Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

MiPo - Profil | Ne 5.12.2010 9:42:25

standas >> ne nechá se to pěkně seschnout tím to vypadá jako odbagrovaný ,schrábnou se peníze ,a s velkou slávou se to napustí ,bahno pěkně naboptná a je to jako na jiných rybnících v Praze po bagrování ,po ročním provozu je tam opět 1 m hloubka

    standas - Profil | Pá 3.12.2010 19:07:46

    Paolomaldini >> nejdřív to musí zmrznout a pak to rozjedou,myslim teda.))

      Paolomaldini - Profil | Čt 2.12.2010 21:41:59

      uz se hrablo na Hostiku do blata??? jestli ne tak ted uz asi tezko a proc to teda voresi vypousteli, mohli pockat na jaro a mohli nam otevrit dirky, alespon na okouny a sticky... kokoti...

        Paolomaldini - Profil | Po 29.11.2010 20:39:57

        Pokki >> no hlavne sou sami proti sobe, vis jak tema vlnama budou trpet ty brehy?! hovada sou to... ale tak co nez se to poradne zarybni tak to uz stejne budem stary fotri...

          Pokki - Profil | Po 29.11.2010 18:38:10

          Ať jdou dop*dele s nějakou pouťovinou! Každej kouká jen na prachy co z toho budou...
          Doufám, že do břehu kde se smělo lovit zasahovat nebudou...

            Shakespeare - Profil | Pá 19.11.2010 22:37:21

            Myslim, ze uz ne, bylo by to tam, myslim tim teda jen ten NEW BOTIC, jako potok, jen o ploticich, ouklejich a mozna nejakem tom okounkovi, jinak to slo vsechno sitema ven . . .

              Gandy - Profil | Pá 19.11.2010 13:56:05

              A neodporovalo by to části RŘ?
              (3) V rybářských revírech se zakazuje lov
              .
              .
              i) v místech, kde se nahromadily ryby za mimořádně nízkého stavu vody ...

                Shakespeare - Profil | Čt 18.11.2010 19:43:34

                No, na plavacku, na mouchu, naslo by se tam par tunek, mozna i ultra light privlac, ale asi to nestoji za to jim to vymejslet, protoze cert vi, kdy se zase zacne bagrovat a tak . . . nedivim se jim, vubec. Proste zavreno, basta.

                  mascha - Profil | Čt 18.11.2010 18:39:01

                  standas >> jasný, do odvolání, kvůli snižování před výlovem. Je vyloveno, nebylo odvoláno? Chápu, že by asi moc lidí nenapadlo jít do vylovenýho rybníku s prutama, ale...

                    mascha - Profil | Čt 18.11.2010 12:38:28

                    Tak mně napadá, ještě tam platí zákaz lovu? Co třeba tam vyrazit nalapat okounky a jinou droboť, který tam určitě zbylo dost a pustit do Botiče o kus níž?

                      Shakespeare - Profil | Čt 18.11.2010 9:52:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ale fakt uz aby tech par let uplynulo a mohli jsme si tam v klidku zase sednout, sakra !

                        Shakespeare - Profil | Čt 18.11.2010 9:43:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ty 20ºC teploty me v nedeli vytahli . . . .

                          Pokki - Profil | Čt 11.11.2010 20:22:13

                          LÁDÍK >> Jsou to syčáci, měl jsem kolikrát pocit, že požíraj i sami sebe :-)
                          jedinný kde jsem je nenachytal bylo u hladiny to bylo moje plus, věděl jsem jak se jim vyhnout :-)

                            LÁDÍK - Profil | Čt 11.11.2010 20:19:06

                            Pokki >> Prej feeder, mě cejn zabral na kouli................ a na chuchvalec rousnic........

                              Pokki - Profil | Čt 11.11.2010 18:39:51

                              standas >> ¨Neříkám, aby je tam nenasadili, ale jak se začali třít tak to bylo šílený a už se to nedalo přibrzdit.. na mě to bylo přejcejnovaný :-)
                              Ale uznávám, že feeder apod tam byl super :-)

                                standas - Profil | St 10.11.2010 13:26:19

                                Pokki >> tak to já doufám že ne!!! Akorát by mohly růst lépe,původní byly zdegerovaný a tím pádem nevyrostli.

                                  doktorov - Profil | Út 9.11.2010 22:12:36

                                  Tak cejni s tema je problem vsude a porad bude stacilo kdyz se na hostiku treli to byl mazec. Je jasny ze mezi sebe nikoho nepusti ale to je ve vice svazech nez jen tady no uvidime co a jak bude s hostivari a hlavne co vse se tam vybuduje a jak to odbahni a zpevni na to jsem zvedavej :o))

                                    Pokki - Profil | Út 9.11.2010 21:26:03

                                    LÁDÍK >> No já hlavně doufám, že se pokusej nějak přibrzdit obsádku cejnů, protože tolik cejnů co bylo na Hostivaři jsem vživotě nikde nezažil :-)

                                      Červené karty: Mihajl