Začínáme s Fishing Simulator

Tato otázka je pro amatéry v této hře jako jsem já. Potřebuji poradit, jak ovládat tuto hru. A postupně by se zde mohli zakládat amatérské týmy atd.
PS: Je to podobná otázka jako už tu je, jen je pro amatéry a začátečníky ...
Autor diskuse: šlapeto - Profil , 13.3.2008 všeobecné - ostatní

NMartimo - Profil | So 23.1.2010 14:59:26

na guaja to zatim nemuzu sirit ale tak co bys bal na stiku?

    NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:53:11

    Martimo >> Scallops ? ale ja myslim na guaja ...

      NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:51:52

      takove male muslicky....ted nevim presne nazev...

        NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:49:55

        Martimo >> a na co ti tam berou ???

          NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:39:30

          http://www.fishsim.cz/wc2.htm tam dolu to je...ted trenuju an guaja a jen stiky kolem 7 kg...

            NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:39:30

            Martimo >> uz to sosam

              NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:38:44

              Martimo >> kde to stahnu ?

                NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:34:20

                na mori CRETE
                v trenincich sem mel max 20 kg za hod a v zavode sem dal neco malo pres 65kg... :-)

                  NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:26:28

                  Martimo >> kde ste chytali ???

                    NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:25:00

                    Leader CZ >> jj
                    za chvilku budou vysledky u burumaka..tak sem dopadl fialova CR a modra rusko jinak nevim co kdo je...

                      NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:20:01

                      Martimo >> MS ???

                        NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:19:20

                        Leader CZ >> ja chytal vcera rano a odpoledne MS

                          NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:18:33

                          Martimo >> proc si nebyl na dnesnich zavodech ,,?

                            NMartimo - Profil | So 23.1.2010 13:15:07

                            Leader CZ >> kurna naskocil zrovna pri foceni :-)

                              NLeader CZ - Profil | So 23.1.2010 13:11:02

                              Martimo >> KIKLOP je online :D:D:D

                                NMartimo - Profil | So 23.1.2010 9:39:19

                                tak maly prdola na odpocinek....

                                  NMartimo - Profil | Čt 21.1.2010 21:09:22

                                  kurna ted neni vubec cas neco chytat a pridat sem neco...kazdou vterinku co mam tak venuju CRETE a nechYtam nic poradneho...u burumaka na zavodech snad dojde nejaky mamlas:-)

                                    NMartimo - Profil | Út 19.1.2010 11:14:54

                                    Leader CZ >> kurna hezky prdola:-)

                                      Nmegalodon - Profil | Po 18.1.2010 21:05:24

                                      Tak po pár dnech sem k tomu sedl a konečně zase o pár kilo polepšení:-)

                                        NLeader CZ - Profil | Po 18.1.2010 18:54:23

                                        Martimo >> to já ho dostal na vláčku :D:D:D