky dráta, kilo je kilo :-)

                Paolomaldini - Profil | Pá 25.2.2011 16:23:34

                tak jen pojdte pojdte, sazejte sazejte.... kterej nestastnik si prihodi?? he?!


                Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

                stav sazek

                ANO: Paolomaldini
                NE: Glanis, FrancJosef

                stav v banku --- > 300Kč + 3x rybařska drobnustka

                  FrancJosef - Profil | Čt 24.2.2011 17:21:51

                  O důvod víc, proč se nestihne vybagrovat včes

                    enteron - Profil | Út 22.2.2011 20:31:18

                    doktorov >> Účinim za Ládíka - zde: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613144

                      doktorov - Profil | Út 22.2.2011 17:38:53

                      Ladiku hod mi odkaz na ten kyjak diky

                        FrancJosef - Profil | Út 15.2.2011 14:36:27

                        Paolomaldini >> Candoš je pěknej..
                        Tak to jsem zvědavej, jestli žabinec zmizí. Bylo by to celkem fajn, protože nahazování do něj mě neba. Než dostanu vlasec pod něj, mám nástrahu jinde, než chci.

                          Paolomaldini - Profil | Po 14.2.2011 23:45:11

                          Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

                          stav sazek

                          ANO: Paolomaldini
                          NE: Glanis, FrancJosef

                          stav v banku --- > 300Kč + 3x rybařska drobnustka

                            Paolomaldini - Profil | Po 14.2.2011 23:42:32

                            tak tedy cerstve informace z Labute... bydlim opravdu kousek (zelene udoli nad krcskou nemocnici, a chodim kolem Labute behat) , co se tyce bile ryby tak tam je! minimalne Perlin, pak tam sou kaprici (moc to nebere) , vysadili tam dravce letos se spletl jeden mega candat na cervika!!! co se tyce zabince bylo to zpusobeno ucpanou tou rourou u pritoku... takze to bylo opraveno a uz tam zabinec prej nebude letos...

                            zde naky linky s dukazem o tech rybach ;-)

                            http://sebanek-fishteam.webnode.cz/album/a15-1-vlta​va-6-rybnik-labut/#mini-fotografie376-jpg

                            http://sebanek-fishteam.webnode.cz/images/200045205​-1019b1113d-public/Fanda_perlin_25cm.jpg

                            ;-) ale prisaham ze tam zadna ryba neni!!!! ;-) na labut mi nechodte!!! ;-) a kdyz tak dejte vedet pridam se... ;-)

                              enteron - Profil | Po 14.2.2011 20:42:40

                              jariss >> Celkem těžká voda, ale to je nadruhou stranu dobře, dost vázek a ten žabinec co pokrývá 90% rybníka taky neni ideální:), ale když se zadaří, tak tam člověk lapne pěkný kapřiky, nevim jestli tam ty 60 co tam byly chycený loni ještě jsou, ale doufám že masařkám stále unikaj:).

                                standas - Profil | Po 14.2.2011 20:06:30

                                jariss >> nemáš zač,jinak ten rybník hodnotím dost zle,leží ve stínu,plnej žabince a všude plno magorů,někteří tam dokonce běhaj na běžkách ale jen s hůlkama.:-))))))

                                  Glanis - Profil | Po 14.2.2011 19:17:18

                                  FrancJosef >> Jo máš pravdu vím o dvou rybách lehce přes 60cm, bohužel ani jednu znich tam už nechytneš. Dávat větší kapry na takové vody bez nejakého omezení (např. K70) je podle mého hloupost a zbytečně vyhozené peníze. Kdyby místo jednoho 70cm dali 5 po 40cm cena bude stejná, těm vydrám to stačí a ostatní si lépe zachytají. Pochopitelně nejlepší by bylo, kdyby tam dali místo toho cejny, perlíny, plotice, karasy nebo hrouzky... hm, toho se asi nikdy nedočkám.

                                    jariss - Profil | Po 14.2.2011 18:44:15

                                    FrancJosef >> Třeba se zadaří?

                                      FrancJosef - Profil | Po 14.2.2011 18:41:57

                                      jariss >> bílá tam fakt nejni. Kapříci joo, vyděl jsem jich tám pár chytit. Já tam byl jen dvakrát a v pravdě jsem nic nechytil, ale občas to drblo. Ale na druhym břehu to rybáři jednou téměř ukradlo prut a pak ukradlo opravdu :-) A nějaký místňáci tahali,ale chytli dva a hurá dom. Bavil jsem se tam s jednim rybářem, kterej vedle dělá a řikal, že chytá pravidelně a prej i pouští zpět. Prej tam vloni vypustily nový ryby včetně kaprů kolem 70.
                                      Tak snad...

                                        Červené karty: Mihajl