Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NFrancJosef - Profil | St 9.2.2011 20:40:28

Glanis >> taky mam takovouhle obavu. Nějaký bahýnko se odplaví do Botiče, kterej je teď pod Hostíkem v podstatě nepoužitelnej. A něco pěkně seschne. :-( S velikou pompou postavěj ještě mola a nebude o čem .... Všichni slavný, jak to pěkně udělali a oár postavenejch chatiček a baráčků pro orgynizátory. Prostě rozumně chytat se tam nebude

    NGlanis - Profil | St 9.2.2011 20:05:16

    Ruflo >> Já bych vsadil na to, že dřív jak v roce 2013 se tam chytat nebude. A co se bagrování týče tak po roce zjistí, že to nejde. Odvezou bahno z té poslední části od petrovic, zbytek nechají tak jak je. Mezitím záhadně utratí všechny peníze a hostivař bude s velkou slávou slavnostně napuštěna, dědkové budou dál chytat své kapříky co mají sotva míru a všichni budou spokojení.

      NRuflo - Profil | St 9.2.2011 18:57:38

      ahoj všichni, pro ty co nebyli dlouho na hostíku pár fotek. někdy se mi zdá, že spíš třénujou napouštění a vypouštění :) stále se dělá na břehu, po bagrech ani památky. Co vy, byli jste už někde?

        NFrancJosef - Profil | St 9.2.2011 17:18:46

        Zdar, Hostík je fakt neuvěřitelnej!!! Kde je potřeba vybagrovat rybník kvůli turistům, tak tam makaj jako čerti.....
        Dneska jsem byl na Botiči 1. Od bus zastávky Selská dál. Dvě hodiny a ani ťuk, jen kolem hafec dětí a několik táboráků....
        Botič je celej úplně kalnej no fuj :-( a takový tam byli pěkní karásci
        Petrův zdar

          Nstandas - Profil | Út 8.2.2011 21:33:29

          Paolomaldini >> tak to má bejt,vše funguje a jedem s medem. :-))))))

            Nmascha - Profil | Út 8.2.2011 21:28:36

            Paolomaldini >> nekde jsi psal, ze jdes zitra na tu sedmicku, mozna pujdu taky taky.

              NPaolomaldini - Profil | Út 8.2.2011 21:08:17

              standas >> zarostlo, mrtvo, kormorani s vylezlejma zebrama... dedci sedej na sesli a smutne hledi do bahna. Ladik chodi a kontroluje bježce a pejskare (ty zblble ukazujou obcanky) kam jim Ladik napali razitko pres fotku. No proste stoji to za vyliz prdel...

                Nstandas - Profil | Út 8.2.2011 20:25:15

                zdar Hostivřský lidičky,tak co přehrada děje se něco?

                  NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 18:34:47

                  Ruflo >> fotky davej casteji, ja si taky obcas cvaknu (nikoliv rumu, ale zaverkou na zrcadle) a tvoje fotky kvituju uz toho duvodu ze sem zvedav jak se to tam vyviji , preci jenom behat chodim taky ale jen do Krcskyho lesa to jest ze se beham kukat na revir Labut, kdyby nekoho zajimalo muzu davat fotky hihi...

                  bezcum zdar... a diky za odpovedi

                    NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 18:31:23

                    Glanis >> bezva diky za odpoved, presne tu poloviny sem mel ny mysli...

                      NRuflo - Profil | Čt 20.1.2011 16:40:34

                      Paolomaldini >> jj, to je fotka udělaná od přítoku z Petrovic. Plevelu je tam šíleně, ale pokuď to budou odbahňovat tak jak slíbili, tak to půjde i s plevelem. Tady to kdyby hnilo ve vodě, tak to asi moc dobrý podle mě nebude, ale nejsem žádnej odborník :) občas si tam chodím zaběhat tak zas nějaké fotky udělám, ať jste všichni v obraze :)

                        NGlanis - Profil | Čt 20.1.2011 15:18:24

                        Paolomaldini >> jo nebyl problém po tom chodit už v létě. Teda našlo se místo možná nejaké spodní prameny, kde to nešlo, jinak se po tom dalo courat celkem bezproblému. Pokud se tedy bavíme o polovině blíže k přítoku.

                          NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 12:27:17

                          Glanis >> v tom pripade me napada jeste jedna otazka a sice: je diky trave a porostu "dno" rozumej to bahno v takovym stavu ze se po nem da pohodlne chodit?

                            NGlanis - Profil | Čt 20.1.2011 9:40:59

                            Paolomaldini >> Jo určitě je to focené v místě u přítoku. Kdyby to napustili tak to za chvíli ryby sežerou a co nesežerou to vyhnije. Zarůstalo to každým rokem a vždy to během nekolika týdnů po napuštění zmizelo. Pravda je, že předtím to byla jen tráva a kdejaký plevel, ale ted jsme tam vyděl i stromy a keře (bahno je hold urodné), ale i tak jsme přesvědčený, že by to bylo zanedlouho pryč.

                              Nstandas - Profil | Čt 20.1.2011 9:37:10

                              Paolomaldini >> ne nebude,protože je dříve sežerou amuři. ))))))))))))

                                NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 1:22:39

                                koukam ta lavka je naproti NUDA... to sou mamrdi...

                                  NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 1:20:54

                                  helet ta fotky 7/7 ta je focena kdyz se jde od petrovic tak jako by u toho velkyho stromu na prvnim vybezku ??? docela me udivuje jak je to zarostli v tom bahinku tim plevelem, a mam dotaz na vsechny (asi se ptam hloupe) v pripade ze by ted bez odbahneni byla prehrada napustena, jakej vliv na podvodni kulturu budou mit ty rostliny??? bude to hodne vadit to ze se rozlozi atd...??

                                    NPaolomaldini - Profil | Čt 20.1.2011 1:18:39

                                    Ruflo >> diky za fotky

                                      NMD-Carp - Profil | St 19.1.2011 11:51:17

                                      Paolomaldini >> Jen doufám že ten den příjde co nejdříve!Už se nemůžu dočkat.

                                        NFaolin - Profil | St 19.1.2011 11:45:02

                                        Paolomaldini >> hezky řečeno

                                          Červené karty: Mihajl