Začínáme s Fishing Simulator

Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní

NRyBaŘ KuBa Cz - Profil | Ne 7.2.2010 17:00:17

cau tady to teda zije!!!:(

    NLeader CZ - Profil | Po 1.2.2010 19:03:15

    Martimo >> a co mas za splavek?

      NMartimo - Profil | Po 1.2.2010 11:59:07

      Leader CZ >> na ten pravy prut to chytam...ale musis splavkem trevit hloubku..ja mam malicky spalavecek ktery je tak vyvazeny ze po dopadu mada mo tisicinach vteriny za sekundu ke dnu...takze 2 mm spadne za 20 sek priblizne ale muzes mit i normal hlavne tu hloubku... nenio zac...

        NLeader CZ - Profil | Ne 31.1.2010 21:22:06

        Martimo >> me furt nechcou :(:(:( pošli fotku kde chytaáš :D:D:D

          NMartimo - Profil | Ne 31.1.2010 19:18:30

          Leader CZ >> jdou hned po nahozu...

            NMartimo - Profil | Ne 31.1.2010 19:02:43

            Leader CZ >> jo reknu dej si pelety livingstone a nastav si na splavku at mas teplotu 22st a light 78-80....hacek c.8-10 a to misto najdes mezi tema klackama co jsou pred tebou...jen musis hledat...je to asi ve tretine sloupce...

              NLeader CZ - Profil | Ne 31.1.2010 18:54:17

              Martimo >> už mi to řekneš ??? ;-))

                NMartimo - Profil | Ne 31.1.2010 18:51:36

                Toncek <*))))>< >> Toncek < >> revir sinuv... najdes ho u burumaka..
                http://burumak.wz.cz/kestazeni-2.htm

                  NToncek <*))))>< - Profil | Ne 31.1.2010 14:34:12

                  Martimo >> Pěknej koi! Co je to prosím tě za revír? Dík

                    NMartimo - Profil | Ne 31.1.2010 13:29:00

                    Martimo >> dfgthdth

                      NLeader CZ - Profil | So 30.1.2010 10:42:47

                      Martimo >> Peknej...

                        NMartimo - Profil | So 30.1.2010 4:20:25

                        dalsi rekordik pre zavodem...

                          NMartimo - Profil | Pá 29.1.2010 22:13:35

                          tak snad na zavodech posle dedu:-D jinak tech 1000kg asi nebude..mozna 100 kg do te cifry bude chybet....tady zatim nej...

                            NMartimo - Profil | St 27.1.2010 17:22:18

                            tak hodinka za mnou :-)

                              NMartimo - Profil | St 27.1.2010 16:05:02

                              TCorleone >> jj ja vse procital a taky mi to vyhovuje vic nez patek a sobota dopoledne... :-)

                                NTCorleone - Profil | St 27.1.2010 15:34:16

                                Martimo >> pěkný výsledek !! ... Já jsem hlavně rád, že je větší prostor na ty závody. Odchytat můžeš kdykoliv od soboty od 9h až do neděle do 12h... což mne vyhovuje. Tady to Buru píše - http://burumak.wz.cz/zavod.htm ... pro mne vítaná změna.

                                  NMartimo - Profil | St 27.1.2010 11:35:13

                                  tak prvni hodinka na zavodni Sinuv...vcetne zkouseni nastrah a hledani mist....takze cca 30 mun cisteho lovu...

                                    NMartimo - Profil | St 27.1.2010 9:41:41

                                    TCorleone >> jj uz se tesim na odreagovani po PIKE soubojich na GUAJE :-)

                                      NTCorleone - Profil | Út 26.1.2010 20:44:21

                                      Super.. závody pokračují :-) http://burumak.wz.cz/. O víkendu je další.

                                        NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 17:05:34

                                        Martimo >> SZ