Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPaolomaldini - Profil | Út 18.1.2011 22:56:30

diky moc za odpovedi a reakce, smysl toho proc sem sem napsal dotaz na kdy byl spise v tom abych to tu trosku rozhejbal a tema Hostivar nebylo pod bahnitou krustou zcela neaktivni ;-)
verim ale ze prijde den kdy se vsichni v hojnem siku sejdeme na brehu krasne odbahnene hostivare a signalizatory opet zazni do letniho vlaheho vecera... ;-)

    NFaolin - Profil | Út 18.1.2011 19:35:24

    Ruflo >> jj koukám můj přehnanej optimismus rozhodně nebyl na místě :DDD

      NRuflo - Profil | Út 18.1.2011 19:20:31

      Glanis >> ahoj všichni, vidím to taky docela špatně. V neděli jsem se byl mrknout a s bahnem se nic neděje. Jen mají udělanou od Petrovic cestu nahrnutou z bahna a z panelů a jinak nic. Je vidět, že docela pracujou na břehu-kácej a zpevňují cestu. Jen mě trošku děsí to molo co tam chtěj udělat-to zabere další pěkný místa(ta fotka mola je z jejich tabule-tak se nelekněte, že to tam už je :) ) .

        NGlanis - Profil | Út 18.1.2011 17:56:41

        Faolin >> nechci ti kazit iluze, ale já tipuji že nezačnou dříve než v létě. Ta přehrada nebyla stavěná na to aby mohla být vypuštěna a odbahněna. Jen ted jak roztál sníh, tak se přehrada znovu napustila do 3/4 a tak to bude vždy když zaprší. Nikdy to nevyschne a to, že to bude za rok znovu napuštěné tomu nevěří nikdo. Můj odhad je 3roky.

          NFaolin - Profil | Út 18.1.2011 14:16:44

          Paolomaldini >> přes zimu má schnout, takže počítám že na jaře by mohli začít

            NPaolomaldini - Profil | Út 18.1.2011 13:49:45

            ty voe tak kdy se ma zacinat tahat to bahno???

              NLÁDÍK - Profil | Pá 31.12.2010 23:19:48

              Malinko dopředu, to pro jistotu, kdyby byl internet zahlcený......... a spadl..... vše nej do roku 2011.............. kolegové a kolegyně...................

                NPaolomaldini - Profil | Čt 30.12.2010 14:36:45

                tak vopicaci, stejne jako na vanoce, odjizdim do pustin Ceskomoravske vysociny... takze vam preju krasnej novej rok, hodne ulovku v tom novym a Hostivarskemu reviru preji uspesnou revitalizaci a at to unese se cti a budiz ji to odbahneni ku prospechu a krase...

                  NEfis9 - Profil | St 29.12.2010 13:39:45

                  Paolomaldini >> No já to říkala :-/ doprdele se všema hlavama pomazanejma fakt. Lžou a lžou a lžou.

                    NLÁDÍK - Profil | Čt 23.12.2010 11:21:45

                    Tak jak tomu každý rok bývá, když se venku časně stmívá,
                    to Vánoce se kvapem blíží, a kupodivu i letos sněží,
                    radost mají ze sněhu, ta naše tolik "hodná" dítka,
                    a naše něžné polovičky potěší zas krásná kytka,
                    tatínkovi něco na zub aby nám už letos "nezhub"
                    a co naším babičkám ? více zdraví v lahvičkách,
                    dědečkovi zas nové boty i když nejde do roboty,
                    přátelům zas více času, ať mají pořád plnou basu :)
                    osamělým více lásky, ať Amor tahá za provázky,
                    zvířátkům zas hodné páni, a na Silvestra malé rány,
                    i ostatním co mám rád, dárek rád bych chtěl Vám dát,
                    aby měli na paměti kdo toho kdo je má snad rád,
                    toho kdo jim lásku dal, vzpomínku či chuť se smát,
                    ať už mladý nebo starý hlavně ať je chuť si hrát.

                    Když je láska rozdaná, štěstí v kapse a zdraví také,
                    pak peníze jsou dalším tím, co rádi máme hmatné,
                    děti chtějí stále hračky, maminka zas žehličku,
                    dědeček zas novou knihu, taťka pečenou kachničku,
                    babička by ráda pekla, proto novou trouby pro ní,
                    vánoce jsou jak být mají, vánočka na stole voní,
                    mají býti svátkem klidu, pohody a přátelství,
                    proto třeba myslet také na vánoční poselství,
                    večer štědrý plně prožít, ve zdraví a štěstí přežít,
                    za hlavu pak hodit hádky, rozbalit si večer dárky,
                    užívat si plným douškem toho co den přinesl,
                    z dárků radost míti tak že štěstí jsi se povznesl,
                    není vše zlato co se třpytí, důležité je však dobré bytí,
                    není nad to s přáteli se o vše hezké pak podělit.

