Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NLÁDÍK - Profil | Út 9.11.2010 21:16:29

Pokki >> No............. asi ne........... vem si, jak dopadl po výlovu, odbahnění Džbán............. také sliby, ale skutek... asi utekl někam hodně daleko, zrejme jiný revír..... :-))

    NLÁDÍK - Profil | Út 9.11.2010 21:15:30

    doktorov >> Já chci být předseda :-)) Hele, to je neprůchozí, sedí tam již mnoho let stejní lidé a nikoho mezi sebe nepustí!!! Proč taky......... je jim fajn.............

      Ndoktorov - Profil | Út 9.11.2010 18:46:34

      Pozitivně budu překvapen až se změní vedení a začne se konečně něco pořádnýho dělat. Ládik bude muset kandidovat do užšího vedení a začít dělat reformy :o))))))

        NPokki - Profil | Út 9.11.2010 18:06:17

        LÁDÍK >> Já jenom doufám, že pozitivně..

          NLÁDÍK - Profil | Út 9.11.2010 8:38:32

          Pokki >> .......... beze slov............ budeme překvapeni všichni..............

            NPokki - Profil | Po 8.11.2010 20:52:00

            LÁDÍK >> No jsem na ně také zvědavý :-)

              NLÁDÍK - Profil | Po 8.11.2010 20:40:20

              Pokki >> Na soukromáky? To se nedoplatí.............

                NLÁDÍK - Profil | Po 8.11.2010 20:40:02

                doktorov >> .................. asi ano.............. :-(

                  Ndoktorov - Profil | Po 8.11.2010 19:11:35

                  Víme jak to bude 10kapru 50cm a vic 1000kg nasadaku 2 sumíci vetsi par mensich par sticek a candatku hafo cejnu aby to aspon drbalo a trosku monte aby se nereklo!!! By muselo byt aspon 10 velkejch chovnaku aby se zaplnila takle velka nadrz...proste si budem muset tak 10-15 let na poradny ryby pockat...

                    NPokki - Profil | Po 8.11.2010 19:04:43

                    LÁDÍK >> Pojedou je rychle koupit na soukromáky :-)

                      NLÁDÍK - Profil | Po 8.11.2010 13:29:46

                      standas >> Aha... no, každopádně jsme všichni zvědavý, kde ty trofeje vezmou.... :-))

                        Nstandas - Profil | Po 8.11.2010 12:33:03

                        LÁDÍK >> vo jednom jsem věděl,byl totálně vykradenej!10.let se nevypouštěl a takto dopad.

                          NLÁDÍK - Profil | Po 8.11.2010 11:52:38

                          doktorov >> Také mě to vyrazilo dech.......... nikdy nikdo na schůzích nemluvil o žádném rybníku, kde by byli trofejní kapříci a jiné ryby............ zkusím zjistit v listopadové schůzi.. ale nevím, jen jestli to není jen řečeno, aby byli rybáři uklidněni...

                            Ndoktorov - Profil | Po 8.11.2010 11:43:56

                            Cusík tak jsem koukal na to video z ČT zaujala mě jedina vec co tam chteji nasadit za trofejni ryby ktere maji nekde na chovnych rybnikach na to jsem zvedavej :o))) se divim ze jeste nekde nejake trofejni ryby maji :o))) LADIKU nevíš o tom něco??

                              Nepoke - Profil | Ne 7.11.2010 17:35:09

                              sojka >>
                              lína jsem při výlovu neviděl žádného, ale určitě se jich pár schovalo mezi bílou rybou. Amuri sloveni celkem dva okolo metru a pár kousků cca 40 - 60 cm se chovalo mezi kaprama.
                              Největšího amura máš na fotce cca o 15 zápisů zpět

                                NLÁDÍK - Profil | Ne 7.11.2010 14:04:57

                                sojka >> Líni a amuři- velice málo. Větší lín nebyl zaznamenán a nej amura si již nepamatuji- ale bylo jich také málo... ono bylo málo i štik a o větších kaprech pomlčím......... :-)) Celkem jsem byl zklamán......... nejvíce bylo tolstojů....

                                  Nsojka - Profil | Ne 7.11.2010 12:52:03

                                  Ještě se zeptám k výlovu: co líni a amuři? Amurů se tedy nikdy moc nechytalo, tak jen pro zajímavost, ale línů bralo hlavně zjara dost, tak by mne zajímalo, kolik se jich vylovilo a jaké to byly kousky? Loni zjara jsem chytal kousky kolem 40 cm a jeden kolemjdoucí rybář mi hlásil, že chytil 52cm.

                                    Nsojka - Profil | Ne 7.11.2010 10:55:18

                                    Pokki >> Sojky jsou všude!

                                      NPokki - Profil | So 6.11.2010 16:55:38

                                      epoke >> sem nevěděl že sojka dělá v televizi :-)

                                        Nepoke - Profil | So 6.11.2010 16:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Červené karty: Mihajl