Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

jariss - Profil | Po 14.2.2011 18:40:04

standas >> Díky za info, tím jsi mi potvrdil moji domněnku.

    standas - Profil | Po 14.2.2011 18:04:51

    jariss >> je tam houbele s prd... bílá ryba 000 nic a pár kapříků,sice nahodíš ale tím to končí,bohužel.

      jariss - Profil | Po 14.2.2011 17:23:09

      FrancJosef >> A je v tý vodě vůbec nějaká ryba? Pokud si dobře pamatuji, tak tento revír byl nedávno vypuštěný?

        FrancJosef - Profil | Po 14.2.2011 16:11:53

        jariss >> to rád slyšim, díky, alespoň bude kam vyrazit, na chvilku za šupináčema

          jariss - Profil | Po 14.2.2011 16:05:00

          FrancJosef >>Pokud myslíš rybník Labuť v Krčí, tak je z cca 80% rozmrzlý, alespoň to tak bylo dnes popoledni. Zbytky ledu jsou u bližší strany k ulici Vídeňská.

            FrancJosef - Profil | Po 14.2.2011 15:11:48

            Nevíte někdo, jak vypadá Labuť? je pořád zamrzlá? Díkes za info

              FrancJosef - Profil | Po 14.2.2011 15:11:15

              Paolomaldini >> Já se taky zúčastnim. roku 2012 se na Hostíku bohužel chytat nebude.

                FrancJosef - Profil | Po 14.2.2011 15:05:22

                Tak jsem byl okouknout Hostík. Kupodivu je to celkem vyschlý, došel jsem téměř až k vodě, pak jsem sice měl místo bot sněžnice, ale šlo to :-) Nikdo nic nebagruje. Jen lesníci prořezávaj akáty a zpevňují břehy (sypou do drátěnejch klecí šutry)

                  Paolomaldini - Profil | Po 14.2.2011 0:20:28

                  chřenovák >> tak to by nebyla zadna novinka... i kdyz ja se za masarku nikdy nepovazoval mejch 3-5 supinatejch za rok neni zadny drancovani...

                  mozna... mozna... pchee to chce slovo chlapa!!! vsad si a mozna vyhrajes zivotni jmeni... abys jednou nelitoval zes promarnil prilezitost ;-)

                    chřenovák - Profil | Ne 13.2.2011 23:53:43

                    Paolomaldini - Možna bude ale jenom pro masaře viz Kyják

                      Paolomaldini - Profil | Ne 13.2.2011 18:03:11

                      Bude Hostivarska revitalizace dokoncena do roku 2012? sazka cini 100 Kč + nejaka drobnustka do rybarskeho cajku na sázejícího.

                      stav sazek

                      ANO: Paolomaldini
                      NE: Glanis

                        Glanis - Profil | Pá 11.2.2011 8:48:18

                        Paolomaldini >> tak si mě tam někam zapiš, vsázím tedy proti tvému návrhu. v roce 2012 to hotové nebude.

                          Paolomaldini - Profil | Pá 11.2.2011 0:02:23

                          doktorov >> tak si prihod!! mail mas v mem profilu... proste ja budu roku 2012 nahazovat na hostiku...

                            doktorov - Profil | Čt 10.2.2011 23:29:40

                            Rok to nechaji a udelaji tam golfove hřiště :o))) to nebude ani za dva roky...se to ošmelí udela se lanovka molo vythaji pařezy (možná) a to bude vše... vypada to bledě...

                              Paolomaldini - Profil | Čt 10.2.2011 23:16:12

                              v tom pripade pacholci od ted do konce mesice zacinam uzavirat sazky!!! dokonce si na to zalozim zvlastni šešit. text sazky zni : " bude v roce 2012 vse radne a dukladne vybagrovano a projek bude ukoncen s vysledkem odpovidajicim planu pred revitalizaci? a zaroven bude povolen lov dle rybarskeho radu jeste v roce 2012. "

                              sazka cini 100 Kč + nejaka drobnost do rybarskeho cajku.

                              vítez bere vše, resp se to rozdeli mezi vsechny viteze.

                              vitez se zavazuje ze vyteznou castku
                              a) prochlasta
                              b) koupi si vybavu na ryby
                              c) manzelka z toho neuvidi ani korunu

                              spravcem sazky je ustanoven Paolomaldini

                              kazdy kdo vsadi se zavazuje uvest pri sazce (minimalne do SZ) platny kontakt na sebe nejlepe mail.

                              spravce se zavazuje zverejnit nicky zasezjicich i s jejich postojem v prospech....

                              Petruv zdar



                                standas - Profil | Čt 10.2.2011 17:34:43

                                Glanis >> znám jeden rybník,ten vypustili a že prej spravěj hráz,teď je tam slušnej les! Taky jedna možnost! :-)))

                                  Glanis - Profil | Čt 10.2.2011 15:21:02

                                  Paolomaldini >> klidně se stebou vsadím, že to nebude hotové dřív než v roce 2013, pokud to tedy chtějí dodělat tak jak mají. to že tam jen projedou bagrem sem a tam a poté prohlásí "je vybagrováno,můžete napouštět" to se může stát třeba za měsíc a touž jsme tady řešili.

                                    Paolomaldini - Profil | St 9.2.2011 23:49:43

                                    ja s tim teda nepocitam... nejpozdeji 2012 hodlam nahodit a zdolat rybu (s tim zdolanim bych nebyl tak odvaznej) ale nahodit do vodni rise urcite!!!

                                    pojdme se vsadit!!!

                                      FrancJosef - Profil | St 9.2.2011 20:50:45

                                      a to je právě nejsmutnější, všichni už s tím počítáme. Taková pěkná voda to byla

                                        Glanis - Profil | St 9.2.2011 20:44:50

                                        FrancJosef >> jo na tom se shodnem

                                          Červené karty: Mihajl