                    A nežli práce dorazí zas, o pár dní sem mezi nás,
                    je třeba myslet na to hezké co přinesl nám tento čas,
                    dárky budem užívat si, a nosit sebou v srdci svém,
                    i vánoční přání tato, co nepřinesl jen všední den,
                    hodně štěstí a hodně lásky, i penízky ať krásně je,
                    to vše přejeme všem co známe, hlavně žádné závěje,
                    snad dost bylo utrpení a už dost bylo zármutků,
                    na vše třeba zapomenout a cukroví si s chutí dát,
                    ten kdo nás zná vzpomene si jistě na ty časy zase rád,
                    na toho kdo se slovíčky přišel si zas trochu hrát,
                    přání sepsal, lásku rozdal, dárky svojim nejbližším,
                    vám alespoň toto přání i když jistě není vším,
                    hodně všeho i mnohem více přeje tak jak každý rok
                    LÁDÍK

                      NLÁDÍK - Profil | Čt 23.12.2010 10:02:20

                      Krásné svátky Vánoční............ nový rok přát ještě nebudu.... to jindy... mějte se...

                        NMD-Carp - Profil | St 22.12.2010 18:07:27

                        Všem milovníkům tohoto revíru přeji krásné prožití Vánočních svátků a dobrý nejen ten rybářský Nový rok.A doufám že si už zarybaříme na Hostíku. PF:2011 Přeje Martin.

                          Nenteron - Profil | St 22.12.2010 17:01:38

                          Paolomaldini >> Taktéž přeju všem nadmíru pohody a klidu.), hlavně hodně jízd v příštim roce:).Nejlepšim dárkem by bylo podzimní chytání na hostíku:p.

                            NPaolomaldini - Profil | St 22.12.2010 8:11:36

                            tak vopicaci Hostivarsky, odjizdim mimo dosah internetu si uzit svatky vanocni, a vsem teda preju hlavne pohodu a pevny zdravi! Pod stromecek pokud mozno nakej ten nas cajk , a do pristi sezony Top formu!!! zdar buh a Petuv zdarec!!!

                              Nmascha - Profil | Út 14.12.2010 12:56:16

                              Paolomaldini >> :-)

                                NPaolomaldini - Profil | Út 14.12.2010 11:55:00

                                mascha >> omyl, schvalne sem se o vas dravcobijcich nezminoval , pro vas plati mnohem tvrdsi podminky, prsacky jsou zakazany uple, jako nastroj na odnaseni bahna jsou povoleny pracovni pomucky jen do velikosti naberacky . to jest lzice, lzicky, naberacky, zeny smi pouzit zednickou lzici. Dale pak pry budete nasazeni do prvni linie tj. primo pod hraz kde je nejvice lahodneho bahynka!!! Po uspesnem odbahneni a napusteni Hostiku si pry kazdy sve dravce musite prinest a samostatne nasadit do vodni rise Hostivarske prehrady, dalsi podminkou je ze pry budete muset kazdy z dravcobijcu souzit brigady u obsluhy vleku na vodni lyzovani. ;-)

                                  Nmascha - Profil | Út 14.12.2010 11:46:36

                                  Paolomaldini >> super, tak to my, co chceme chodit na candáti, jsme osvobozený :-)))

                                    NPaolomaldini - Profil | Út 14.12.2010 11:02:02

                                    LÁDÍK >> no ja uz prokoukl jejich pracovni metodiku... budou nas natahovat a pak kdyz uz ucejti ze je rybarska obec nervozni tak zarvou: " chcete chodit na kapři?" "Tak prsacky, kyble do ruky a odbahnovat!!! Vy kuze liny!!"

                                    no a my blbci vezmem prsacky a celej hostik za za tri tejdny (pochopitelne z nasich dovolenych) pekne odbahnime a zadarmo!!

                                    toto muj psychadelicky scenar hihi

                                      NLÁDÍK - Profil | Út 14.12.2010 9:41:02

                                      Paolomaldini >> Zdar chlape. Nechápu postup odbahňování Hostíku. Minulý týden jsem jel kolem jednoho nejmenovaného rybníku ve středních Čechách. A světe div se, sice byly 4 pod nulou, padal sníh, ale normálně makali... Na Hostíku jsou udělány akorát cesty pro stroje, buňky pro dělníky a nyní to leží ladem a pod sněhem....... a do podzimu to mají stihnout??????, Haha.........

                                        Nstandas - Profil | Ne 5.12.2010 11:14:57

                                        MiPo >> myslíš? vono to tak horký nebude ale že to vošulej je jasný,to jo.

                                          Červené karty: Mihajl