CHAT u Pepka

Jelikož zde nefunguje nic podobného jako chat kde si může každý napsat cokoliv chce (slušného a ktématu), zřizuji tento pokec abych nemusel svými příspěvky obtěžovat v jiných diskuzích. Tento pokec je otevřen všem, kteří nebudou ostatní zde kritizovat za příspěvky.
Autor diskuse: machacek.pepa - Profil , 4.3.2008 všeobecné - ostatní

Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:56:05

Denny:to je blbost...když ho pošleš přes japonsko,pak je dřív unás.)))

    Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:55:06

    Denny:to je blbost...když ho pošleš přes japonsko,pak je dřív unás.)))

      NDenny - Profil | Út 11.3.2008 15:37:04

      pif - kdyz s Jitkou posleme balik odtud tak je v Cechach driv nez z Moravy :-)))))

        Npif - Profil | Út 11.3.2008 15:28:25

        jitkagold:v čechách to funguje blbě!!!ale na moravě to šlape.)))

          NJitkagold - Profil | Út 11.3.2008 14:47:14

          Pvl - ja ti nejak nerozumim,jestli v Cechach vse funguje jako posta,tak potes pambu !!!!! :-)))

            NPvl - Profil | Út 11.3.2008 12:52:45

            Jitkagold - ® Co by jsi chtěla ? Za ty peníze ........... :o§)) ((((((

              Npepa.machacek - Profil | Út 11.3.2008 12:48:52

              no to vypadá zajímavě, ale zkušenosti nemám, něco o tom víš?

                Nládes - Profil | Út 11.3.2008 12:43:20

                  Npepa.machacek - Profil | Po 10.3.2008 19:09:13

                  no a kór tady u nás v té vesnické prd ....i to ti povím

                    NJitkagold - Profil | Po 10.3.2008 19:06:27

                    pepa.machacek - OK. tak to asi musime pockat,az to doruci. Teda to jsou sluzby v Cechach !!!

                      Npepa.machacek - Profil | Po 10.3.2008 19:02:29

                      no pozor to ale není možné, musí to tam být, hned zítra ráno zavolám na poštu co se děle, ale je to poslané

                        NJitkagold - Profil | Po 10.3.2008 17:37:47

                        pepa.machacek- ten balicek jeste neprisel proc???

                          Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 19:21:36

                          no to já si za rtebe dám aspon tři, jdu na ně taky, tak zas příště

                            Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 19:19:50

                            Pepo: já jestli bych jel,tak jedině v tu sobotu 29.3 v týdnu se tam nemám šanci dostat.Ale to si ještě písnem. Dnes jsem měl pořádnej záhul v práci,jsem jakejsi nesvůj.Ale to bude asi tím ,že mi chybí vitamín P, tak hodím spršku a jdu na hrnek.:-)))) tak se měj.Dám si jedno i za Tebe Čussss

                              Npepa.machacek - Profil | Pá 7.3.2008 18:57:58

                              no zatím to vplánu mám,a le u mě těžko říct zda se tam opravdu dostanu

                                Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 18:55:59

                                DejF: :-))))))))))))

                                  Nládes - Profil | Pá 7.3.2008 18:54:45

                                  Zdarec Pepíno:Já vím,mám áčko, ale jaksi nemám toho času.Chtěl jsem se tě zeptat,jedeš do toho Brna?

                                    NDejF - Profil | Pá 7.3.2008 10:58:22

                                    Pvl: přesně tak ... ráno si už toho pamatuju půlku a pak se snažím si to všechno vybavit, co a kdo že to vlastně říkal :-)))

                                      NPvl - Profil | Pá 7.3.2008 10:56:27

                                      DejF - ® To bych tam musel přijít tesně před 10 protože bych si nic nepamatoval :o§(( )))

                                        Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.3.2008 10:54:35

                                        Pvl-Ano to uz vim taky.A kdyz jsem se sem prihlasil tak mi to doslo ze tady nemohu pustit uplne vsechno.To mas jak v hospode.Zeptaji se te jak to slo na rybach a kde?A druhy den si na tom miste nesednes.